Nike Method Converge S1-12

779,00 699,00

Cena sugerowana: 779zł

Cena netto: 568,29zł

Oszczędzasz: 80,00zł

Cena w punktach: 69900

Dostępność:
2 - 5 dni
Model:
Method Converge S1-12
Punkty:
2796 (warte 27.96 zł)
Producent:
Nike Golf

Dostępne opcje

Seria putterów z doskonałym wyważeniem, unikalny systemem celowania i miękką wstawką z materiału RZN.
Doskonałe kije połączono z nowatorskim i intuicyjnym systemem RTS, który pomaga wybrać idealną główkę dla siebie.
Kształt modelu S1-12 jest idealny dla puttujących, którzy odwodzą główkę kija po linii prostej. Podwójnie zgięty shaft oraz duży moment bezwładności pozwalają na maksymalną stabilizację.

System RTS - Return tu Square
Wielu golfistów zastanawia się, jak dobrać najlepszą główkę do puttera. Często metodą chybił-trafił udaje się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Jednak Nike projektując nową serię putterów Method postanowił nieco ułatwić i wyjaśnić na czym polega trafny wybór.

Oznaczenia są proste i intuicyjne:

  • czarny znaczek jest najlepszym wyborem dla golfistów odwodzących puttera po linii prostej - pozwala utrzymać główkę puttera cały czas równolegle do linii uderzenia
  • zielony znaczek to dobra propozycja dla mających tendencję do lekkiego zakrzywiania główki względem linii uderzenia - pomoże zawsze trafiać piłkę licem główki prostopadle do celu
  • biały znaczek najlepiej sprawdzi się u golfistów, którzy stosują technikę dużego łuku przy odwodzeniu główki - ten typ puttera najłatwiej obraca się wokół własnej osi, dając swobodę i pewność utrzymania właściwego kierunku

Główka ze stali nierdzewnej
Szkielet każdej główki wykonano ze stali nierdzewnej. Do daje odpowiednią lekkość i ułatwia idealne wyważenie puttera.

Frezowane lico
Lica w kijach Method Matter posiadają frezowany wzór, który sprawia, że piłka szybciej "łapie przyczepność" do greenu - szybciej przechodzi z fazy podskakiwania do realnego i prostego toczenia się po trawie, co jest najpewniejszą metodą na trafienie do dołka i kontrolę odległości.

Wkładki RZN
Każda główka jest wyposażona we wkładkę z materiału RZN - tego samego, którego Nike używa do produkcji super-miękkich piłek. W połączeniu z główką ze stali nierdzewnej i frezowanym licem daje to niezwykle miękkie i pewne czucie piłki na greenie.

Genialne wyważenie
Jak przystało na puttery klasy premium - także Method Converge cechują się doskonałym wyważeniem. Dwie śruby w dolnej części główki zostały dodane, aby maksymalnie ustabilizować puttera przy odwodzeniu i trafieniu w piłkę. Są one wykręcane i można przy zamówieniu zażyczyć sobie inne ciężarki niż standardowe (putter jest wtedy montowany na zamówienie).

Unikalny system celowania
Zastosowanie ciemnej główki z wyraźnie kontrastującymi czerwonymi liniami gwarantuje łatwość w ustawieniu się do piłki. Pomaga w tym nie tylko linia równoległa do kierunku uderzenia. Zastosowano także prostopadłą do niej linię zaraz za licem. Dzięki niej jeszcze łatwiej można złapać właściwy kierunek uderzenia.

Pogrubiony grip
Aby ułatwić puttowanie i zablokować efekt "wahadła" wykonywanego nadgarstkami, zamiast całymi ramionami, w putterach Converge zastosowano nieco grubszy grip w standardzie. Daje to dodatkową stabilność i pewność uderzenia.

Dostępne wersje
Model S1-12 dostępny jest dla praworęcznych w długości 34 i 35 cali, natomiast dla leworęcznych - tylko 35 cali.

Sugerowana cena detaliczna: 179 EUR = 779 PLN

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

O sklepie Bogigolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów.

Kontakt

+48 509 247 368
+48 32 215 73 21
kontakt@bogigolf.com.pl
bogigolf

Facebook