Bettinardi BB8 Wide Putter

1 549,00

Cena netto: 1 259,35zł

Cena w punktach: 154900

NULL
Dostępność:
do 14 dni
Model:
BB8 Putter
Punkty:
6196 (warte 61.96 zł)
Producent:
Bettinardi
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Puttery - kije do gry w golfa

Dostępne opcje

Seria putterów wykonanych przez jednego z najbardziej uznanych producentów w Stanach Zjednoczonych.
Kije Bettinardi cechuje niesamowita precyzja wykonania i unikalny design, łączący nowoczesność z klasyką.

Wszystkie puttery Bettinardi powstają w całości w USA, gdzie proces produkcji podlega najwyższym standardom, co gwarantuje niesamowitą jakość i precyzję wykończenia.
Kijami Bettinardi grają najlepsi gracze na świecie - Matt Kuchar, Francesco Molinari oraz Fred Couples, a także wielu innych znakomitych golfistów.

Unikalny proces produkcji
Każdy putter Bettinardi BB Series powstaje w zaawansowanym procesie produkcji, wycinany w procesie CNC Milling z jednej zwartej sztabki stali węglowej. Użycie precyzyjnych maszyn i rygorystycznych norm kontroli w standardzie ISO 9001:2008 zapewnia najwyższą jakość. Ręczna obróbka i malowanie sprawia, że każdy putter jest też na swój sposób unikalny.

Miękka stal węglowa
Do produkcji putterów firma Bettinardi używa specjalnie wyselekcjonowanych stopów stali węglowej. Fakt, że każda główka powstaje z jednego, litego kawałka stali gwarantuje niesamowite czucie i sprawia, że puttery należą do najlepszych na świecie.
Bettinardi

Doskonały wygląd
Nie można zapominać, że puttery Bettinardi od lat należą do klasyki gatunku. Oferują swój niesamowity design, bez zbędnych fajerwerków wizualnych - specjalnie dla osób ceniących sobie dobry smak i klasyczne wzornictwo. Model BB1 to klasyka gatunku - główka blade z wyraźnie zaznaczonymi schodkami i pojedynczą linią celowniczą, która ułatwia ustawienie a jednocześnie nie rozpraszam gracza.

Wykończenie Glacier Black
Nowa seria BB posiada charakterystyczne, czarne satynowe wykończenie dla dodania stylu. Do tego redukuje ono odblaski słoneczne, zapobiegając rozpraszaniu uwagi na greenie, przy ustawianiu się do putta. Proces nadawania putterom BB ostatecznego wyglądu sprawia także, że ich powłoka jest dużo bardziej wytrzymała na zarysowania, a golfści mogą znacznie dłużej cieszyć się doskonałym, nienaruszonym stanem swojego puttera.

Lico Super Fly Mill
W serii BB użyto klasycznego wzoru na licu z wyraźnie zaznaczonymi liniami poprzecznymi. Lico frezowane jest w opatentowanym procesie produkcji i daje klasyczne, wyważone czucie piłki. Idealny wybór dla osób poszukujących balansu pomiędzy kontrolą odległości a miękkością na licu.

Grip i shaft
Puttery BB Series wyposażono w gładki, nie-schodkowany shaft oraz w poszerzony, stabilny grip. Dostępny w wersji standardowej oraz Jumbo (pogrubiony).

BB8 Wide
Klasyczna główka typu blade z wyraźnie zakończonymi schodkami w tylnej części i nieco poszerzona w stosunku do standardowego modelu dla nieco większego MOI i stabilności. Osadzenie typu plumber neck (podwyższony hosel) zostało przesuniete nieco do przodu w stosunku do poprzednich modeli, co dało mniejszy toe hang na poziomie ok. 30 stopni. Ten typ kija będzie najlepszy dla osób odwodzących puttera po lekkim lub większym łuku.
Bettinardi BB8W Putter
Specyfikacja
- waga główki: 350g
- materiał: miękka stal węglowa
- wykończenie: czarne satynowe
- lico: Super Fly Mill
- loft: 3o
- lie: 70o
- prawy i lewy
 


Sugerowana cena detaliczna: 375 ERU = 1549 PLN

Bettinardi Autoryzowany Dealer Polska

Stability Putters
Stability shaft

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook