Mizuno JPX-EZ Forged 2.0 steel zestaw ironów

4 199,00 3 599,00

Cena sugerowana: 4199zł

Cena netto: 2 926,02zł

Oszczędzasz: 600,00zł

Cena w punktach: 359900

Dostępność:
W magazynie
Model:
JPX-EZ Forged 2.0 steel
Punkty:
14396 (warte 143.96 zł)
Producent:
Mizuno

Dostępne opcje

Najnowszy zestaw kutych ironów z serii JPX EZ został wykonany z nowej generacji stali z dodatkiem boru.
Twardsza struktura stopu stali borowej daje niesamowite możliwości wpływania na osiągane odległości, komfort gry a także wybaczalność kijów.
Oczywiście kije posiadają wszystkie cechy klasycznych kutych ironów Mizuno - doskonałe czucie, precyzję i najwyższą jakość wykonania w jedynej na świecie fabryce w Hiroszimie, w Japonii.

Zestaw jest zaprojektowany dla amatorów aspirujących do najwyższych wyników, poszukujących przy tym najwyższej klasy sprzętu, który będzie ich wspierał, a jednocześnie zapewniał wybaczalność przy mniej udanych uderzeniach.
Czucie piłki zapewnione przez kije kute w technologii Grain Flow jest wręcz niesamowite, a jakoś Mizuno zapewniona przez ponad 100 lat tradycji w produkcji sprzętu golfowego.

Nowa stal z dodatkiem boru
Do tej pory Mizuno, podobnie jak większość producentów, wykonywało kije kute ze stopów stali węglowej. Końcem 2014 roku na rynek wszedł pierwszy model kijów ze stali borowej (ang. boron steel). Bor jest materiałem twardszym niż węgiel, a jego dodatek sprawia, że lica główek są znacznie bardziej wytrzymałe. Dzięki temu mogą być znacznie cieńsze, dawać lepsze czucie piłki oraz wiele innych możliwości konstruktorskich, opisanych w następnym akapicie.

Technologia Grain Flow
Mizuno znane jest ze swojej unikalnej metody obróbki metalu w procesie kucia w technologii Grain Flow Forging. Doskonalona przez wiele lat w setach tej firmy, pozwala na produkcję kijów golfowych o unikalnych właściwościach - łączących kute główki, stosowane zazwyczaj w profesjonalnych kijach, z niezwykłą wybaczalnością. Dzięki temu nawet średniozaawansowani golfiści mogą się cieszyć profesjonalnym czuciem piłki w swoich kijach.

Szersza szczelina na dole
Dzięki twardszemu stopowi stali, szczelina w dolnej części mogła zostać pogrubiona i poszerzona, gdyż lico jest bardziej wytrzymałe samo w sobie. Dzięki większej szczelinie, zwiększeniu uległa powierzchnia efektywnego trafienia w piłkę - krótko mówiąc: zwiększyła się wybaczalność i łatwość wybijania piłki w górę.

Technologia Power Frame
Twardsze i wytrzymalsze lico można było wykonać z cieńszej warstwy metalu. Dzięki zmniejszeniu wagi w centralnej części łopatki, środek ciężkości został przesunięty na obrzeża. Technologia Power Frame zwiększa efektywną sprężystość lica, bez potrzeby powiększania rozmiarów główki. Dodatkowo wzmacniana rama podnosi wybaczalność kijów przy trafieniu piłki poza idealnym środkiem lica.

Wielowarstwowe lico
Dodatkową cechą dramatycznie poprawiającą czucie gry nowymi ironami JPX EZ Forged 2.0 jest lico wykonane z warstw o różnej grubości. Na środku najcieńsze, dla przekazania maksymalnej ilości energii z główki do piłki i zwiększenia odległości. W kluczowych miejscach powoduje również utrzymanie doskonałych prędkości początkowych piłki - nawet przy trafieniach poza idealnym środkiem główki.

Potrzebna wybaczalność
Mimo, że kute irony większości golfistów kojarzą się ze sprzętem dla zawodowców, Mizuno już od lat produkuje kije kute także dla aspirujących amatorów. Wybaczalność osiągnięta za pomocą poszerzonej szczeliny za licem, bardziej obwodowemu wyważeniu oraz zmiennej grubości lica jest idealnie taka, jakiej potrzebują solidnie uderzający golfiści, którzy jeszcze od czasu do czasu popełniają błędy, które nowe irony pozwolą skorygować i zminimalizować.

Agresywny profil dodający pewności
Wygląd ironów to czynnik, o którym często zapominają projektanci sprzętu. Łatwo stworzyć super-wybaczalny kij, który będzie wyglądał jak kopyto konia - trudniej zaprojektować coś, co będzie dzięki technologii dawać potrzebną wybaczalność, a przy tym będzie wyglądało jak profesjonalny kij. Takie właśnie są nowe Mizuno JPX EZ Forged 2.0. Ich smukłe, wycięte w kluczowych miejscach główki wyglądają jak irony dla profesjonalistów i sprawiają, że ustawiając się do piłki, grający będzie miał pewność wykonania idealnego uderzenia.

Wycięcia w kluczowych miejscach
Ostrze tnące główki zostało specjalnie "zaostrzone" - wyposażone w bardziej ostry profil, dla łatwiejszego przejścia przez podłoże. Z kolei z drugiej strony spodu główki zastosowano wycięcie, aby kij był bardziej wszechstronny i łatwiej przechodził przez podłoże przy wyjściu z piłką w górę.

Precyzja krótkiej gry
Mimo, że nacisk w kijach JPX EZ Forged 2.0 poszedł w stronę ułatwienia gry i zwiększenia odległości - nie zapomniano także o czuciu w krótkiej grze. Irony 8, 9 oraz PW posiadają nieco bardziej kompaktowy profil główek. Daje to znacznie lepsze czucie przy krótkiej grze i sprawia, że cały zestaw jest maksymalnie wszechstronny.

Genialne wykończenie
To, że kije JPX EZ są wręczy wypakowane technologią nie podlega dyskusji. Jednak Mizuno stosując swoje całościowe podejście i dbałość o detale przy tworzeniu kijów, nie zapomniało także o powalającym wyglądzie. Eleganckie, ciemne wykończenie dodaje kijom znakomitego wyglądu, a grającemu nimi golfiście - dodatkową pewność siebie.

Shaft stalowy True Temper XP95
W nowych kijach po raz pierwszy zastosowano najlżejszą wersję shaftu stalowego True Temper XP95. Jego mała waga dodatkowo wspomaga osiąganie lepszych prędkości uderzenia, a tym samym poprawę odległości.


Specyfikacje:

Kij

Loft 

Długość męska

Długość damska

Lie 

4 iron 22º 38.25" niedostępna 60.0o

5 Iron 

25º

37.75" 

37.25"

60.5º 

6 Iron 

28º 

37.25" 

36.75"

61.0º 

7 Iron 

32º 

36.75" 

36.25"

61.5º 

8 Iron 

36º 

36.25" 

35.75"

62.0º 

9 Iron 

40º 

35.75" 

35.25"

62.5º 

PW

45º 

35.50" 

35.00"

63.0º 


Sugerowana cena detaliczna: 960 EUR = 4199 PLN
 

Chcesz zamówić zestaw wg Twoich indywidualnych preferencji?
Kliknij i dowiedz się więcej o możliwościach
Custom Fittingu Mizuno

W kilka chwil dobierzesz kije idealne dla Ciebie.
Skorzystaj z naszej oferty bezpłatnego fittingu
w systemie Mizuno Swing DNA
.

Program Mizuno Players


Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf
Kij dostępny w BogiGolf Fitting Center
- największym centrum testowym w Polsce
.
Zapraszamy do Śląskiego Klubu Golfowego w Siemianowicach, gdzie można przetestować ten produkt a także skorzystać z profesjonalnych porad certyfikowanych fitterów i dobrać dla siebie parametry kijów.

Jeśli ta lokalizacja jest dla Państwa zbyt odległa
- zapraszamy na imprezy Demo Day na terenie całej Polski.
Na życzenie, możemy także wysłać do Państwa kij demo, aby przetestować go na spokojnie na swoim polu czy driving range'u.

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Oficjalny film o kutych z borowej stali ironach JPX EZ Forged 2

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

O sklepie Bogigolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów.

Kontakt

Zamówienia online: 512-339-383
Informacja o produktach: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
Obsługa posprzedażowa: (32) 2157321
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook