Mizuno GT-180 Fairway Wood

1 599,00 899,00

Cena sugerowana: 1599zł

Cena netto: 730,89zł

Oszczędzasz: 700,00zł

Cena w punktach: 89900

Dostępność:
W magazynie
Model:
GT-180 FW
Producent:
Mizuno

Dostępne opcje

Najbardziej zaawansowane woody z regulacją, jakie Mizuno oddało w ręce golfistów.
Możliwość zmiany trajektorii lotu piłki i rotacji wstecznej za pomocą 17-gramowego cieżarka została jeszcze bardziej dopracowana i zoptymalizowana.
Dzięki zastosowaniu kutego lica ze stali stopu maraging 1770 uzyskano zwiększenie transferu energii do piłki - a tym samym poprawiono jej prędkość i uzyskiwane odległości.
Do tego utrzymano sprawdzony kołnierz do regulacji, który pozwala na uzyskanie aż 4 stopni różnicy względem wyjściowego loftu (
+/- 2 stopnie w górę i dół), a do tego aż trzy różne ustawienia lie angle.

Dla nowych modeli woodów, Mizuno przygotowało najbardziej rozbudowaną w historii rodzinę shaftów - wszystkie dostępne bez dopłat, aby jedynym co wpływa na Twoją decyzję były osiągi kija.
Aby dowiedzieć się więcej na temat możlwiości fittingu, zapraszamy do naszego Fitting Center w Siemianowicach, które jest równocześnie autoryzowanym Mizuno Performance Center - jedynym w Polsce miejscu, gdzie dzięki zaawansowanej wiedzy i dostępowi do niezliczonych opcji custom będziesz mógł najlepiej dobrać i przetestować wszystkie kije.

W połączeniu z technologią Wave Sole, która zwiększa realną sprężystość lica, odległości uzyskiwane za pomocą nowych woodów są jeszcze większe.GT-180 to woody o nieco bardziej kompaktowych główkach i niższy profilu. W połączeniu z szeroką gamą shaftów dostępnych bez żadnych dodatkowych dopłat dostosowanie kija do swoich umiejętności jest jeszcze bardziej precyzyjne.

Amplified Wave Sole
Technologia ta została pierwotnie zaprojektowana dla woodów. Pofalowany spód główki, od którego wzięła się nazwa (ang. wave = fala) jest specjalnie zaprojektowany, aby przy kontakcie z piłką pracować, ściskając się i rozciągając. Dzięki temu ilość energii, którą główka przekazuje do piłki jest jeszcze większa, co ma oczywisty wpływ na wzrost odległości.

Obniżenie środka ciężkości
Bardzo ważną cechą dolnej, pofalowanej części główki jest też to, że taki jej kształt jest nieco cięższy, niż gdyby był zupełnie płaski. Jest to logiczne - pofalowana powierzchnia zawsze będzie miała nieco więcej 'metalu' niż zupełnie płaska - zatem waży więcej. Tym prostym zabiegiem, inżyinerowie Mizuno osiągnęli fenomelalny rezultat - większa ilość masy jest ulokowana w dolnej części główki, co wpływa pozytywnie na obniżenie trajektorii lotu piłki i zwiększenie odległości.

Konstrukcja Waffle Crown
Dzięki zastosowaniu konstrukcji Waffle Crown, spód kija zapewnia także lepszy rozkład środka ciężkości. Jest on umieszczony niżej i bliżej lica, dzięki czemu kije gwarantują niższą, bardziej penetrującą trajektorię lotu z mniejszą wsteczną rotacją. Wszystko po to, aby nieco szybciej uderzającym golfistom dać dodatkowe metry odległości.

Lico ze stali Maraging 1770
Ten wysokiej klasy stop stali posiada niesamowitą wytrzymałość. Dzięki temu lico może być cieńsze i zapewniać jeszcze lepszy transfer energii uderzenia do piłki. Współpracując z nisko umieszczonym środkiem ciężkości, taka kombinacja zapewnia nieco wyższy start piłki, przy jednoczesnym trzymaniu rotacji na optymalnym poziomie.

Regulacja Fast Track
Za pomocą 17-gramowego ciężarka można wydajnie zmienić środek ciężkości główki. Przesuwając go bliżej lica uzyskujemy bardziej penetrującą trajektorię lotu piłki. Ustawiając go w tylnej części, piłka będzie startować i lecieć nieco wyżej, co ułatwi grę z ziemi. Wszystkie trzy ustawienia mają ogromny wplyw na zwiększenie możliwości dostosowania kija do swoich umiejętności i techniki swingu.

Regulacja QuickSwitch
Kołnierz QuickSwitch pozwala na regulację każdej główki w zakresie 4 stopni. Przykładowo, wooda nr 3 (nominalnie 15 stopni) można ustawić na bardziej agresywny kąt 13 stopni, albo na wyższy, zapewniający bardziej stromą trajektorię kąt 17 stopni.
Dzięki takiemu rozwiązaniu praktycznie każdy golfista będzie w stanie wyregulować swoje woody na takie ustawienia, które zagwarantują mu optymalne osiągi, trajektorię i pokrycie kluczowych odległości.

Doskonały wygląd
Wisienką na torcie w nowym projekcie woodów i hybryd jest ich doskonały wygląd. Zmatowiona górna część główki pokryta jest flagowym kolorem niebieskim. Spód to agresywna czerń, która doskonale podkreśla używaną na spodzie 'falę uderzeniową' czyli kształt technologii Shockwave.

Ogromny wybór shaftów
Jako standard w nowym driverze zastowano shafty, które w kijach większości innych producentów należą do segmentu premium. Rodzina shaftów Mitsubishi Tensei oraz Kuro Kage Silver Dual-Core TiNi to shafty z najwyższej półki, zoptymalizowane do kija tak zaawansowanego technologicznie i używanego przez czołowych producentów woodów. Dostępna jest cała rodzina shaftów o zróżnicowanej wadze, twardości i profilu lotu piłki. Co najważniejsze - wszystkie shafty w Mizuno dostępne są bez jakichkolwiek dopłat, aby jedynym wyznacznikiem ich jakości były realne osiągi kijów.
Dostępne shafty custom znajdziesz tutaj.

Club fitting na pierwszym miejscu
Mizuno jest marką, która w najwyższym stopniu stawia na dobór kijów na podstawie fittingu i testów. Stąd ogromna gama shaftów niestandardowych, dostępnych do testowania w jedynym w Polsce certyfikowanym Mizuno Performance Center - BogiGolf w Siemianowicach Śląskich (dowiedz się więcej tutaj).
U nas przetestujesz i dobierzesz ze specjalistami swoje kije do Twojej techniki, predyspozycji, budowy ciała itd.
Nie możesz przyjechać do Siemianowic - skontaktuj się z nami, a na pewno otrzymasz możliwość przetestowania nowych kijów.

Specyfikacje

Kij

Kąt nominalny

Zakres regulacji

Długość

Lie

Dostępność

3W

15º

13º - 17º

42.75"

57.5º

tylko prawy

3 Tour

14º

12º - 16º

42.75"

57.5º

tylko prawy


Sugerowana cena detaliczna: 369 EUR = 1599 PLN


Chcesz zamówić zestaw wg Twoich indywidualnych preferencji?
Kliknij i dowiedz się więcej o możliwościach
Custom Fittingu Mizuno

Dobierz kije z nami w jedynym w Polsce autoryzowanym Mizuno Performance Centre.
Skorzystaj z naszej oferty bezpłatnego fittingu
w systemie Mizuno Swing DNA
.

 

Program Mizuno Players

 


Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf
Kij dostępny w BogiGolf Fitting Center
- największym centrum testowym w Polsce
.
Zapraszamy do Śląskiego Klubu Golfowego w Siemianowicach, gdzie można przetestować ten produkt a także skorzystać z profesjonalnych porad certyfikowanych fitterów i dobrać dla siebie parametry kijów.

Jeśli ta lokalizacja jest dla Państwa zbyt odległa
- zapraszamy na imprezy Demo Day na terenie całej Polski.
Na życzenie, możemy także wysłać do Państwa kij demo, aby przetestować go na spokojnie na swoim polu czy driving range'u.

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 517-869-014
Informacja o produktach: 517-578-140
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook