Srixon AD333 Tour 12-pack

169,00 149,00

Cena sugerowana: 169zł

Cena netto: 121,14zł

Oszczędzasz: 20,00zł

Cena w punktach: 11500

Dostępność:
1 - 2 dni
Model:
AD333 Tour
Punkty:
460 (warte 4.6 zł)

Dostępne opcje

Najnowsza piłka w rodzinie Srixona.
Zapewnia doskonałe połączenie właściwości dystansowych, z profesjonalnym czuciem gry i kontrolą odległości.

Zaprojektowana dla golfistów, którzy aspirują do najwyższego poziomu gry, ale jeszcze potrzebują piłki, która wybaczy część błędów, zapewniając przy tym profesjonalne właściwości.
Idealnie sprawdzi się także dla osób, których umiejętności gry są bardzo duże, ale nie posiadają bardzo dużej prędkości swingu.

Miękka powłoka zewnętrzna
Wykonana z Urethane'u, zapewnia doskonałe czucie podczas krótkiej gry. Dodatkowo technologia oryginalnie zarezerwowana dla piłek Srixon Z-STAR, sprawia, że kontrola gry jest na najwyższym poziomie.

Technologia Spinskin
Zastosowana technologia znana z modeli najwyższej klasy Z-STAR poprawia tarcie między licem kija a piłką. Dzięki temu większy spin ułatwia kontrolę krótkiej gry na poziomie dostępnym do tej pory tylko w najdroższych piłkach.

Nowy układ otworów (dimpli)
Zastosowano także nowy układ otworków na powłoce. Dzięki niemu tarcie w powietrzu jest zmniejszone, dzięki czemu piłka osiąga bardziej penetrującą trajektorię, zamiast wznosić się w powietrze i szybko opadać. Szczególnie ważne jest to przy grze driverem i innymi długimi kijami, gdyż daje większe odległości.

3-warstwowa konstrukcja
Jak większość piłek turniejowych, model AD333 Tour został zbudowany w oparciu o trzy warstwy. Wysokoenergetyczne jądro zapewnia optymalny transfer mocy z główki kija do piłki. Środkwa powłoka odpowiada za zmniejszenie niepożądanej rotacji wstecznej przy grze driverem. W połączeniu z nowym układem otworów w zewnętrznej powłoce, tworzy to piłkę o optymalnych właściwościach dla graczy poszukujących najlepszych właściwości swojego sprzętu.

 

Polecana dla Konstrukcja Budowa
średniozaawansowanych
3-warstwowa miękka
Odległość Lot piłki Spin
bardzo duża
średni duży
Kompresja Dimple Zewnętrzna powłoka
80 344 urethane

 

Specyfikacja wg Srixona:


Sugerowana cena detaliczna: 39,99 EUR = 169 PLN

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

O sklepie Bogigolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów.

Kontakt

512 339 383
509 247 368
kontakt@bogigolf.com.pl
bogigolf

Facebook