Cobra Fly-Z XL kompletny zestaw golfowy

3 399,00 2 499,00

Cena sugerowana: 3399zł

Cena netto: 2 031,71zł

Oszczędzasz: 900,00zł

Cena w punktach: 249900

Dostępność:
2 - 5 dni
Model:
Fly-Z XL Full Set
Producent:
Cobra

Dostępne opcje

Kompletny zestaw dla golfistów oczekujących sprzętu z najwyższej półki, który pozwoli im osiągać jeszcze lepsze wyniki.
W skład setu wchodzą kije z serii Cobra Fly-Z XL - najbardziej wybaczalnej, zaprojektowanej dla początkujących i średniozaawansowanych graczy, który szukają najlepszej jakości kijów w połączeniu z idealnym dopasowaniem do swoich umiejętności.

Wszystkie woody oraz driver w zestawie posiadają główki z niskim środkiem ciężkości, który w połączeniu z offsetem gwarantuje maksymalną pomoc przy mniej udanych uderzeniach.
Z kolei irony, dzięki szerokim główkom ze szczelinami za licem, także dają bardzo duży stopień wybaczalności i ułatwiają wybijanie piłki w górę.
Całości dopełnia hybryda, którą specjalnie wkomponowano w zestaw, aby zastąpiła trudniejsze w opanowaniu długie irony.

W zestawie dostarczone są:

  • driver 11,5 stopnia
  • fairway wood nr 5
  • hybryda nr 5
  • pięć ironów: 7-SW
  • putter
  • pełnowymiarowa torba na wózek


Driver, wood i hybryda
Sekretem długich kijów w zestawie Fly-Z XL są specjalnie zaprojektowane główki, które są bardziej domknięte i nieco wysunięte przed linię shaftu. Dzięki temu promują trajektorię lotu piłki typu draw (od prawej do lewej po lekkim łuku), co redukuje slice'a i pozwala na łatwiejsze osiąganie większych odległości.

Kanał Speed Channel
Wokół lica zastosowano innowację, która pozwala przenieść osiągane odległości na zupełnie nowy poziom. Kanał okalający lico Forged E9 służy optymalizacji grubości i sprężystości materiałów, a dzięki temu zwiększa prędkość początkową piłki, zaraz po kontakcie z główką.

Wyważenie Back Zone
Zmniejszenie wagi lica i przedniej części kija umożliwiło umiejscowienie środka ciężkości głębiej i niżej główki. Dodatkowo działa tu także obciążnik w tylnej części główki. Efektem jest większa stabilność i wybaczalność przy uderzeniach poza idealnym środkiem główki.

Offset główkki
Dzięki główce osadzonej w ten sposób, że wystaje on nieco poza linię shaftu osiągnięto efekt offsetu (wyprzedzenia). Mówiąc wprost - dzięki temu, że główka szybciej trafia w piłkę - mniej czasu pozostaje na niewłaściwe jej domknięcie, przekrzywienie itp. Skutek jest jeden - kij jest znacznie bardziej wybaczalny oraz promuję trajektorię lotu typu draw (lekki łuk od prawej do lewej).

Irony 7-SW
Zestaw tych pięciu kijów to idealna konfiguracja dla początkujących i średniozaawansowanych golfistów. Ich doskonałe wyważenie zapewnia bardzo dużą wybaczalność i łatwość w podnoszeniu piłki z trawy. Grafitowe shafty dają dodatkową prędkość uderzenia, co przekłada się na lepsze odległości.

Speed Channel Face
W dolnej części główek znajduje się niewielki kanalik, który pozwala na zwiększenie realnej sprężystości lica. Dzięki temu każde trafienie w piłkę, nawet to nie do końca centralnie uderzone łopatką, otrzymuje więcej energii, co gwarantuje większe odległości.

Hollow Cavity
Ten typ konstrukcji główek polega na tym, że za licem znajduje się pusta przestrzeń. Takie przesunięcie masy z daleka od lica pozwala na przeniesienie środka ciężkości. Dzięki temu kije promują nieco wyższą trajektorię lotu piłki a także dużo bardziej wybaczalne.

 

Specyfikacje:

Kij

Loft 

Długość męska

Lie 

Offset (mm) SwingWeight
Driver 11,5º 45.75" - - D3.5

5 Wood

19º

42.50" 

-

- D1.5

Hybryda 5

25º 

39.00" 

-

- D2

7 Iron

31.5º 

37.50" 

62.0º 

4.3 D2
8 Iron 35.5o 37.00" 62.5o 3.6 D2

9 Iron

40º 

36.50" 

63.0º 

2.8 D2
PW 45o 36.25" 63.5o 2.0 D2

SW

55º 

35.75" 

64.0º 

1.5 D2


Sugerowana cena detaliczna: 799 EUR = 3399 PLN

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

O sklepie Bogigolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów.

Kontakt

+48 509 247 368
+48 32 215 73 21
kontakt@bogigolf.com.pl
bogigolf

Facebook