Mizuno JPX-EZ 2.0 Fairway Wood (regulowany)

1 149,00 999,00

Cena sugerowana: 1149zł

Cena netto: 812,20zł

Oszczędzasz: 150,00zł

Cena w punktach: 99900

Dostępność:
W magazynie
Model:
JPX-EZ 2.0 FW Adjustable
Punkty:
3996 (warte 39.96 zł)
Producent:
Mizuno

Dostępne opcje

Nowa seria woodów wyposażonych w regulację oraz szereg technologii zwiększających wybaczalność, ulatwiających grę oraz zapewniających doskonałe osiągi dla amatorów i bardziej zaawansowanych golfistów.
Sprawdzony kształt dolnej części kija w połączeniu z technologią Shockwave sprawia, że woody ułatwiają osiąganie bardzo dobrej trajektorii i rotacji.
W połączeniu z regulacją w zakresie +/-2 stopni pozwala to na dostosowanie parametrów kija do uczekiwań golfisty.
Nieco większa główka dodaje pewności przy uderzeniach i sprawia, że woody są bardziej wybaczalne i łatwiejsze do gry - także bezpośrednio z ziemi.

Technologia Shock Wave
Charakterystyczny spód główki posiada kształt fali (stąd nazwa Shock Wave). Jest on specjalnie zaprojektowany, aby przy kontakcie z piłką pracować, ściskając się i rozciągając. Dzięki temu ilość energii, którą główka przekazuje do piłki jest jeszcze większa, a odległości osiągane za pomocą nowych woodów - jeszcze większe.
Bardzo ważną cechą dolnej części główki jest też to, że taki jej kształt jest nieco cięższy, niż gdyby był zupełnie płaski. Dzięki temu więcej masy jest w dolnej części główki, co znakomicie ułatwia grę kijem bezpośrednio z trawy.

Zwiększona stabilność główki
W nowych woodach spód Shockwave został poszerzony aż do krańców główki. Dzięki temu kije zyskują dodatkową wybaczalność i stabilniej zachowują się, jeśli kontakt z piłką nastąpił poza idealnym środkiem główki. Daje to bardzo dobrą wybaczalność i pomaga w osiąganiu lepszych odległości.

Technologia Waffle Crown
Dzięki zastosowaniu technologii Waffle Crown, górna część główki przypomina dosłownie 'wafel'. Zapewnia to lepszy rozkład środka ciężkości, który jest umieszczony niżej, dzięki czemu kije gwarantują nieco wyższą trajektorię lotu piłki i łatwość w wybijaniu jej wyżej.

Większa główka
Woody JPX EZ zostały wyposażone w nieco większą główkę niż model JPX 850. Dzięki temu kije są nieco łatwiejsze, a także dodają pewności już na etapie adresowania piłki.

Regulacja QuickSwitch
Woody Mizuno po raz pierwszy wyposażono w regulowane główki. Kołnierz nowej technologii QuickSwitch pozwala na regulację każdej główki w zakresie 4 stopni. Przykładowo, wooda nr 3 (nominalnie 15 stopni) można ustawić na bardziej agresywny kąt 13 stopni, albo na wyższy, zapewniający bardziej stromą trajektorię kąt 17 stopni.
Dzięki takiemu rozwiązaniu praktycznie każdy golfista będzie w stanie wyregulować swoje woody na takie ustawienia, które zagwarantują mu optymalne osiągi, trajektorię i pokrycie kluczowych odległości.

Shafty Fujikura Orochi
Nowe woody wyposażono w specjalnie zaprojektowane dla nich shafty Fujikura Orochi. Są bardzo lekkie co dodatkowo zwiększa prędkość uderzenia i osiągane odległości. W wariantach A-Flex oraz Regular Flex promuje nieco wyższą trajektorię lotu piłki, co doskonale sprawdza się dla osób z normalnym lub wolniejszym swingiem, szukających dodatkowej odległości. Wersja Stiff spłaszcza trochę trajektorię, co przy wyższych prędkościach powoduje wydłużenie uderzeń, z większym toczeniem. Dostępny w kilku wersjach twardości. Dodatkowo dostępny jest olbrzymi wahlarz opcji niefabrycznych (zobacz więcej - kliknij tu).

Nowe woody najlepiej charakteryzują słowa Chrisa Vorshalla - inżyniera ds. Produktu Mizuno
Zauważyliśmy, że większość ostatnio wypuszczanych na rynek modeli woodów innych marek zaczyna znacząco wspierać bardzo solidnie uderzających golfistów. Jednak większość z nas nie generuje prędkości uderzenia na tyle dużych, żeby móc skutecznie wykorzystać taką charakterystykę kijów. Dlatego wróciliśmy do deski kreślarskiej i zaprojektowaliśmy woody z większą i bardziej spłaszczoną główką, dające nieco więcej wstecznej rotacji. Taki typ wspiera zarówno amatorów, jak i doświadczonych graczy czy zawodowców, którzy także preferują bardziej miękkie lądowanie piłki przy uderzeniach woodem.

Specyfikacje:

Kij

Kąt nominalny
(regulacja od -2 do +2 stopni)

Długość

Lie 

Pojemność główki

3W

15º

43.25" 

57.5º 

180cc


Sugerowana cena detaliczna: 269 EUR = 1149 PLN
 

Chcesz zamówić kij wg Twoich indywidualnych preferencji?
Kliknij i dowiedz się więcej o możliwościach
Custom Fittingu Mizuno

W kilka chwil dobierzesz kije o idealne dla Ciebie.
Skorzystaj z naszej oferty bezpłatnego fittingu
w systemie Mizuno Swing DNA
.

 

Program Mizuno Players


Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf
Kij dostępny w BogiGolf Fitting Center
- największym centrum testowym w Polsce
.
Zapraszamy do Śląskiego Klubu Golfowego w Siemianowicach, gdzie można przetestować ten produkt a także skorzystać z profesjonalnych porad certyfikowanych fitterów i dobrać dla siebie parametry kijów.

Jeśli ta lokalizacja jest dla Państwa zbyt odległa
- zapraszamy na imprezy Demo Day na terenie całej Polski.
Na życzenie, możemy także wysłać do Państwa kij demo, aby przetestować go na spokojnie na swoim polu czy driving range'u.

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Technologie w nowych woodach JPX EZ 2.0


60-sekundowa recenzja Golf Monthly
Recenzja Todays Golfer (driver i wood)

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

O sklepie Bogigolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów.

Kontakt

Zamówienia online: 512-339-383
Informacja o produktach: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
Obsługa posprzedażowa: (32) 2157321
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook