Bettinardi Queen B 8 Slant [Edycja Limitowana]

2 999,00 2 499,00

Cena netto: 2 031,71zł

Oszczędzasz: 500,00zł

Cena w punktach: 299900

Dostępność:
W magazynie
Model:
Queen B 8 Slant Limited
Punkty:
11996 (warte 119.96 zł)
Producent:
Bettinardi

Dostępne opcje

Limitowana odsłona putterów Queen B 8 Slant została wyprodukowana ekskluzywnie przez Roberta J. Bettinardi w ilości zaledwie 300 sztuk na świecie. Czyni to ten putter wyjątkowym - w Polsce dostępna jest tylko 1 sztuka!

Inspirowana motywami jesiennymi główka to bardzo popuparny kształt SLANT z wydłużoną tylną częścią. Unikalną cechą putterów Bettinardi jest to, że powstają z jednego kawałka stali. Dokładnie tak samo jest w Queen B 8 Slant, gdzie nawet szyjka została wycięta w technologii CNC z tego samego kawałka miękkiej stali węglowej. Rozwiązanie takie zostało zainspirowane przez profesjonalnych golfistów, którzy wskazywali na większą kontrolę przy odwodzeniu i doprowadzaniu główki do piłki po lekkim łuku.

Lico Fly Mill
Do limitowanej edycji Queen B 8 Slant użyto klasycznego wzoru na licu z wyraźnie zaznaczonymi liniami poprzecznymi. Lico frezowane jest w opatentowanym procesie produkcji i daje klasyczne, wyważone czucie piłki. Idealny wybór dla osób poszukujących balansu pomiędzy kontrolą odległości a miękkością na licu.

Wykończenie PVD
Dla zachowania idealnego wyglądu tej przepięknej główki przez dłuższy czas producent zastosował wykończenie PVD. Brązowa, elegancka główka doskonale prezentuje się ze złotymi i czarnymi napisami. Bardzo klasyczny wzór puttera dla osób ceniących wyszukany smak. Całości dopełnia charakterystyczny wzór w kształcie plastrów miodu na spodzie - wyciętych w strukturze metali i nadających putterowi niesamowity wygląd.

Klasyczny skórzany grip
Edycje limitowane Bettinardi znane są z tego, że używane są najlepsze składniki. Wyprodukowany w USA grip z prawdziwej skóry bydlęcej posiada klasyczny, zwijany wzór i jest niesamowicie trwały w porównaniu z 'plastikowymi' uchwytami jakie dziś są powszechne.

Skórzany headcover
Aby putter w całości prezentował się unikalnie, producent dodał do niego takżę specjalnie zaprojektowany headcover skórzany. Motywy plastra miodu i kolorystyka nawiązują do główki, tworząc wspaniałą całość.

Bettinardi putter

Queen B 8 Slant
Główka wykonana z jednego kawałka metalu posiada nieco poszerzony profil z dodatkowymi wypustkami, które nadają putterowy większy moment bezwładności i stabilność. W niesamowity sposób łączy w sobie klasyczny design blade i mini-malleta. Całości dopełnia prosty shaft osadzony na niewielkim podwyższeniu, dzięki czemu główka może poruszać się bardziej swobodnie dzięki czemu promuje odwodzenie kija po lekkim łuku.
Bettinardi Studio Stock 28 Putter
Specyfikacja
- waga główki: 357g
- materiał: miękka stal nierdzewna
- wykończenie: PVD + olej
- lico: Flymill
- długość: /34"
- loft: 3o
- lie: 70o
- prawy
 


Sugerowana cena detaliczna: 599 GBP = 2999 PLN

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 517-869-014
Informacja o produktach: 517-578-140
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook