Nike Vapor Fly Driver

1 499,00

Cena sugerowana: 1499zł

Cena netto: 1 218,70zł

Cena w punktach: 149900

Dostępność:
2 - 5 dni
Model:
Vapor Fly Driver
Punkty:
5996 (warte 59.96 zł)
Producent:
Nike Golf

Dostępne opcje

Najnowsza seria driverów Nike odznacza się nie tylko niesamowitą kolorystyką - ulepszony kształt główki oraz zmieniony środek ciężkości pozwala na osiąganie doskonałych wyników oraz zapewnia bardzo dużą wybaczalność.
Wszystko to przy zastosowaniu nowego kołnierza FlexLoft 2.0, który umożliwia ustawienie realnego kąta główki w zakresie od 8,5 stopni do 12,5 stopni - a dodatkowo osiągnięciu trajektorii lotu piłki po prostej lub z tendencją do prawej bądź lewej strony.
Zakres regulacji, wybaczalność nowej główki oraz ogromny wybór shaftów niefabrycznych sprawiają, że nowy driver Nike Vapor Fly jest doskonałą propozycją dla golfistów oczekujących dodatkowej wybaczalności dla osiągania jeszcze lepszych rezultatów.

Nowy kształt górnej części główki
Technologia FlightWeight pozwoliła zredukować wagę górnej części główki o 30%. Dzięki temu aż 5 dodatkowych gramów w ramach główki może być umieszczone niżej i głębiej w niej. Redystrybucja masy w ramach główki sprawiła, że środek ciężkości utrzymuje większą stabilność kija - także podczas uderzeń poza idealnym środkiem lica. To oznacza znaczne zwiększenie wybaczalności - także przy uderzeniach trafionych bardzo nisko na licu.

Lico HyperFace
Nowe lico zapewnia idealny transfer energii do piłki na całej swojej powierzchni. Dzięki większym prędkościom początkowym piłka może lecieć dalej, nawet jeśli nie została trafiona centralnie.

Szczelina w tylnej części główki
Podobnie jak poprzednie serie kijów Nike - także nowy model Vapor Fly posiada wycięcie w tylnej, dolnej części główki. Zwiększa ono moment bezwładności kija (MOI) oraz przenosi masę główki na jej krańce.
Wszystko to daje większą wybaczalność, nawet dla uderzeń poza idealnym środkiem główki i pozwala na zwiększenie odległości uderzeń i sprawieniu, że będą one bardziej proste.

Technologia FlyBeam
Szczelina w tylnej części główki wsparta została w nowym modelu technologiią FlyBeam. Usztywnia ona tylną część kija, co umożliwia przeniesienie jeszcze większej energii do piłki podczas uderzenia.

Pełna regulacja kąta główki i trajektorii lotu (FlexLoft 2.0)
Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, każdy kij ma aż 15 różnych konfiguracji.
Od agresywnego kąta 8,5 stopnia aż do możliwości ustawienia wysokiej trajektorii za pomocą regulacji na 12,5 stopni.
Do tego zmieniać można także ustawienie główki (bardziej otwarta, neutralna albo zamknięta).
Co najważniejsze - wszystkich zmian można dokonywać teraz niezależnie od siebie (tzn. niezależnie zmieniać i loft i trajektorię), aby w pełni przystosować drivera do swoich osobistych wymagań i preferencji.

Dopasowany shaft
W nowym modelu zastosowano shaft Mitsubishi Tensei CK Blue. Jest on zoptymalizowany pod kątem trajektorii lotu piłki, a jego zmniejszona waga pozwala na łatwiejsze osiąganie większych prędkości uderzenia. Shaft dostępny jest w wersji Stiff, Regular, Senior oraz damskiej (Ladies).

Wszystko to sprawia, że driver Nike Vapor Fly daje niewiarygodne wręcz możliwości dostosowania kija do indywidualnych predyspozycji gracza.
Nie trzeba już wybierać jednego, odpowiedniego kąta ani specyfikacji drivera - wystarczy kupić jeden kij i samemu sprawdzić, jaka konfoguracja będzie dla nas najlepsza i pomoże nam na przykład wyeliminować efekty slice'a.

Specyfikacje

Zakres kątów
(regulacja)
Długość męska Długość damska Lie Wielkość główki Swingweight Dla leworęcznych
8,5o - 12,5o 45.50" 44.50" 58.5o 460cc D2 (męski) / C7 (damski) Tak


Sugerowana cena detaliczna: 349 EUR = 1499 PLN

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Recenzja Marka Crossfielda


Recenzja Ricka Shieldsa
« Wróć Drukuj

O sklepie Bogigolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów.

Kontakt

+48 509 247 368
+48 32 215 73 21
kontakt@bogigolf.com.pl
bogigolf

Facebook