Taylor Made SIM2 Max D Fairway Wood kij golfowy

WYPRZEDANO

Dostępność:
Brak produktu
Model:
SIM2 Max D FW
Kategoria:
Rodzaj:

Nowa seria woodów SIM2/SIM2 Max oferuje korzyści ze sprawdzonej w driverach technologii Twist Face w połączeniu z nowatorskim dociążeniem dolnej części V-Steel.
Dzięki temu znacząco poprawia się wybaczalność i powtarzalność uderzeń, a uderzenia mają szansę łatwiej się wznieść w powietrze.
Włókno węglowe w górnej części zmienia środek ciężkości sprawiając, że piłkę nieco łatwiej jest podnieść w górę z fairwaya.
Po raz kolejny w woodach zastosowano technologię Inverted Cone, która znacząco wpływa na poprawę wybaczalności.

Woody SIM2 Max D nie dość, że posiadają nowe lico z technologią Twist Face, to jeszcze w wersji D-Type przyczyniają się do zmniejszenia skutków bolączki wielu golfistów - slice'a.
Kije SIM2 Max D to niesamowita kombinacja wybaczalności i osiągów, szczególnie dla graczy z mniejszymi i średnimi prędkościami swingu.

Technologia Twist Face
Sprawdzona w driverach i woodach technologia szturmem zdobyła rynek i serca golfistów poszukujących odrobiny więcej wybaczalności w swoich kijach. Dodanie zmiennej geometrii lica do nowych woodów sprawia, że uderzenia trafione poza idealnym środkiem mają większą szansę powrócić do właściwego kierunku.

Balans Draw
Dostępny wcześniej tylko w driverach, wariant D (dawniej D-Type) oferuje wewnętrzne wyważene sprzyjające dokręcaniu główki dla trajektorii draw (lub łatwiejszej korekcji slice'a). Dodatkowo nieco zmieniony optycznie profil lica ułatwia poprawne ustawienie się do kierunku uderzenia.

Obciążnik V-Steel
Cała dolna część kija została osadzona na solidnej płycie metalowej, która znacząco przesuwa środek ciężkości. Dzięki niej uderzenia z dużo większą łatwością startują wyżej w powietrze.
Dodatkowym walorem płyty V-Steel jest to, że dzięki niej główka kija golfowego łatwiej przechodzi przez podłoże co przydaje się przy uderzeniach z trawy.

Wielomateriałowa konstrukcja
W kijach SIM2 Max D zastosowano sprawdzony w poprzednim modelu projekt główki z kilku rodzajów materiału. Jednym z nich jest włókno węglowe. Dzięki temu otrzymano niezwykłe zmniejszenie wagi przy jednoczesny zwiększeniu stabilności główki. Pozwala to na przesunięcie większej masy (czyli także środka ciężkości) do dolnej części główki. To daje bardziej efektywny transfer energii z główki do piłki, co skutkuje lepszymi prędkościami uderzenia i zwiększeniem odległości.

Doskonałe lico ze stali C300
Wysokiej klasy stop stali daje optymalne właściwości dla lica woodów. Jest wytrzymały, dzięki czemu lico może być cieńsze i dostarczać niesamowite czucie przy trafieniu. Jednocześnie transfer energii jest na najwyzszym poziomie dla maksymalnych osiągów.

Szczelina Tru-Slot Speed Pocket
Cecha charakterystyczna wszystkich woodów TaylorMade została jeszcze bardziej ulepszona w nowych kijach. Jest jeszcze bardziej sprężysta po zastosowaniu wkładki, dzięki czemu lico może oddawać jeszcze więcej energii uderzenia do piłki golfowej. Dodatkowym efektem jest poprawa wybaczalności, ponieważ lico nie traci aż tyle energii uderzenia - nawet jeśli nastąpiło ono poza środkiem głowki.

Odchudzony hosel
Łączenie główki z shaftem zostało zaprojektowane na nowo. Dzięki temu udało się odciążyć tę część kija, co sprawiło, że środek ciężkości przeniósł się jeszcze bardziej w dół dla ułatwienia podnoszenia piłki w górę.

Technologia Inverted Cone
Odwrócony kształt stożka (w dosłownym tłumaczeniu) to technologia od lat stosowana w licach driverów TaylorMade. Po raz pierwszy udało się ją przenieść na poziom fairway woodów. Dzięki zmiennemu kształtowi i grubości, lico znacząco lepiej pracuje i oddaje energię uderzeń - nawet jeśli zostały trafione poza środkiem. Skutkuje to znaczącym wzrostem wybaczalności kijów.

Shafty UST Mamyia Helium
Aby driver o profilu D-Type mógł działać na 100% swoich możliwości potrzebny jest także odpowiednii shaft - elastyczny, dający wyższy start piłki a jednocześnie stabilny. Takim shaftem jest ultralekki (ok 55 gram) model UST Mamyia Helium (ang. hel - jak pierwiastek chemiczny), dostępny w wersji Senior, Regular oraz Stiff.

Do tego TaylorMade oferuje możliwość zamówienia kija bez dopłat z jednym z kilkudziesięciu customowych shaftów.

Dostępne są także liczne opcje shaftów custom, także bez dopłaty. Aby w pełni skorzytać z możliwości nowych woodów, zapraszamy do wizyty w naszym Fitting Center, gdzie przy asyście specjalistów na radarze FlightScope dobierzesz idealną konfigurację Twojego kijów. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie poświęconej doborowi kijów golfowych.

Specyfikacje

Wersja Kij Kąt Lie Długość SwingWeight Dostępność
męski 3 16.0o 59.0o 43.25 cala D2 prawa/lewa
męski 5 19.0o 59.5o 42.25 cala D2 prawa/lewa
męski 7 22.0o 60.0o 41.75 cala D2 tylko prawa


Sugerowana cena detaliczna: 319 EUR = 1449 PLN

Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u