Mizuno JPX-EZ 2.0 Driver

1 699,00 1 549,00

Cena sugerowana: 1699zł

Cena netto: 1 259,35zł

Oszczędzasz: 150,00zł

Cena w punktach: 154900

Dostępność:
W magazynie
Model:
JPX-EZ 2.0 Driver
Punkty:
6196 (warte 61.96 zł)
Producent:
Mizuno

Dostępne opcje

Najnowszy driver Mizuno czerpie z doświadczeń poprzedniego modelu JPX 850 w zakresie szerokiego zakresu regulacji i wpływu wyważenia na lot piłki.
Dzięki powiększeniu główki do rozmiaru 460cc powstał driver, który łączy w sobie dużą wybaczalność, profesjonalny poziom rotacji oraz daje realne i intuicyjne możliwości regulowania trajektorii lotu piłki.
System trzech 'slotów', czyli miejsc, gdzie można zamontować 10-gramowy ciężarek, pozwala z łatwością uzyskać uderzenia, które polecą wyżej, wygenerują draw lub zlikwidują slice'a - lub przeciwnie - polecą w porządanym kierunku jak fade po łuku od lewej do prawej.

Model JPX-EZ 2.0 to kij, który spełni oczekiwania każdego golfsty - od amatora do zawodowca. Golfista na każdy poziomie będzie w stanie w szybki i prosty w obsłudze sposób znaleźć idealne ustawienie dla siebie. Dzięki temu zyska łatwość gry, podnoszenia piłki w górę oraz wybaczalność lub realnie poprawi trajektorię lotu piłki.
Warto wspomnieć, że kije JPX-EZ 2.0 zostały po raz pierwszy użyte przez Luke'a Donalda w 2015 roku podczas turnieju BMW Championships w Wenthworth. Do tej pory Luke raczej unikał używania driverów marki Mizuno - jak widać nowy model wraz z zakresem swojej profesjonalnej regulacji doskonale przypadł mu do gustu.

System trzech slotów na ciężarki
Trzy miejsca, gdzie można wkręcić 10-gramowy ciężarek rewolucjonizują intuicyjną obsługę drivera. Wielu golfistów często zastanawia się, czy będą w ogóle potrafili używać zaawansowanych opcji, jakie dostarczają dzisiejsze regulowane drivery. W modelu JPX-EZ 2.0 obsługa jest bardzo prosta i daje natychmiastowe rezultaty - bez potrzeby zastanawiania się i opcji 'pośrednich', które i tak realnie nie wpływają na grę.

FADE NEUTRAL DRAW
Włożenie ciężarka bliżej shaftu, w slot 'fade' daje trajektorię lotu piłki po łuku zaczynającą od lewej i następnie wracającą do prawej.
Ustawienie ciężarka w środkowy slot sprawia, że środek ciężkości drivera przesuwa się do tyłu. Skutkuje to prostymi uderzeniami z większą rotacją wsteczną - w skrócie, uderzenia latają wyżej, co doskonale sprawdzi się dla osób z nieco wolniejszym swingiem, szukających dodatkowej odległości.
Włożenie ciężarka w najdalszy od shaftu slot 'draw' daje trajektorię lotu piłki po łuku. Piłka zaczyna lecieć do prawej, aby potem wrócić do lewej. Uderzenia typu draw to doskonały sposób na kontrolowane zwiększenie odległości przy szybszym swingu. To ustawienie daje także możliwość skorygowania slice'ów.

 

Niesamowita wybaczalność połączona z regulacją
Sekretem nowych driverów JPX EZ 2.0 jest zredukowanie masy samych gniazd na ciężarek. Zastosowanie bardzo lekkiego i zarazem wytrzymałego stopu do wyprodukowania szkieletu główki drivera spowodowało, że 10-gramowy ciężarek w zupełności wystarcza, aby otrzymać natychmiastowe efekty i wpływ na lot piłki. Zmniejszenie wagi całego kija pozwala na lepszę kontrolę każdego uderzenia oraz znacząco zwiększa wybaczalność. Dzięki temu, nowy driver zyskuje niesamowity poziom wybaczalności, nieporównywalny z żadnym produktem konkurencji w tej klasie.

System Quick Switch dla regulacji kątów
To już drugi model drivera z rewolucyjną technologią umożliwiającą zmianę loftu. Mizuno dopracowało tę technologię po latach doświadczeń. Odkręcany shaft możliwia teraz ustawienie drivera w jednej z ośmiu pozycji od 8,5 do 12,5 stopni (co jeden stopień, plus 3 ustawienia 'upright' dla graczy prowadzących kij po bardziej stromej płaszczyźnie swingu). Dzięki tak szerokiemu zakresowi regulacji, driver JPX EZ 2.0 można dostosować do każdego rodzaju swingu, oczekiwań dotyczących trajektorii lotu, wstecznej rotacji itd.

Duże lico dla dodatkowej pewności
W driverze JPX EZ 2.0 specjalnie zastosowano nowy profil lica. Jest ono wyższe i wydaje się znacznie większe przy ustawianiu się do uderzenia i adresowaniu piłki. Dzięki temu zyskujemy pewność, że uderzenie może być wykonane w 100% poprawnie, a kij wybaczy ewentualne błędy.

Zaokrąglona górna część
Inżynierowie Mizuno specjalnie dla nowego drivera zbadali, jak zachowuje się górna część lica przy kontakcie z piłką. Okazało się, że bardziej zaokrąglony kształt tej części główki, która znajduje się zaraz nad licem sprawia, że może ono lepiej sprężynować - także, jeśli kontakt z piłką nastąpił "wysoko". Dzięki temu kij dostarcza doskonałego poziomu transferu energii do piłki w każdych warunkach - co skutkuje dalszymi odległościami.

Shafty Fujikura Orochi
Nowy driver wyposażono w specjalnie zaprojektowany dla niego shaft Fujikura Orochi. Jest bardzo lekki co dodatkowo zwiększa prędkość uderzenia i osiągane odległości. W wariantach A-Flex oraz Regular Flex promuje wyższą trajektorię lotu piłki, co doskonale sprawdza się dla osób z normalnym lub wolniejszym swingiem, szukających dodatkowej odległości. Wersja Stiff spłaszcza nieco trajektorię, co przy wyższych prędkościach powoduje wydłużenie drive'ów. Dostępny w kilku wersjach twardości. Dodatkowo dostępny jest olbrzymi wahlarz opcji niefabryczne (zobacz więcej - kliknij tu).

Nowy driver najlepiej charakteryzują słowa Chrisa Vorshalla - inżyniera ds. Produktu Mizuno
JPX EZ 2.0 to drugi regulowany driver w naszej ofercie, dzięki któremu zarówno nieco wolniej uderzający, jak i Ci poszukujący dodatkowej stabilności będą w pełni usatysfakcjonowani. Większa główka to nie jest dziś wyznacznik umiejętności - profesjonaliści jak Luke Donald czy Daan Huizing wybrali model JPX EZ 2.0, bo czuli się bardziej pewnie z dodatkową wybaczalnością - a przecież oni są znacznie lepszymi graczami niż większość z nas.

Specyfikacje:

Kij

Lofty
(zakres regulacji)

Kąt nominalny

Długość

Lie 

Wielkość główki

Męski

8.5o - 12.5º 

10.5o

45.50" 

60.0º 

460cc

Damski

10.5o - 14.5º

12.5o

43.50" 

60.5º 

460cc


Sugerowana cena detaliczna: 399 EUR = 1699 PLN
 

Chcesz zamówić kij wg Twoich indywidualnych preferencji?
Kliknij i dowiedz się więcej o możliwościach
Custom Fittingu Mizuno

W kilka chwil dobierzesz kije o idealne dla Ciebie.
Skorzystaj z naszej oferty bezpłatnego fittingu
w systemie Mizuno Swing DNA
.

Program Mizuno Players


Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf
Kij dostępny w BogiGolf Fitting Center
- największym centrum testowym w Polsce
.
Zapraszamy do Śląskiego Klubu Golfowego w Siemianowicach, gdzie można przetestować ten produkt a także skorzystać z profesjonalnych porad certyfikowanych fitterów i dobrać dla siebie parametry kijów.

Jeśli ta lokalizacja jest dla Państwa zbyt odległa
- zapraszamy na imprezy Demo Day na terenie całej Polski.
Na życzenie, możemy także wysłać do Państwa kij demo, aby przetestować go na spokojnie na swoim polu czy driving range'u.

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Oficjalny film z Chrisem Woodem


Recenzja w 60 sekund od Golf Monthly


Recenzja Todays Golfer
« Wróć Drukuj

O sklepie Bogigolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów.

Kontakt

Zamówienia online: 512-339-383
Informacja o produktach: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook