Cobra XL Driver

1 049,00 749,00

Cena sugerowana: 1049zł

Cena netto: 608,94zł

Oszczędzasz: 300,00zł

Cena w punktach: 74900

Dostępność:
Brak produktu
Model:
XL Driver
Punkty:
2996 (warte 29.96 zł)
Producent:
Cobra

Dostępne opcje

Driver zaprojektowany, aby pomóc golfistom osiągać bardziej proste i dłuższe uderzenia, oraz redukować slice'y.
Sekret tkwi w specjalnie zaprojektowanej główce, która jest bardziej domknięta i nieco wysunięta przed linię shaftu. Dzięki temu promuje trajektorię lotu piłki typu draw (od prawej do lewej po lekkim łuku), co redukuje slice'a i pozwala na łatwiejsze osiąganie większych odległości.

Kute lico Forged E9 Zone
Stosowane już w poprzednich modelach lico posiada idealnie dobrany kształt i grubość, co pozwala na uniknięcie przykrych efektów nieco mniej udanych uderzeń, w których piłka ląduje poza środkiem główki. Dzięki temu nietrafione uderzenia nie tracą kierunku i odległości. Dodatkowo użyte materiały pozwalają na zmniejszenie łącznej wagi lica i zmianę balansu główki w taki sposób, że osiąganie większych prędkości uderzenia przychodzi golfiście z większą łatwością.

Kanał Speed Channel
Wokół lica zastosowano innowację, która pozwala przenieść osiągane odległości na zupełnie nowy poziom. Kanał okalający lico Forged E9 służy optymalizacji grubości i sprężystości materiałów, a dzięki temu zwiększa prędkość początkową piłki, zaraz po kontakcie z główką.

Wyważenie Back Zone
Zmniejszenie wagi lica i przedniej części kija umożliwiło umiejscowienie środka ciężkości głębiej i niżej główki. Dodatkowo działa tu także obciążnik w tylnej części główki. Efektem jest większa stabilność i wybaczalność przy uderzeniach poza idealnym środkiem główki.

Offset główki
Dzięki główce osadzonej w ten sposób, że wystaje on nieco poza linię shaftu osiągnięto efekt offsetu (wyprzedzenia). Mówiąc wprost - dzięki temu, że główka szybciej trafia w piłkę - mniej czasu pozostaje na niewłaściwe jej domknięcie, przekrzywienie itp. Skutek jest jeden - kij jest znacznie bardziej wybaczalny oraz promuję trajektorię lotu typu draw (lekki łuk od prawej do lewej).
 

Specyfikacje


Kąt
 
Długość Główka Dla leworęcznych
10.5o 45.50" 460cc Nie


Sugerowana cena detaliczna: 249 EUR = 1049 PLN

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: (32) 215-73-21
Informacja o produktach: 517-578-140
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook