Game Golf LIVE GPS i system analizy gry w jednym

1 499,00 1 199,00

Cena netto: 974,80zł

Oszczędzasz: 300,00zł

Cena w punktach: 119900

Dostępność:
W magazynie
Model:
Game Golf LIVE
Punkty:
4796 (warte 47.96 zł)

Najnowsza odsłona popularnego analizatora gry w golfa. Tym razem po brzegi wypakowana technologią i funkcjonalnymi rozwiązaniami, przenoszącymi grę w golfa na zupełnie nowy poziom.
Game Golf LIVE łączy w sobie funkcje śledzenia i analizy gry znane z podstawowego urządzenia z precyzyjnym i łatwym w obsłudze, prawdziwym GPS-em golfowym.
W wersji LIVE połączono funkcjonalność nadajnika GPS (montowany na pasku lub torbie) oraz zestawu nakładek na poszczególne kije z możliwościami, jakie daje sparowanie Bluetooth z dowolnym smartphone'm (z systemem Android lub iOS).

Dzięki temu mamy do dyspozycji ogromną platformę do elektronicznego wspomagania naszej gry:

 • lokalizacja pozycji na danym dołku "na żywo" na ekranie telefonu w zainstalowanej aplikacji - jak w najwyższej klasy GPS-ach golfowych
 • zbierane na bieżąco dane o pozycji zapisywane do programu do analizy - do odtworzenia po zrzuceniu rundy na komputer

Jak to działa?

Podstawą systemu Game Golf LIVE jest lokalizator GPS, który mozna zamontować sobie wygodnie na pasku lub przypiąć do torby. Współpracuje on z zestawem końcówek, które trzeba przymocować do końcówek kijów (wkręcić w gripy, do dziurek, które każdy grip posiada - z możliwością ich usunięcia w każdej chwili). Podczas rundy, przed każdym uderzeniem musimy pamiętać tylko o jednej rzeczy - żeby zbliżyć końcówkę kija, który mamy zamiar użyć, do lokalizatora. Reszta "zrobi się sama" - nadajnik GPS zlokalizuje naszą pozycję na danym dołku i zapisze dane w pamięci urządzenia.

Analiza statystyk
Moduł analizy statystyk gry jest niezwykle rozbudowany. Dzięki możliwości wyświetlania ich na ekranie komputera, smartfona czy tabletu można zobaczyć takie elementy jak dokładne odległości uderzeń każdym kijem, dokładną mapę z rozkładem naszych uderzeń na całym polu, a także masę innych statystyk jak ilość trafień fairwaya, średnia puttów, Greens in Regulation, udane wyjścia z bunkra, skuteczność w grze poszczególnymi kijami - i wiele, wiele innych statystyk!

Prawdziwy golfowy GPS
Do wersji LIVE dodano funkcjonalność, pozwalającą na zastosowanie go jako prawdziwego, golfowego GPS-a. Wystarczy zainstalować aplikację na smartphone'a (Android lub iOS są kompatybilne z Game Golf). Poprzez sparowanie lokalizatora z komórką poprzez Bluetooth otrzymujemy ciągłą aktualizację pozycji na ekranie naszego telefonu. Zaawansowana aplikacja ze zmapowanymi polami z całego świata pozwala na odczytywanie naszej aktualnej pozycji na danym dołku - odległości do greenu, przeszkód wodnych, bunkrów, drzew, autu. Pełna mapa pozycji na dołku, dzięki czemu można skutecznie planować każde następne uderzenie.

Zgodność z Regułami
Niezależnie od używania bądź nie funkcji GPS-a golfowego (co może być np. zabronione w danym turnieju) - samo urządzenie śledzące pozycję i analizujące statystyki po rundzie jest ZAWSZE zgodne z Regułami. Wyniki mogą być analizowane dopiero po grze, tak więc samo zbliżanie końcówki kija do lokalizatora nie jest uznane za żadną niedozwoloną pomoc, nawet podczas oficjalnych rund lub turniejów najwyższej rangi (wielu zawodowych golfistów używa Game Golfa, aby lepiej poznać swoje mocne i słabe punktyi lepiej planować grę).

Jakie statystyki masz do analizy:

 • dokładna mapa Twojej gry na całym polu (mapowana wg GPS) - pokazuje, gdzie znalazłeś się po każdym uderzeniu
 • średnia i mediana uderzeń poszczególnymi kijami (kije można swobodnie nazywać - nazwą ich modelu, albo jak tylko chcesz)
 • trafienia fairwaya
 • Greens in Regulation
 • udane wyjścia z bunkra
 • średnia puttów
 • średni wynik
 • wyniki w grze poszczegóólnymi kijami
 • wszystko w odniesieniu do wybranego dołka, pola bądź wszystkich lub wybranych rund


"Game Golf jest najlepszą technologią, jaką można sobie wyobrazić dla golfistów-amatorów. To coś co realnie może poprawić wyniki w golfie."
Greame McDowell, zawodowy gracz PGA Tour


W zestawie:

 • urządzenie Game Golf LIVE do zamontowania na pasku spodni lub przy torbie
 • 18 końcówek montowanych na kijach
 • kabel USB do podłączenia do komputera
 • pokrowiec ochronny
 • ponad 33 tysiące pól w darmowej, aktualizowanej na bieżąco bazie danych (większość polskich pól zmapowana)

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

O sklepie Bogigolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów.

Kontakt

Zamówienia online: 512-339-383
Informacja o produktach: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook