Mizuno JPX-919 SandWedge kij golfowy

Cena netto: 283,74zł

Cena w punktach: 34900

349,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
JPX-919 Hot Metal Wedge
Punkty:
1396 (warte 13.96 zł)
Producent:
Mizuno Golf
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Wedge

Dostępne opcje

Wedge do piasku SW z zestawu Mizuno JPX-919 Hot Metal.

Odpowiedni zarówno dla początkujacych zawodników chcących posiadać wybaczalny kij do krótkiej gry oraz dla doświadczonych graczy szukających porządnego wedge'a w dobrej cenie.

Kij dostępny do wyczerpania zapasów w wersji ze stalowym lub grafitowym shaftem Regular.
Standardowa długość, grip i wszystkie parametry.

W przypadku chęci customizacji prosimy o kontakt - mogą obowiązywać dopłaty serwisowe.

Opis zestawu JPX919 Hot Metal

Niesamowita konstrukcja ironów JPX919 jest rozwinięciem serii, która w przeciągu dwóch lat zawojowała rynek swoją wszechstronnością, doskonałymi parametrami oraz pięknym, klasycznym designem.
Model JPX919 został dopracowany technologicznie do perfekcji - japońscy inżynierowie Mizuno zawsze wypuszczają na rynek produkt, który jest lepszy od poprzedniego.
W nowych ironach otrzymujemy perfekcyjną kombinację trajektorii lotu piłki, prędkości początkowej z niesamowitym czuciem, którym od lat charakteryzują się kije tej marki.
Stop stali chromowo-molibdenowej (Chromoly 4140) gwarantuje niesamowite osiągi, które uzyskano dzięki inżynierii materiałowej i struktury metalu, a nie sztuczkom na pograniczu marketingu.
Lico o zmiennej grubości uzyskane w unikalnym procesie obróbki sprawia, że wybaczalność kijów stoi na najwyższym poziomie, a uderzenia trafione poza środkiem główki nie tracą kierunku i dystansu.

Irony JPX919 Hot Metal są genialną propozycją dla początkujących i średniozaawansowanych golfistów, którzy poszukują klasycznej formy swoich kijów w połączeniu z doskonałymi parametrami i dużą wybaczalnością.
Piękny, czysty design japońskich projektantów to wisienka na torcie, bardzo rzadko spotykana w dzisiejszych czasach, gdy producenci sprzętu dosłownie prześcigają się w najbardziej krzykliwych kolorach i zbędnych elementach graficznych, które nic nie wnoszą
.

Stal chromowo-molibdenowa (stop Chromoly 4140M)
Mizuno od lat opiera innowacje w swoich produktach na badaniach nad strukturą metalu i wykorzystaniem nowoczesnych stopów. Stop stali chromowo-molibdenowej użyty po raz pierwszy w modelu JPX900, został wykorzystany także w nowych ironach.
Materiał ten, w porównaniu do powszechnie używanej dotąd przez większość producentów stali nierdzewnej, jest znacznie bardziej wytrzymały, a jednocześnie zapewnia doskonałą plastyczność na etapie produkcji. Dzięki temu irony JPX919 gwarantują czucie nieporównywalne z żadnym innym modelem o odlewanych główkach - a do tego wybaczalność na optymalnym poziomie, co wpływa na przyjemność z gry.

Optymalizacja prędkości i trajektorii lotu
Projektując nowe irony niezwykle ważne jest uzyskanie jak najlepszej relacji prędkości początkowej piłki oraz trajektorii jej lotu. Prawdą jest, że niskie lofty to manewr stosowany przez większość producentów do zwiększenia prędkości piłki po kontakcie z licem. Inżynierowie Mizuno od wielu sezonów nie podążają za rynkową modą i projektują swoje kije, aby dawały optymalną trajektorię, pozwalającą na kontrolę lotu piłki. Dzięki zastosowanym materiałom i procesowi produkcji, udało się osiągnąć bardzo dobre prędkości początkowe piłki, która powstaje dzięki transferowi energii z główki podczas swingu.

Jednolita kontrukcja główki
Czysty design główek JPX919 Hot Metal to nie tylko kwestia estetyczna. Im mniej jest łączeń i zbędnych załamań w główce, tym bardziej zaburzone jest czucie uderzeń przy kontakcie z piłką. Inżynierowie Mizuno dążą do uzyskania perfekcyjnego, miękkiego czucia nawet w ironach skierowanych dla początkujących i średniozaawansowanych golfistów, abyś mógł/mogła się cieszyć z każdego udanego uderzenia - mając przy tym wystarczającą dozę wybaczalności przy mniej udanych strzałach.

Czucie jak w kijach kutych
Wszytkie nowe materiały i technologie sprawiają, że kije JPX919 Hot Metal oferują dotąd nieosiągalny dla kijów klasy odlewanej (ang. cast) poziom czucia piłki i uderzenia. Miękka i wytrzymała stal chromowo-molibdenowa w połączeniu z dopracowanymi mini-łącznikami górnej części kija z licem zapewnia niesamowite, miękkie czucie przy kontakcie z piłką. Porównać można je do uderzania kijami kutymi (forged) - iron Hot Metal są jednak dużo bardziej wybaczalne.

Niesamowite prędkości piłki dla zwiększenia odległości
Sam materiał to tylko połowa sukcesu nowego modelu. Cienkie lico poprawia czucie gry - natomiast jego zmienna grubość i technologia Hot Metal sprawiają, że piłka już na starcie zyskuje kilka dodatkowych punktów do prędkości, co przekłada się na lepsze odległości. Na licu, metal ma różną grubość, dzięki czemu inaczej reaguje na uderzenia, które nie trafiły w piłkę idealnie centralną częścią główki. Efektem takiego podejścia jest zachowanie doskonałej prędkości i czucia - nawet jeśli trafienie nastąpiło dolną lub boczną strefą na licu. To gwarantuje wybaczalność w najczystszej postaci i na maksymalnym poziomie.

Super-wytrzymała rama dla zachowania stabilności
Kolejnym aspektem unikalnego czucia i bardzo dużej powtarzalności uderzeń kijów JPX919 jest szkielet główki, który posiada zwiększoną wytrzymałość i tłumi wibracje. Dzięki odpowiedniemu rozkładowi masy udało się dzięki temu zbalansować czucie, trajektorię lotu piłki oraz doskonałą kontrolę.

Indywidualne podejście do wedge'y
W zestawie JPX919 dostępne są aż cztery dedykowane wedge z tej serii. Zaprojektowano je jako uzupełnienie całego setu ironów - ale zupełnie odrębnie, dzięki czemu mają klasyczne kształty. Wykonane są też z bardziej miękkiego stopu stali X30, który gwarantuje jeszcze lepsze czucie przy krótkiej grze. Precyzyjnie wykonane rowki gwarantują optymalną rotację i kontrolę.
Dostępne są kije PW (45), GW (50), SW (55) oraz LW (60 stopni) - dostępne także w sprzedaży jako kije pojedyncze.

Doskonały shaft Nippon Modus 105 (wersja stalowa) lub Recoil ESX (wersja grafitowa)
Jako standardowy shaft dla tego modelu wybrano zbalansowany model o wadze około 105 gram i profili średnio-wysokiej trajektorii lotu piłki. Bardzo miękki w środkowej części, Nippon Modus 105 wspomaga doskonałe czucie przy kontakcie.
W wersji grafitowej zastosowano rodzinę Recoil ESX, która dostępna jest w wersji Regular Flex.

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u