Mizuno MP-20 HMB Utility (DEMO) kij golfowy

Cena netto: 446,34zł

Oszczędzasz: 550,00zł

Cena w punktach: 54900

1 099,00 549,00

Dostępność:
2 - 7 dni
Model:
MP-20 HMB Utility (DEMO)
Punkty:
2196 (warte 21.96 zł)
Producent:
Mizuno Golf
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Driving Irons

Dostępne opcje

Przedmiotem oferty jest używany do fittingów kij demo. Nie był grany na normalnym polu, więc jakość jest ciągle wysoka. Zdjęcia główki na życzenie. Przy zakupie prośba o podanie jaki flex shaftu Państwa interesuje.
 

Najnowocześniejsze irony w ofercie Mizuno, które korzystają ze wszystkich technologii rozwijanych przez inżynierów tej japońskiej marki w ostatnich latach.
Dzięki połączeniu najlepszego na świecie sposobu wykuwania Grain Flow Forging HD z technologią Hot Metal powstały kije golfowe, które gwarantują zarówno doskonałe czucie, z którego słynie Mizuno, jak i osiągi najwyższej klasy.
Zupełnie nowy typ główek, tak zwane hybrydowe irony posiadają w środku pustą przestrzeń dzięki czemu lico pracuje jeszcze wydajniej, dostarczając piłce wyższą prędkość początkową i w rezultacie większe odległości.
Żadna seria Mizuno MP nie mogłaby jednak zostać pozbawiona doskonałego czucia, jakie gwarantuje kucie lica z najlepszej stali chromowo-molibdenowej (CHROMOLY).

MP-20 HMB to rasowe driving irony, które pozwalają na osiągnięcie niesamowitych odległości a także powtarzalności.

Konstrukcja hybrydowa
Po raz pierwszy w historii inżynierowie Mizuno zaprojektowali nowy typ kija. Konstrukcja główek MP-20 HMB opiera się na zaawansowanych technicznie rozwiązaniach, tworzących spójną całość. Szkielet główki wykonany jest ze stali nierdzewnej z wyrazną szczeliną w środku. Dzięki temu lico wykuwane ze stali chromowo-molibdenowej w technologii Grain Flow Forging HD może jeszcze wydajniej pracować i osiągać swój naczelny cel - nadawać piłce jak najwyższą prędkość początkową. Wybaczalność kija wspierają umieszczone na krańcach główki, wewnątrz jej szkieletu, wstawki z wolframu - metalu o ogromnej gęstości a zatem umożliwiające umieszczenie znacznej wagi w jednym punkcie.

Layers of Feel (ang. powłoki czucia piłki)
Aby uczynić swoje nowe irony jeszcze bardziej wyjątkowymi, Mizuno postanowiło nawiązać do jednego ze swoich najbardziej kultowych modeli TN87. Zarówno tamte kije z końcówki lat osiemdziesiątych, jak i nowe irony MP-20 zostały poddane niezwykle wyszukanej obróbce. Zanim główki zyskały przepiękną warstwę niklowo-chromową (która dodatkowo jest bardzo trwała i zabezpiecza doskonały wygląd kijów na długi czas) została naniesiona warstwa z miękkiej miedzi. Pod nią znajduje się natomiast dopiero część kuta z miękkiej stali węglowej lub chromowo-molibdenowej. Tak wyrafinowany proces produkcji gwarantuje niesamowite czucie przy uderzeniach, z którego słynie japońska marka.

Profesjonalny profil nawiązujący do muscleback-ów
Nie można oprzeć się wrażeniu, że MP-20 HMB to niemal blade'y. Wąska krawędz górna, kompaktowy spód i idealne proporcje offsetu i wielkości główki to jednak tylko pierwsze wrażenie. Prawdziwa siła HMB kryje się w dolnej części, która jest pusta w środku a jej wewnętrzna konstrukcja dostarcza niesamowitą wybaczalność jak na ten profil główek. Co jednak najważniejsze, z góry, przy adresowaniu, część dolna jest całkowicie niewidoczna - projektanci po mistrzowsku podeszli do oczekiwań najbardziej wymagających golfistów tworząc irony, które wyglądają przepięknie jak klasyczne blade'y a jednocześnie są dużo bardziej wybaczalne i dostarczają najwyższej klasy osiągi.

Unikalna konstrukcja w ramach zestawu
Kije MP-20 HMB nie są jednolitym zestawem. Inżynierowie Mizuno zaprojektowali każdy z kijów niemal osobno. Kije posiadają lico CHROMOLY o zmiennej grubości kute w technologii Grain Flow Forging HD. W połączeniu z wolframowymi ciężarkami daje to stabilizację przy mis-hitach oraz łatwiejsze podniesienie piłki z podłoża.

Kute kije Mizuno

Fitting kijów golfowych Mizuno

Specyfikacje:

Kij

Loft 

Lie 

Długość

Ręka

2 iron 16° 59.0° 39.50" Prawa/lewa
3 iron

19°

 59.5° 

39.00"

Prawa/lewa
4 iron

22°

 60.0° 

38.50"

Tylko prawa

5 iron

25°

60.5°

38.00"

Tylko prawa

6 iron

 28°

61.0°

37.50"

Tylko prawa


Sugerowana cena detaliczna: 235 EUR = 1029 PLN


Chcesz zamówić zestaw wg Twoich indywidualnych preferencji?
Kliknij i dowiedz się więcej o możliwościach
Custom Fittingu Mizuno

Dobierz kije z nami w jedynym w Polsce autoryzowanym Mizuno Performance Centre.
Skorzystaj z naszej oferty bezpłatnego fittingu
w systemie Mizuno Swing DNA
.

Program Mizuno PlayersKije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u