Honma Beres S-06 Driver

ZAPYTAJ O CENĘ

Cena netto: ZAPYTAJ O CENĘ

Dostępność:
W magazynie
Model:
Beres S-06 Driver
Producent:
Honma

Dostępne opcje

Przepiękny, klasyczny driver z najbardziej prestiżowej serii Honma.
Mistrzowie golfowego rzemiosła z Japonii w tym kiju zawarlii prawdziwą duszę.
Klasyczny kształt połączono z najnowocześniejszymi materiałami, jakie dostępne są w dzisiejszym przemyśle golfowym oraz shaftem ARMRQ X - z aż dziesięcioma rodzajami splotu włókien węglowych.
Seria Honma Beres skierowana jest dla golfistów, którzy cenią sobie niesamowity design i potrafią docenić piękno swoich kijów, a także ich osiągi.

Key Groove Area
Technologia znacząco poprawiająca osiągane odległości oraz podnosząca do maksimum wybaczalność kija. Poszerzony i przeprowadzony przez całą długość główki kanał za licem znacząco podnosi jego sprężystość, co przekłada się na poprawę prędkości początkowej piłki - a to z kolei oznacza większe odległości. Połączenie krańców tego kanału z górną częścią (koroną) główki sprawia, że do maksimum przesunięto granicę wybaczalnościi przy uderzeniach trafionych poza idealnym środkiem lica.

Klasyczny kształt
Kije Beres wychodzą spod ręki najbardziej doświadczonych mistrzów z fabryki Honma. Zostały zaprojektowane, w duchu japońskiej doskonałości, gdzie nie tylko osiągi są ważne, ale także estetyka i piękny wygląd finalnych produktów. Dlatego główka Beres cechuje się harmonicznymii liniami, bez zbędnych załamań i sztucznych zdobień. Klasyczny, opływowy kształt podkreśla krawędz górną oraz wypukłą koronę drivera. Wszystko składa się na mistrzowski styl, który zadowolii gusta estetyczne najbardziej wymagająćych golfistów.

Zwiększenie wybaczalności
Projektując nowe kije Beres inżynierowie Honma zadbali, aby były jeszcze bardziej wybaczalne. Powiększenie efektywnego sweet spotu o 0.5mm i zwiększenie momentu bezwładności (MOI) poskutkowało realnym zwiększeniem wybaczalności kija, co przekłada się na poprawę osiągów.

Rzemieślnicza jakość
Kije Honma są ręcznie składane w jednej, jedynej fabryce na świecie w Japonii, w prefekturze Sakata. Wszystkie posiadają swój unikalny numer seryjny i laserowy grawerunek Made in Sakata, Japan, wskazujący na oryginalność. Rygorystyczna kontrola jakości na każdym etapie produkcji sprawia, że każdy kij, który trafia w Państwa ręce jest ideałem, sprawdzonym przez dziesiątki rąk mistrzów golfowego rzemiosła.

Najlepsze materiały
Główka wykonana jest z najwyższej klasy lekkiego stopu tytanu Ti811, który zapewnia optymalną kombinację wagi, sprężystości lica i transferu energii.

Shaft ARMRQ X
Unikalną cechą kijów Honma jest fakt, że przy produkcji korzysta ona niemal wyłącznie z shaftów, które powstają specjalnie pod konkretne kije w ich własnej manufakturze w Japonii. Dobór parametrów shaftu dla poszczególnych modeli jest bardzo istotnym elementem na początku etapu projektowania. Niesamowitą cechą shaftów ARMRQ X jest fakt, że każdy z nich skłąda sie aż z dziesięciu różnych, specjalnie dobranych warstw i splotów włókna węglowego, które następnie są zgrzewane w procesie produkcji. Pozwala to osiągnąć najwyższe parametry stabilności, idealnej owalności oraz transferu energii. Shafty są niezwykle lekkie oraz bardzo stabilne, dzięki czemu przyspieszenie swingu bez żadnego napinania jest dużo łatwiejsze.

Shafty ARMRQ X dostępne są w trzech wagach: 43g / 47g / 52g
Aby wybrać najlepszy wariant dla Państwa polecamy wizytę w jednym z naszych fitting center lub na demo day organizowanych w całej Polsce.

Honma shaft

System gwiazdek
Honma stosuje system gwiazdek dla podkreślenia poziomów jakości swoich produktów. Od dwóch do pięciu gwiazdek określa jakość i parametry techniczne shaftów. Dodatkowo wraz z przejściem na kolejne poziomy otrzymujemy coraz więcej możliwości personalizacji kija (m.in. można wybierać indywidualnie kolor wykończenia główki, dodawać złocone elementy a także w najwyższym 5-gwiazdkowym modelu mieć kij pokryty prawdziwym złotem). Co ważne, same parametry główki nie ulegają zmianie - w coraz wyższych wersjach otrzymujemy doskonalsze shafty oraz możliwości zmiany wyglądu główki.

Cena kije honma


Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu LojalnościowegoTagi:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 517-869-014
Informacja o produktach: 517-578-140
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook