2 399,00

Cena netto: 1 950,41zł

NULL
Dostępność:
Brak produktu
Model:
TS3 Driver
Kategoria:

Dostępne opcje

ZOSTAŁY OSTATNIE GŁÓWKI:

  • 9.5 stopnia prawa [SPRZEDANA]
  • 10.5 stopnia prawa [SPRZEDANA]
  • 10.5 stopnia lewa

Stan bardzo dobry - dla chętnych prześlemy zdjęcia.
Wybór shaftów z oferty fitting center - prosimy o kontakt przed zakupem.


Nowe woody Titleista powstały w oparciu o 2 lata pracy z najlepszymi zawodnikami na świecie.
Inżynierowie stworzyli zupełnie rewolucyjne konstrukcje, zmieniając kluczowe aspekty kijów w poszukiwaniu jeszcze lepszych osiągów.
Dzięki utalentowanym członkom zespołu opracowującego serię TS powstały woody, które charakteryzują właśnie te dwie litery tworzące skrót: Titleist Speed.

Szkielet Speed Chasis
Nowe główki zostały dosłownie rozebrane i stworzone od podstaw. Oba modele - TS3 i TS2 - powstały z jednym głównym celem: zwiększeniem prędkości piłki, a przez to osiąganych odległości. Wszystkie aspekty tych woodów zmierzają właśnie do realizacji tak postawionego zadania.

Model TS3
Z dwóch projektów TS, model 3 jest nieco bardziej 'sportowym'. Posiada możliwość zmiany wyważenia za pomocą wkładów obciążonych z dwóch stron nierównomiernie. Dzięki temu zyskujemy wpływ na kształtowanie trajektorii lotu piłki.

Ultralekka górna część z tytanu
Podczas gdy większość producentów eksperymentuje z carbonem, Titleist postanowił użyć do górnej części nowych woodów stop tytanowy. Dzięki temu oprócz redukcji wagi uzyskano także niesamowitą stabilizację główki przy kontakcie z piłką (tytan to jeden z najlżejszych metali w stosunku do swojej ogromnej wytrzymałości).

Opływowy kształt
Przeprojektowaniu uległ także kształt główek, które stały się dużo bardziej aerodynamiczne. Daje to szansę na wygenerowanie nieco większej prędkości uderzenia, a co za tym idzie - większej odległości.

Cienkie lico
Zgodnie z obowiązującymi trendami, lico zostało dopracowane w szczegółach - posiada zmienną grubość, aby w kluczowych miejscach zapewniać optymalną kombinację wybaczalności oraz sprężystości.

Zmienne wyważenie SureFit Weight
Za pomocą wkładu SureFit Weight można kształtować zarówno umiejscowienie środka ciężkości w główce (bliżej lica lub dalej od niego) - a także zmieniać balans prawo/lewo. Dzięki temu zyskujemy możliwość wpływania na trajektorię i swingweight kija - a tym samym zarówno czucie gry, jak i realne osiągi.
Zestaw ciężarków dostępny jest jako opcja dodatkowo płatna.

Kołnierz SureFit Hosel
Dzięki możliwości niezależnego kształtowania realnego kąta główki oraz lie angle, drivery Titleista posiadają aż 16 ustawień, z których można wybrać optymalną dla siebie. Zmiana loftu/lie powoduje, że każdy może dostosować trajektorię lotu piłki do swoich umiejętnosci i preferencji. Dodatkowo zmiana ustawień powoduje zmiany w wartości rotacji a także daje możliwość uderzania bardziej draw lub fade.

Shafty premium w standardzie
Jak co roku, Titleist stawia na wysoką jakość shaftów. W standardzie znajdziemy aż cztery podstawowe shafty - wszystkie oryginalne i dostępne w normalnej sprzedaży, a nie robione na zlecenie marki, jak robią to niektórzy z konkurentów.
Shafty Mitsubishi Kuro Kage i Tensei wyposażone są w technologię SFW (Straight Flight Weighting), dzięki czemu są bardzo stabilne przy uderzeniach, które trafiamy z tendencją do fade (zmniejszają ten efekt). Shafty HZRDUS i Evenflow od ProjectX są propozycjami dla szybciej uderzających graczy, którzy oczekują maksymalnej stabilności i optymalizacji osiągów.

Do wyboru mamy:

  • Mitsubishi Kuro Kage Black Dual Core 50: bardzo lekki, idealny dla mniejszych i średnich prędkości swingu - posiada technologią SFW dzięki czemu sprzyja lekkiej redukcji fade'ów
  • Mitsubishi Tensei AV 55: nieco cięższy, oferujący średnią trajektorię i spin - także posiada technologię SFW
  • HZRDUS Smoke Black 60: średni wagowo shaft oferujący zbalansowane osiągi i zwiększoną stabilność
  • Evenflow Ti1100 White: najcięższy i promujący najniższą trajektorię i spin - posiada topową technologię Ti1100, dzięki czemu daje maksymalną stabilizację przy dużych prędkościach swingu golfowego

titleist ts

 

Fitting na pierwszym miejscu
Titleist to marka premium, która do współpracy zaprasza tylko najlepszych i najbardziej doświadczonych sprzedawców i club fitterów. Jesteśmy dumni, że posiadamy w swojej ofercie zestawy do główek i shaftów do woodów Titleist TS i możemy zaprosić Państwa na profesjonalny fitting. Zgodnie z polityką Titleista polecamy kupowanie kijów po konsultacji z naszą obsługą lub wizytę w naszym fitting center.

Specyfikacje

Kąt nominalny Lie angle
(standardowe)
Długość shaftu Wielkość główki Dostępność
8.5o 58.5o 45.50" 460cc Prawa / lewa
9.5o 58.5o 45.50" 460cc Prawa / lewa
10.5o 58.5o 45.50" 460cc Prawa / lewa
11.5o 58.5o 45.50" 460cc Prawa / lewa

Sugerowana cena detaliczna: 549 EUR = 2399 PLN

Jeśli chcą Państwo zamówić shaft spoza listy standardowych, prosimy o wypełnienie opcji "Custom Fitting" i podanie modelu oraz twardości, którą chcecie Państwo zamówić.

Link do spisu wszystkich shaftów (wersja angielska): Titleist Shaft Guide

Od razu po otrzymaniu zamówienia poinformujemy Państwa o czasie oczekiwania na wybraną wersję.


Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook