Mizuno GT-180 Driver [DEMO]

2 149,00 799,00

Cena sugerowana: 2149zł

Cena netto: 649,59zł

Oszczędzasz: 1 350,00zł

Cena w punktach: 79900

Dostępność:
2 - 5 dni
Model:
GT-180 Driver
Producent:
Mizuno

Dostępne opcje

Ostatnia sztuka - główka demo 7.5-11.5 stopnia regulacja.
Stan bardzo dobry.
Na życzenie prześlemy zdjęcia.
Shaft dowolny do wyboru z oferty Mizuno.


Najbardziej zaawansowany, w pełni regulowany driver w ofercie Mizuno został zoptymalizowany pod kątem osiągów.
Został zbudowany na podstawie technologii, które inżynierowie Mizuno opracowywali przez ostatnie lata.
Ilość możliwości dostosowywania ustawień główki do swoich preferencji i techniki swingu jest ogromna - wszystko, aby 'wycisnąć' z drivera każdy możliwy metr odległości.
Ustawień jest jeszcze więcej niż w poprzednim modelu JPX900.
Do dyspozycji golfistów są niezależne zmiany kąta główki (loft), lie angle, wyważenia draw/fade, rotacji wstecznej oraz zamknięcia/otwarcia główki. Takie połączenie w jednym kiju nie występowało dotąd w żadnym modelu czołowych producentów.

Nowe woody Mizuno wyposażono w szeroką gamę doskonałych shaftów Mitsubishi - całą linię Tensei oraz Kuro Kage - dostępnych w różnych twardościach i z różnymi wagami.
Aby dowiedzieć się więcej na temat możlwiości fittingu, zapraszamy do naszego Fitting Center w Siemianowicach, które jest równocześnie autoryzowanym Mizuno Performance Center - jedynym w Polsce i jednym z dwóch w Europie wschodniej.

Dzięki zastosowaniu rozwiązań zwiększających wybaczalność (m.in. zmienna grubość kutego lica z tytanu), udało się otrzymać driver idealny - z niesamowitymi możliwościami regulacji i optymalizacji, dostarczający niesamowite odległości i redukujący efekty błędów podczas swingu. Jest przeznaczony dla golfistów szukających bezkompromisowej jakości, osiągów a także doskonałego wyglądu.

Kute tytanowe lico dla niesamowitych osiągów
Już w poprzednim modelu JPX900 inżynierowie Mizuno postawili sobie za cel stworzyć driver, który będzie dawał największe prędkości początkowe piłki spośród konkurencyjnych modeli dostępnych na rynku. Teraz do nowego modelu GT180 dodano unikalną cechę konstrukcyjną - kute lico ze stopu tytanu SP700 Forged. Jest to wielomateriałowe lico o zmiennej grubości materiału - do tego jeszcze cieńsze, ponieważ tytan to dużo bardziej wytrzymały materiał. Takie rozwiązanie daje optymalną prędkość przy trafieniu centralnym w piłkę - a przy nieco chybionym uderzeniu, zachowuje maksymalnie dużo energii. Wszystko to przekłada się na przesunięte do granic możlwiości współczynniki transferu energii z główki kija do piłki - a w następstwie na jeszcze większe odległości uderzeń.
Do tego niesamowite czucie gry, z którego znane są od lat irony i wedge Mizuno - teraz ma zastosowanie także w woodach!

Zwiększona wybaczalność
Powszechne twierdzenie, że kije o mniejszych główkach (430-440cc) są mniej wybaczalne to mit. Dzisiejsze drivery tego typu mają (z reguły) tylko nieco bardziej przesunięty środek cięzkości w stronę lica dla bardziej penetrującej trajektorii lotu piłki. Tak naprawdę dziś liczy się bardzo wiele mniejszych czynników technologicznych - najważniejszy z nich to odpowiednie lico i wysoki współczynnik bezwładności. Biorąc te fittingowe fakty za punkt wyjśca projektanci stworzyli główkę, która jednocześnie jest bardziej kompaktowa (440cc), ale dzięki swojemu profilowi wybacza bardzo wiele błędów. Kształt główki został nieco rozciągnięty na osi lica, poszerzony do tyłu a jednocześnie nieco obniżony. W połączeniu z szeregiem drobnych, często nawet niedostrzegalnych ulepszeń, dało to profil optymalny i dający wybaczalność potrzebną golfistom na każdym poziomie.

Konstrukcja Waffle Crown
Dzięki zastosowaniu konstrukcji Waffle Crown, spód kija zapewnia także lepszy rozkład środka ciężkości. Jest on umieszczony niżej i bliżej lica, dzięki czemu kije gwarantują niższą, bardziej penetrującą trajektorię lotu z mniejszą wsteczną rotacją. Wszystko po to, aby nieco szybciej uderzającym golfistom dać dodatkowe metry odległości.

Wszechstronna regulacja dla idealnych osiągów
Solidne podstawy konstrukcyjne nowego drivera zostaną wykorzystane do maksimum dzięki prawie nieskończonym możliwościom regulacji i personalizacji kluczowych parametrów technicznych główki.
Driver GT180 został wyposażony w jeszcze większą liczbę możliwości regulacji niż jego znakomity poprzednik:

  • zmiana realnego kąta główki w zakresie od 7,5 do 11,5 stopnia
  • zmianę lie angle w zakresie +/-1,5 stopnia
  • zmianę balansu główki powodującą tendencję do draw (lub anti slice) oraz fade - do tego na szynach z różnymi opcjami a nie tylko slotach
  • zmianę wyważenia w stronę lica powodującą zmiany rotacji wstecznej i wysokości uderzenia
  • możliwość otwarcia/domknięcia główki, aby jeszcze łatwiej kontrolować rotację boczną

System Quick Switch
Możliwość zmiany loftu w driverze znana jest na rynku od co najmniej kilku lat. Mizuno dopracowało technologię Quick Swift, która umożliwia teraz ustawienie drivera w jednej z ośmiu pozycji od 7.5 do 11.5 stopni (co jeden stopień, plus 3 ustawienia upright, co wpływa na poprawę rotacji bocznej - ułatwienie draw lub redukcję slice).

Ulepszony system Fast Track
W driverze GT180 jeszcze bardziej rozszerzono możliwości regulacji za pomocą systemu Fast Track:

  • szyna na środku została wyposażona w cztery miejsca na cieżarki
  • boczne sloty zastąpiono szynami z dwoma ustawieniami każda

Daje to ogromną ilość ustawień za pomocą sprawdzonego systemu z dwoma niezależnymi suwakami 8-gramowymi, które można wyjmować i zamieniać miejscami.
Manipulacja tymi ciężarkami ma realny wpływ na lot piłki: wysokość, kierunek, rotację wsteczną oraz boczną (sprzyjającą draw lub fade). Co ważne, ciężar suwaków jest na tyle duży, że każda ich zamiana w nieco mniejszej główce drivera GT180 jest natychmiast odczuwalna, co od razu widać w kształcie uderzenia. Można je także całkowicie wyjąć, aby zmniejszyć wagę główki i dać sobie szanse na jeszcze większe prędkości uderzenia i odległości.

Zmiana otwarcia/zamknięcia główki
Znany z poprzedniego modelu Mizuno ruchomy suwak znajdujący się bliżej szyjki (hosel) został jeszcze bardziej zoptymalizowany aerodynamicznie i wagowo. Dzięki jego przsuwaniu można zmienić stopień otwarcia/zamknięcia główki przy adresowaniu. Ma to wpływ na rotację całego uderzenia i pozwala jeszcze łatwiej kształtować trajektorię draw/fade lub redukować slice'a.

Dopracowany do perfekcji dźwięk
Dużym krokiem naprzód w konstrukcji tak zaawansowanego technologicznie drivera jest optymalizacja dźwięku przy trafieniu w piłkę. Konstrukcje tego typu od innych producentów często dają nieco inne odczucia dźwiękowe przy korzystaniu z różnych ustawień. Inżynierowie Mizuno zastosowali wewnętrzny system szkieletu, który optymalizuje dźwięk w każdym z ustawień drivera.

Niesamowita główka
Główka w nowym driverze jest mniejsza niż większość dostępnych na rynku - ma rozmiar 440cc. Jest to jednak zabieg celowy, gdyż bardziej skupiona, kompaktowa główka reaguje znacznie wydajniej na wszelkie zmiany rozkładu masy. Projektanci wrócili też do flagowego wykończenia w kolorach czarnym i niebieskim, które jest z daleka widoczne i wygląda wręcz oszałamiająco na polu golfowym.

Ogromny wybór shaftów
Jako standard w nowym driverze zastowano shafty, które w kijach większości innych producentów należą do segmentu premium. Rodzina shaftów Mitsubishi Tensei oraz Kuro Kage Silver Dual-Core TiNi to shafty z najwyższej półki, zoptymalizowane do kija tak zaawansowanego technologicznie i używanego przez czołowych producentów woodów. Dostępna jest cała rodzina shaftów o zróżnicowanej wadze, twardości i profilu lotu piłki. Co najważniejsze - wszystkie shafty w Mizuno dostępne są bez jakichkolwiek dopłat, aby jedynym wyznacznikiem ich jakości były realne osiągi kijów.
Dostępne shafty custom znajdziesz tutaj.

Club fitting na pierwszym miejscu
Mizuno jest marką, która w najwyższym stopniu stawia na dobór kijów na podstawie fittingu i testów. Stąd ogromna gama shaftów niestandardowych, dostępnych do testowania w jedynym w Polsce certyfikowanym Mizuno Performance Center - BogiGolf w Siemianowicach Śląskich (dowiedz się więcej tutaj).
U nas przetestujesz i dobierzesz ze specjalistami swoje kije do Twojej techniki, predyspozycji, budowy ciała itd.
Nie możesz przyjechać do Siemianowic - skontaktuj się z nami, a na pewno otrzymasz możliwość przetestowania nowych kijów.

Specyfikacje

Kąt nominalny Zakres regulacij Lie angle Długość Wielkość główki Dostępność
9.5o 7.5o - 11.5o 60.0o 45.00" 440cc Tylko prawy


Shaft Mitsubishi Kuro Kage Silver Dual-Core TiNi
Niesamowity shaft z podwójnym splotem włókien tytanowo-niklowych (stąd nazwa TiNi - Titanium Nickel). Zapewnia niesamowitą stabilność końcówki shaftu oraz bardziej miękki profil środkowy. Optymalizuje rotację piłki i zapewnia powtarzalność uderzeń.
 

Model Flex Waga Torque Trajektoria
Kuro Kage Silver Dual-Core TiNi 50 Regular 56g 5.4 Średnia
Kuro Kage Silver Dual-Core TiNi 60 Stiff 66g 4.4 Średnia
Kuro Kage Silver Dual-Core TiNi 60 XStiff 68g 3.4 Średnia-niska
Shafty custom dostępne na tej stronie.


Sugerowana cena detaliczna: 499 EUR = 2149 PLN

 

Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 517-869-014
Informacja o produktach: 517-578-140
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook