699,00 499,00

Cena sugerowana: 699zł

Cena netto: 405,69zł

Oszczędzasz: 200,00zł

Cena w punktach: 49900

Dostępność:
Brak produktu
Model:
XL Rescue
Punkty:
1996 (warte 19.96 zł)
Producent:
Cobra

Dostępne opcje

Hybrydy zaprojektowane dla maksymalnej łatwości uderzenia, wybaczalności i osiągania wyższej trajektorii lotu piłki.
Idealny wybór dla golfistów, którzy szukają przyjemnych w grze kijów, które pozwolą łatwo osiągnąć zamierzony cel, a przy okazji dodadzą trochę odległości do uderzeń.

Kute lico Forged E9 Zone
Stosowane już w poprzednich modelach lico posiada idealnie dobrany kształt i grubość, co pozwala na uniknięcie przykrych efektów nieco mniej udanych uderzeń, w których piłka ląduje poza środkiem główki. Dzięki temu nietrafione uderzenia nie tracą kierunku i odległości. Dodatkowo użyte materiały pozwalają na zmniejszenie łącznej wagi lica i zmianę balansu główki w taki sposób, że osiąganie większych prędkości uderzenia przychodzi golfiście z większą łatwością.

Kanał Speed Channel
Wokół lica zastosowano innowację, która pozwala przenieść osiągane odległości na zupełnie nowy poziom. Kanał okalający lico Forged E9 służy optymalizacji grubości i sprężystości materiałów, a dzięki temu zwiększa prędkość początkową piłki, zaraz po kontakcie z główką.

Wyważenie Back Zone
Zmniejszenie wagi lica i przedniej części kija umożliwiło umiejscowienie środka ciężkości głębiej i niżej główki. Dodatkowo działa tu także obciążnik w tylnej części główki. Efektem jest większa stabilność i wybaczalność przy uderzeniach poza idealnym środkiem główki.

Offset główkki
Dzięki główce osadzonej w ten sposób, że wystaje on nieco poza linię shaftu osiągnięto efekt offsetu (wyprzedzenia). Mówiąc wprost - dzięki temu, że główka szybciej trafia w piłkę - mniej czasu pozostaje na niewłaściwe jej domknięcie, przekrzywienie itp. Skutek jest jeden - kij jest znacznie bardziej wybaczalny oraz promuję trajektorię lotu typu draw (lekki łuk od prawej do lewej).
 

Specyfikacje


Kij
 
Kąt Długość Dla leworęcznych
4H 20o 39.50" Tak
5H 23o 38.75" Tak


Sugerowana cena detaliczna: 169 EUR = 699 PLN

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: (32) 215-73-21
Informacja o produktach: 517-578-140
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook