969,00 849,00

Cena sugerowana: 969zł

Cena netto: 690,24zł

Oszczędzasz: 120,00zł

Cena w punktach: 84900

Dostępność:
2 - 5 dni
Model:
King Utility Iron
Punkty:
3396 (warte 33.96 zł)
Producent:
Cobra
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Driving Irons

Dostępne opcje

Idealne rozwiązanie dla graczy, którzy do długiej gry preferują tradycyjne irony zamiast hybryd.
Specjalna konstrukcja tych kijów zapewnia bardzo dużą wybaczalność, w połączeniu z wielkimi odległościami, jakie można nimi zagrać. Spowodowane jest to pustą w środku główką (taką jak w hybrydzie), ale główką o szerokości niewiele większej od normalnego irona, co z kolei zapewnia bardzo dobre czucie piłki.

Dodatkowym atutem kijów Cobra jest możliwość regulacji. Dzięki znanemu z woodów tej marki kołnierzowi MyFly możn zmieniać realny kąt główki w zakresie od 18 do 21 stopni. To daje niesamowitą wszchstronność i możliwość dopasowania kija do różnych warunków na polu i własnego swingu.

Konstrukcja Hollow Body
Całe wnętrze główek King Utility jest puste. Dzięki takiej konstrukcji znacząco zmienia się - lokuje się dużo niżej i dalej od lica niż w tradycyjnych ironach. Dlatego właśnie kije są dużo bardziej wybaczalne i stabilne przy trafieniach w piłkę nawet poza środkiem lica. Ma to wpływ także na osiągane odległości, ponieważ realna sprężystość lica, za którym jest pusta przestrzeń jest znacznie większa.

Lico PWRSHELL
Nowe lico Powre Shell jest jeszcze cieńsze, dzięki czemu dostarcza więcej energii z główki do piłki, a także gwarantuje jeszcze lepszy stopień wybaczalności przy trafieniu poza idealnym środkiem lica. Większe prędkości początkowe piłki przekładają się na lepsze odległości.

Kute lico ze stali nierdzewnej 455
Aby poprawić czucie w grze długimi kijami zastosowano kute lico, które posiada w 100% frezowaną powierzchnię i rowki. Maksymalizuje to rotację i daje niesamowite wrażenia przy trafieniu.

Wolframowe wstawki
W główkach zostały zatopione 67-gramowe wstawki z wolframu, czyli materiału o znacznie większej gęstości niż stal. Pozwoliło to na redystrybucję środka ciężkości główki w stronę przodu (toe). Skutkiem tego jest większa wybaczalność i łatwość w osiąganiu większych odległości.

Centralny środek ciężkości
Dzięki zastosowaniu klasycznej kumulacji wagi w centralnej części główki, znacząco poprawia się czucie. Tak ulokowany środek ciężkości zapewnia optymalizację czucia i wybaczalności.

Możliwość regulacji
To prawdziwa nowość, dostępna dotychczas tylko w woodach i hybrydach. Dzięki kołnierzowi MyFly można ustawić realny kąt lica w zakresie 18-21 stopni (kij oznaczony 2/3) lub 21-24 stopnie (kij 3/4). Co ważne, zmiana loftu nie wpływa na zamknięcie/otwarcie lica, czyli zmienia tylko trajektorię lotu piłki. To idealne rozwiązanie, aby dopasować kij do swoich umiejętności a także do różnych warunków pogodowych czy ukształtowania pola.

Shafty
Standardowym shaftem stalowym jest KBS C-Taper Lite, dający doskonałą stabilność oraz średnią trajektorię lotu piłki.
W wersji grafitowej zastosowano doskonały shaft Recoil 780 ES z technologią SmackWrap. Dzięki temu promuje on średnią trajektorię i przy tym jest niesamowicie stabilny na końcówce. Shaft grafitowy dostępny za dopłatą widoczną przy wyborze opcji produktu.

Specyfikacje:

Kij Kąt (regulacja) Offset Długość stal Długość grafit Swingweight Dostępność
2/3 18.0o - 21.0o 3.1mm 39.25" 39.75" stal D2 / grafit D0 tylko prawa
3/4 21.0o - 24.0o 2.7mm 38.75" 39.25" stal D2 / grafit D0 tylko prawa


Sugerowana cena detaliczna: 219 EUR = 969 PLN


Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook