Mizuno JPX-919 Hot Metal Pro steel zestaw ironów

4 499,00 4 199,00

Cena sugerowana: 4499zł

Cena netto: 3 413,82zł

Oszczędzasz: 300,00zł

Cena w punktach: 419900

Dostępność:
2 - 5 dni
Model:
JPX-919 Hot Metal Pro steel
Punkty:
16796 (warte 167.96 zł)
Producent:
Mizuno

Dostępne opcje

Nowy model w rodzinie JPX - 919 Hot Metal PRO - oferuje podobny 'pakiet' osiągów jak model JPX919 Hot Metal, ale w dużo bardziej kompaktowej główce.
Zmniejszony profil, odchudzona górna krawędz i nieco mniejszy offset sprawiają, że główki JPX919 Hot Metal PRO są idealną propozycją dla bardziej wymagających i aspirujących golfistów.
Zachowano przy tym wybaczalność, która pomoże przy trochę mniej udanych strzałach zachować kierunek i niesamowite odległości oferowane przez te kije.

Stal chromowo-molibdenowa (stop Chromoly 4140M)
Mizuno od lat opiera innowacje w swoich produktach na badaniach nad strukturą metalu i wykorzystaniem nowoczesnych stopów. Stop stali chromowo-molibdenowej użyty po raz pierwszy w modelu JPX900, został wykorzystany także w nowych generacjach ironów.
Materiał ten, w porównaniu do powszechnie używanej dotąd przez większość producentów stali nierdzewnej, jest znacznie bardziej wytrzymały, a jednocześnie zapewnia doskonałą plastyczność na etapie produkcji. Dzięki temu irony JPX919 gwarantują czucie nieporównywalne z żadnym innym modelem o odlewanych główkach - a do tego wybaczalność na optymalnym poziomie, co wpływa na przyjemność z gry.

Jednolita kontrukcja główki
Czysty design główek JPX919 Hot Metal Pro to nie tylko kwestia estetyczna. Im mniej jest łączeń i zbędnych załamań w główce, tym bardziej zaburzone jest czucie uderzeń przy kontakcie z piłką. Inżynierowie Mizuno dążą do uzyskania perfekcyjnego, miękkiego czucia nawet w ironach skierowanych dla początkujących i średniozaawansowanych golfistów, abyś mógł/mogła się cieszyć z każdego udanego uderzenia - mając przy tym wystarczającą dozę wybaczalności przy mniej udanych strzałach.

Optymalizacja prędkości i trajektorii lotu
Projektując nowe irony niezwykle ważne jest uzyskanie jak najlepszej relacji prędkości początkowej piłki oraz trajektorii jej lotu. Prawdą jest, że niskie lofty to manewr stosowany przez większość producentów do zwiększenia prędkości piłki po kontakcie z licem. Inżynierowie Mizuno od wielu sezonów nie podążają za rynkową modą i projektują swoje kije, aby dawały optymalną trajektorię, pozwalającą na kontrolę lotu piłki. Dzięki zastosowanym materiałom i procesowi produkcji, udało się osiągnąć bardzo dobre prędkości początkowe piłki, która powstaje dzięki transferowi energii z główki podczas swingu.

Czucie jak w kijach kutych
Wszytkie nowe materiały i technologie sprawiają, że kije JPX919 Hot Metal Pro oferują dotąd nieosiągalny dla kijów klasy odlewanej (ang. cast) poziom czucia piłki i uderzenia. Miękka i wytrzymała stal chromowo-molibdenowa w połączeniu z dopracowanymi mini-łącznikami górnej części kija z licem zapewnia niesamowite, miękkie czucie przy kontakcie z piłką. Porównać można je do uderzania kijami kutymi (forged) - iron Hot Metal są jednak dużo bardziej wybaczalne.

Niesamowite prędkości piłki dla zwiększenia odległości
Sam materiał to tylko połowa sukcesu nowego modelu. Cienkie lico poprawia czucie gry - natomiast jego zmienna grubość i technologia Hot Metal sprawiają, że piłka już na starcie zyskuje kilka dodatkowych punktów do prędkości, co przekłada się na lepsze odległości. Na licu, metal ma różną grubość, dzięki czemu inaczej reaguje na uderzenia, które nie trafiły w piłkę idealnie centralną częścią główki. Efektem takiego podejścia jest zachowanie doskonałej prędkości i czucia - nawet jeśli trafienie nastąpiło dolną lub boczną strefą na licu. To gwarantuje wybaczalność w najczystszej postaci i na maksymalnym poziomie.

Super-wytrzymała rama dla zachowania stabilności
Kolejnym aspektem unikalnego czucia i bardzo dużej powtarzalności uderzeń kijów JPX919 jest szkielet główki, który posiada zwiększoną wytrzymałość i tłumi wibracje. Dzięki odpowiedniemu rozkładowi masy udało się dzięki temu zbalansować czucie, trajektorię lotu piłki oraz doskonałą kontrolę.

Club fitting na pierwszym miejscu
Mizuno jest marką, która w najwyższym stopniu stawia na dobór kijów na podstawie fittingu i testów. Stąd ogromna gama shaftów niestandardowych, dostępnych do testowania w jedynym w Polsce certyfikowanym Mizuno Performance Center - BogiGolf w Siemianowicach Śląskich (dowiedz się więcej tutaj).
U nas przetestujesz i dobierzesz ze specjalistami swoje kije do Twojej techniki, predyspozycji, budowy ciała itd.
Nie możesz przyjechać do Siemianowic - skontaktuj się z nami, a na pewno otrzymasz możliwość przetestowania nowych kijów.

Specyfikacje:

Kij

Loft 

Lie 

Długość

Ręka

4 iron

 20°

 60.0° 

38.50"

RH/LH

5 iron

 23°

 60.5° 

38.00"

RH/LH

6 iron

 26°

61.0°

37.50"

RH/LH

7 iron

 30°

61.5°

37.00"

RH/LH

8 iron

 35°

 62.0°

36.50"

RH/LH

9 iron

 40°

 62.5°

36.00"

RH/LH

PW

 45°

 63.0°

35.50"

RH/LH

GW

 50°

 63.0°

35.25"

RH/LH

SW

 55°

 63.0°

35.25"

RH/LH

LW

 60°

 63.0°

35.25"

RH/LH


Sugerowana cena detaliczna: 1050 EUR = 4499 PLN


Chcesz zamówić zestaw wg Twoich indywidualnych preferencji?
Kliknij i dowiedz się więcej o możliwościach
Custom Fittingu Mizuno

Dobierz kije z nami w jedynym w Polsce autoryzowanym Mizuno Performance Centre.
Skorzystaj z naszej oferty bezpłatnego fittingu
w systemie Mizuno Swing DNA
.

 

Program Mizuno Players


Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: (32) 215-73-21
Informacja o produktach: 517-578-140
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook