Bettinardi iNOVAi 6.0 S Putter

1 899,00

Cena netto: 1 543,90zł

Cena w punktach: 189900

NULL
Dostępność:
W magazynie
Model:
iNOVAi 6.0 S Putter
Punkty:
7596 (warte 75.96 zł)
Producent:
Bettinardi
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Puttery - kije do gry w golfa

Dostępne opcje

Najnowsze puttery wykonane w Stanach Zjednoczonych przez słynnego projektanta, Roberta Bettinardi.
Główki iNOVAi 6.0 wykonane są z dwóch części, produkowanych przy użyciu zaawansowanego procesu sterowanego komputerowo.
Dzięki użyciu dwóch rodzajów materiału - stali nierdzewnej i lekkiego aluminium - osiągnięto idealne wyważenie i duży współczynnik bezwładności (MOI).

Dwumateriałowa główka
Główki iNOVAi wykonano z dwóch rodzajów materiału. Przednia część wyprodukowana została z aluminium. Jest to lżejszy i bardziej miękki stop, dzięki czemu czucie piłki przy uderzeniu należy do najbardziej miękkich na rynku. Tylna część została wycięta ze stali nierdzewnej. Jako materiał o większej gęstości, idealnie wyważa on całość główki puttera i tworzy bardzo dużą stabilność wyrażoną współczynnikiem bezwładności.

Unikalny proces produkcji
Każdy putter Bettinardi powstaje w zaawansowanym procesie produkcji, wycinany z jednej zwartej sztabki stali węglowej. Użycie precyzyjnych maszyn i rygorystycznych norm kontroli w standardzie ISO 9001:2008 zapewnia najwyższą jakość. Ręczna obróbka i malowanie sprawia, że każdy putter jest też na swój sposób unikalny.

Lico F.I.T. (Feel Impact Technology)
Najnowsza technologia obróbki lica zastosowana przez Bettinardi. Dzięki tak zaawansowanemu procesowi w swoich putterach Bettinardi nie musi w ogóle używać żadnych wkładów, jak wielu innych producentów. 55% materiału jest usuwanych bezpośrednio z poziomu lica. Gwarantuje to niesamowicie miękkie czucie. Jest o idealny wybór dla graczy, którzy potrzebują lepszej kontroli odległości.

Wykończenie w dwóch kolorach
Dwie części, z których powstała główka zyskały różne wykończenie. Przednia część z aluminium w procesie anodyzowania zyskała idealną, satynową niebieską barwę. Z kolei połówka ze stali nierdzewnej została ręcznie wypolerowania dla osiągnięcia idealnego połysku metalu. Dwa kolory doskonale podkreślają fakt, że główka puttera iNOVAi 3.0 wykonana została z użyciem dwóch różnych materiałów. Dodatkowo poprawiają efekt działania linii celowniczych dzięki kontrastowi ułatwiającemu ustalenie kierunku uderzenia.

Dostępne gripy
Puttery iNOVAi 6.0 dostępne są w dwóch wersjach:

  • z gripem standard - klasyczny gumowy grip typu pistol, z wzorem zapewniającym idealny uchwyt
  • z gripem jumbo - pogrubionym, idealnym dla osób, które chcą mieć doskonałe czucie gwarantowane przez gumowy grip, jednocześnie nieco luzniejszy uchwyt

Dostępne modele iNOVAi 6.0

iNOVAi 6.0 S
Dwumateriałowa główka w połączeniu z klasycznymi gripami w rozmiarze standard lub Jumbo. Niewielki skręt główki w połączeniu z osadzeniem shaftu double bent sprawia, że jest to idealny wybór dla graczy odwodzących główkę po minimalnym łuku lub linii prostej.
Bettinardi iNOVAi Putter
Specyfikacja
- waga główki: 358g
- materiał: 6061 Aluminum / 303 stal nierdzewna
- wykończenie: platynowe / niebieski
- lico: F.I.T.
- długość: 33" / 34" / 35"
- loft: 2o
- lie: 70o
- prawy
 


Sugerowana cena detaliczna: 425 EUR = 1899 PLN

Bettinardi Autoryzowany Dealer Polska

Stability Putters
Stability shaft

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook