Cena netto: 2 194,31zł

Oszczędzasz: 100,00zł

Cena w punktach: 199900

2 799,00 2 699,00

Dostępność:
Brak produktu
Model:
ProStaff SGI Premium Set
Producent:
Wilson Golf
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Kompletne zestawy

Dostępne opcje

Zestaw wysokiej klasy kijów golfowych, które można dobierać w zależności od naszych predyspozycji, techniki czy budowy ciała.
W zestawie wszyscy golfiści, od zupełnie początkujących do bardziej zaawansowanych, znajdą pełny komplet kijów wraz z torbą.
To niesamowita okazja, aby kupując swoje kije, mieć je od razu na najwyższym poziomie i dobrane do swoich preferencji.

Duże możliwości customizacji
Zestaw Wilson ProStaff SGI Premium nie jest zwykłym zestawem 'z pudełka', jakich pełno na rynku. To zupełnie inny poziom jakościowy. Kije w ramach setu można wybierać spośród dostępnych dla modelu ProStaff SGI woodów, hybryd oraz ironów. Dodatkowo wszytskie kije można poddawać customizacji, to znaczy zmieniać ich specyfikacje w zależności od naszych predyspozycji bądź zaleceń profesjonalistów (fitterów lub trenerów).

Oznacza to, że w cenie zestawu otrzymują Państwo dodatkową usługę - zakup kijów dobranych i skrojonych na miarę.

Cały skład zestawu proponujemy Państwu ustalić przed zakupem z naszą obsługą, która doradzi, jakie kije będą najlepsze dla Państwa oczekiwań.
Gdyby mieli Państwo gotową specyfikację i skład zestawu (np. zarekomendowane przez trenera) - wystarczy podać poszczególne części składowe setu po zakupie.

Możliwość testowania
Wszystkie kije w ramach zestawu dostępne są w wersji demo w naszym Fitting Center w Siemianowicach Śląskich. Jeśli chcą Państwo przetestować je przed zakupem - zapraszamy do nas. Gdyby odległość do nas była zbyt duża - zapraszamy na Demo Day w różnych częściach Polski.

Irony
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologicznie rozwiązań dają świetne parametry i zapewniają dużą wybaczalność.
Zwiększenie prędkości osiąganej przez piłkę zaraz po kontakcie z licem gwarantuje poprawę odległości.
Zastosowana wstawka z tłumiącego wibrację materiału znacząco poprawia czucie przy kontakcie z piłką.
Odpowiednie wyważenie i rozkład masy sprawia, że główka zyskuje dodatkową stabilność, co poprawia wybaczalność przy uderzeniach trafionych poza środkiem lica.

W zestawie męskim dostępne są irony od 7 do SW.
Dostępne shafty stalowe i grafitowe.

Driver
Zoptymalizowany dla osiągania doskonałych wyników i poprawy jakości gry. Oferuje bardzo dobrą wybaczalność, trajektorię lotu piłki oraz zapewnia duże odległości z tee.
Dzięki zaawansowanym technologiom swojej konstrukcji driver gwarantuje świetne osiągi i bez problemu wytrzymuje konkurencję z produktami topowych marek.

Wood
Dzięki zaawansowanym technologiom gwarantują świetne osiągi i bez problemu wytrzymują konkurencję z produktami topowych marek.
Unikalna obróbka cieplna pozwala na uzyskanie bardzo dobrego czucia. Szczelina w dolnej części oraz dwuczęściowa konstrukcja główki, zwiększa realną sprężystość lica co przekłada się na większe odległości.

Kije: 3W (15o), 5W (19o)
(jeden do wyboru)

Hybryda
Doskonale wyprofilowana główka znakomicie ułatwia długą grę z podłoża. Wyważenie przenosi środek ciężkości nieco niżej, co przekłada się na wyższą trajektorię lotu piłki i łatwiejsze podnoszenie jej z ziemi. Znakomita także do gry z wyższej trawy.

Kije: 3H, 4H, 5H
(jedna do wyboru)

Putter ProStaff SGI
Wysokiej klasy seria putterów o klasycznym kształcie główek.
Wykończone w elegancki sposób metodą PVD (fizyczne osadzanie z fazy gazowej), co zapewnia trwałość i odporność powłoki na uszkodzenia.

Do wyboru trzy kształty główek dla praworęcznych.

Torba
Zestaw dostarczony jest w pojemnej torbie z 14 przegródkami na kije oraz osobną, usztywnioną komorą na puttera. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które dba o to, aby kije nie ocierały się o siebie i nie niszczyły w transporcie.
Wiele kieszeni gwarantuje dostateczną ilość miejsca na wszelkiego rodzaju drobiazgi. Kieszeń wodoodporna zabezpiecza rzeczy wartościowe przed deszczem.
Standardowo dostępna jest torba typu cartbag (do przewożenia na wózku). Można ją jednak bez dopłat zamienić na torbę do noszenia (standbag, która ma nieco mniej przegródek na kije).

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u