Mizuno JPX-919 Forged graphite zestaw ironów

4 499,00 4 199,00

Cena sugerowana: 4499zł

Cena netto: 3 413,82zł

Oszczędzasz: 300,00zł

Cena w punktach: 419900

Dostępność:
2 - 5 dni
Model:
JPX-919 Forged Irons graphite
Punkty:
16796 (warte 167.96 zł)
Producent:
Mizuno

Dostępne opcje

Zaawansowany technologicznie zestaw dla wymagających golfistów, którzy potrzebują optymalnego połączenia precyzji i odległości uderzeń.
Zastosowanie sprawdzonego materiału, jakim jest unikalna stal kuta z dodatkiem boru powoduje poprawę czucia oraz zwiększenie prędkości początkowej piłki dzięki bardziej uporządkowanej strukturze metalu.
Dopracowana i powiększona szczelina w tylnej części główki w połączeniu ze zmienną grubością lica zwiększa stabilność kija, co daje większą wybaczalność - niezależnie którą częścią nastąpiło trafienie.

Stal borowa (Boron Steel)
Nowy stop stali został sprawdzony w poprzednich ironach JPX850 Forged. Jest on 30% bardziej wytrzymały niż tradycyjny stop stali węglowej 1025E. Pozwala to na zastosowanie ultracienkiego lica, które przekazując jeszcze więcej energii uderzenia bezpośrednio do piłki - pozwala na zwiększenie odległości o kilka do kilkunastu metrów. Sprawia to, że nowe kije JPX900 to niesamowite połączenie czucia z odległością uderzeń.

Bardziej kompaktowy profil główki
Kształt łopatek ironów JPX919 Forged jest nieco bardziej kompaktowy, aby sprostać wymaganiom bardziej zaawansowanych graczy. Główka jest nieco smuklejsza, lico niższe i stopka węższa. Jednocześnie dzięki zaawansowanym technologiom i konstrukcji kije dają duży stopień wybaczalności.

Technologia Grain Flow HD
Mizuno znane jest ze swojej unikalnej metody obróbki metalu w procesie kucia w technologii Grain Flow Forging. Tegoroczne irony zyskały nowy wymiar dzięki dopracowaniu metody produkcji. Grain Flow Forging HD (od angielskiego High Density = wysoka gęstość) to proces, w którym drobinki metalu są poddawane jeszcze większemu ciśnieniu i zostają poukładane jeszcze bardziej harmonicznie. Dzięki temu czucie i powtarzalność uderzeń została podniesiona na niespotykany wcześniej poziom. Dokładnie taki, jaki oczekują wszyscy gracze ceniący niesamowitą jakość kijów tej japońskiej marki.

Zmienna grubość lica
Kolejnym krokiem w innowacjach technologicznych jest wyposażenie kijów z kutej stali borowej w lico o zmiennej grubości. Takie podejście sprawia, że piłka trafiając w różne miejsce na licu (także za nisko lub za bardzo w bok) nie traci energii ani kierunku. Z kolei przy idealnym trafieniu w środek lica, gdzie metal jest najcieńszy, czucie jest doskonałe a kontrola na najwyższym poziomie.

Większa szczelina za licem
Zastosowanie nowego kształtu szczeliny za licem pozwoliło inżynierom projektującym kije na przeniesienie dodatkowych gramów wagi w inne, kluczowe dla wybaczalności miejsca w główce i obniżenie środka ciężkości. Daje to większą stabilność przy nie-idealnych trafieniach. Dzięki temu nie tracą one odległości i kierunku, co szczególnie przydaje się w średnich i długich kijach (od 4 do 7 iron).

Super-wytrzymała rama dla zachowania stabilności
Kolejnym aspektem unikalnego czucia i bardzo dużej powtarzalności uderzeń kijów JPX919 jest szkielet główki, który posiada zwiększoną wytrzymałość i tłumi wibracje. Dzięki odpowiedniemu rozkładowi masy udało się dzięki temu zbalansować czucie, trajektorię lotu piłki oraz doskonałą kontrolę.

Kute w Hiroszimie - montowane w Szkocji
Wszystkie główki kijów Mizuno powstają w jedynej na świecie fabryce w Japonii. Kilka dekad doświadczenia japońskich inżynierów w produkcji i rozwoju technologii obróbki metalu - to właśnie to, co czyni każdy kuty kij Mizuno absolutnie unikalnym produktem o najwyższej jakości.
Każdy kij jest także specjalnie dla Państwa składany w ekskluzywnej i nowoczesnej fabryce ulokowanej w Szkocji. Zawsze wg Państwa specyfikacji dla osiągnięcia jak najlepszych wyników.

Doskonały shaft Project X LZ
Mizuno jako jedna z niewielu marek używa oryginalnych (tzw 'aftermarket') shaftów grafitowych do swoich kijów - zamiast produktów "made for...". Shaft od marki Project X to bardzo stabilna konstrukcja połączona z doskonałym transferem energii. Z pewnością przypadnie do gustu szerokiej gamie golfistów - nie tylko tym, którzy mają wolny swing, gdyż jest to model wyważony pod względem osiągów. Project X LZ Graphite to jednak tylko propozycja, ponieważ do wyboru w ofercie Mizuno jest blisko 20 shaftów custom - wszystkie bez dodatkowych dopłat.
Poznaj opcje custom dla shaftów i gripów Mizuno.

Club fitting na pierwszym miejscu
Mizuno jest marką, która w najwyższym stopniu stawia na dobór kijów na podstawie fittingu i testów. Stąd ogromna gama shaftów niestandardowych, dostępnych do testowania w jedynym w Polsce certyfikowanym Mizuno Performance Center - BogiGolf w Siemianowicach Śląskich (dowiedz się więcej tutaj).
U nas przetestujesz i dobierzesz ze specjalistami swoje kije do Twojej techniki, predyspozycji, budowy ciała itd.
Nie możesz przyjechać do Siemianowic - skontaktuj się z nami, a na pewno otrzymasz możliwość przetestowania nowych kijów.

Specyfikacje:

Kij

Loft 

Lie 

Długość

Ręka

4 iron

 22°

 60.0° 

38.50"

RH/LH

5 iron

 25°

 60.5° 

38.00"

RH/LH

6 iron

 28°

61.0°

37.50"

RH/LH

7 iron

 32°

61.5°

37.00"

RH/LH

8 iron

 36°

 62.0°

36.50"

RH/LH

9 iron

 41°

 62.5°

36.00"

RH/LH

PW

 46°

 63.0°

35.50"

RH/LH

GW

 51°

 63.0°

35.25"

RH/LH


Sugerowana cena detaliczna: 1050 EUR = 4499 PLN


Chcesz zamówić zestaw wg Twoich indywidualnych preferencji?
Kliknij i dowiedz się więcej o możliwościach
Custom Fittingu Mizuno

Dobierz kije z nami w jedynym w Polsce autoryzowanym Mizuno Performance Centre.
Skorzystaj z naszej oferty bezpłatnego fittingu
w systemie Mizuno Swing DNA
.

 

Program Mizuno Players


Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: (32) 215-73-21
Informacja o produktach: 517-578-140
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook