Mizuno S18 Blue Wedge PROMO

710,00 399,00

Cena sugerowana: 710zł

Cena netto: 324,39zł

Oszczędzasz: 311,00zł

Cena w punktach: 44900

Dostępność:
Brak produktu
Model:
S18 PROMO steel
Punkty:
1796 (warte 17.96 zł)
Producent:
Mizuno

Dostępne opcje

LIMITOWANA OFERTA SPECJALNA

Wedge w tej ofercie promocyjnej sprzedawane są wyłącznie z shaftami stalowymi i tylko w kątach dostępnych do wyboru z listy rozwijanej powyżej.
W doskonałej cenie 449zł oprócz KUTYCH główek S18, dostępne są shafty True Temper Dynamic Gold oraz gripy Golf Pride Multicompound (oba modele są jednymi z najpopularniejszych na Tourze)

DG Wedge
 
Multicompound

W cenie wyprzedażowej nie ma możliwości zamawiania żadnych elementów niestandardowych (robionych na zamówienie pod klienta w fabryce Mizuno).

Możemy w naszym własnym serwisie bezpłatnie dostosować dla Państwa:

  • długość
  • lie angle
  • grubość gripu
  • za dopłatą: zmiana modelu gripu (dopłata do ustalenia przy zakupie)
  • za dopłatą można także zmienić shaft na grafitowy Project X LZ 3.5 Ladies, 4.0 Senior lub 4.5 Regular (+150zł - do wyboru w opcjach produktu)
  • opcje wymiany shaftu na dowolny spoza listy - do uzgodnienia indywidualnego

Kute wedge zaprojektowane przez najlepszych i najbardziej doświadczonych mistrzów z fabryki Mizuno w Hiroszimie.
Są rozwinięciem myśli technologicznej z kilku poprzednich modeli, a dodatkowo wyposażono je po raz pierwszy w stop stali z dodatkiem boru (boron steel).
Kije dostępne są w wersjach co jeden stopień, począwszy od 45 aż do 62 stopni. Każdy z kątów został unikalnie zaprojektowany, aby wspierać zagrania wykonywane za jego pomocą na polu golfowym.
Średni, lekko zaokrąglony profil łopatki sprawia, że wedge spodobają się wszystkim golfistom - od amatora do zawodowego gracza.

Zaokrąglowa sylwetka główki
Specjalnie zaprojektowany profil wedge S18 sprawia, że dużo łatwiejsze jest otwarcie łopatki do bardziej finezyjnych zagrań. Główka wygląda doskonale w każdej pozycji, co z pewnością przypadnie do gustu bardziej doświadczonym golfistom.

Unikalnie zaprojektowana górna część
Mając na uwadze specyfikę gry wedge'ami, projektanci Mizuno zaproponowali konstrukcję z nieco grubszą górną krawędzią w kijach z wyższym kątem. Wynika to z faktu, że najczęstszym błędem przy grze wedge'ami z wysokim loftem jest uderzenie zbyt wysoko na licu, które powoduje nadmierną rotację. Grubsza górna krawędź pozwala na zmniejszenie rotacji przy takim trafieniu i bardziej powtarzalne skupienie zagrań na green.

Kute ze stali borowej
Podobnie jak wszystkie kije Mizuno, także te wedge są wykuwane z jednego kawałka stali w technologii Grain Flow Forging. Daje to optymalne, miękkie czucie i niewiarygodną kontrolę krótkiej gry. Model S18 jest kolejnym wedge'em wykonanym ze stali borowej, która jest o wiele trwalsza niż stal węglowa. Ma to pozytywny wpływ na żywotność rowków, które są dzięki temu mniej podatne na ścieranie.

Precyzyjne rowki
Zastosowanie jeszcze bardziej precyzyjnych narzędzi pozwoliło na zmniejszenie tolerancji produkcyjnej. Dzięki temu rowki w nowych wedge'ach S18 są jeszcze bliższe maksymalnym dopuszczalnym przez Reguły wartościom rotacji.

Technologia Quad Cut Grooves
Podobnie jak w poprzednich modelach, także w S18 zastosowano dwa różne typy wyciętych rowków:

  • w wysokich loftach (54-62 stopni) rowki są szersze, ale nieco płytsze aby nadawać piłce większą rotację przy uderzeniach wykonywanych zazwyczaj z niepełną prędkością swingu - piłka nie może wtedy w pełni się skompresować a więc szerszy rowek nada jej większą rotację
  • w niskich loftach (45-53 stopni) rowki są węższe i głębsze, aby rotacja piłki była pełna przy uderzeniu wykonywanym z maksymalną prędkością swingu

Widoczne różnice w wycięciach (grindach)
Wedge S18 zaprojektowano w wielu różnych wersjach loftów. Do tego dochodzą jeszcze warianty bounce oraz wycięć dolnej części główki. Szczególnie w wyższych kątach (od 56 stopni) wycięcia są bardziej widoczne, aby gwarantować możliwość gry z różnych sytuacji i położeń piłki, a także umożliwiać bardziej finezyjne zagrania (np. bardziej otwartą główką).

Dwa wykończenia główek
Model S18 jest dostępny w kolorze jaśniejszy (Chrome) oraz ciemnym (Black). Oba wykończenia wykonano z najwyższą starannością, co gwarantuje zabezpieczenie doskonałego wyglądu kijów przez cały czas użytkowania. Niebieskie wedge nie ścierają się podczas używania - co najwyżej widać na nich normalne ślady od trawy i ziemi.

Kute w Hiroszimie - montowane w Szkocji
Wszystkie główki kijów Mizuno powstają w jedynej na świecie fabryce w Japonii. Kilka dekad doświadczenia japońskich inżynierów w produkcji i rozwoju technologii obróbki metalu - to właśnie to, co czyni każdy kuty kij Mizuno absolutnie unikalnym produktem o najwyższej jakości.
Każdy kij custom jest także specjalnie dla Państwa składany w ekskluzywnej i nowoczesnej fabryce ulokowanej w Szkocji. Zawsze wg Państwa specyfikacji dla osiągnięcia jak najlepszych wyników.

Shaft True Temper Dynamic Gold Wedge Flex
Standardowym shaftem dla wedge'y S18 jest ważący około 130 gram shaft True Temper Dynamic Gold o specjalnie dobranym profilu Wedge Flex. Zaprojektowany dla wedge'y, pozwala na osiąganie większej rotacji i zapewnia dużą stabilność dla doskonałej kontroli i czucia uderzenia.

Niesamowity wybór opcji loft/bounce
Nowy model posiada ogromny wybór różnych wersji dla każdego z dwóch kolorów główek. Dodanie wedge'y o niższych kątach (45-48) sprawia, że każdy gracz może teraz rozważać zamianę swojego PW z zestawu (który przeważnie ma 45 stopni w Mizuno) na bardziej klasyczny wedge z główką typu blade, jakimi są Mizuno S18.

Przed wyborem kija proponujemy przeczytać nasz krótki poradnik (dostępny tutaj). Przed zakupem online doradzamy skontaktować się z obsługą sklepu, która pomoże w wyborze najlepszej konfiguracji zestawu wedge'y, dla celów, do których mają być przeznaczone na polu golfowym.

 

Specyfikacje:

Kij Loft Bounce Lie Długość Dostępna wersja
45/05** 45o 5o 63o 35.50" tylko prawa
46/06 46o 6o 63o 35.50" tylko prawa
48/08 48o 8o 63o 35.50" tylko prawa
50/07*** 50o 7o 63o 35.25" tylko prawa
51/08 51o 8o 63o 35.25" tylko prawa
52/09*** 52o 9o 63o 35.25" tylko prawa
56/10 56o 10o 63o 35.25" tylko prawa
56/14 56o 14o 63o 35.25" tylko prawa
58/08 58o 8o 63o 35.25" tylko prawa
60/06 60o 6o 63o 35.25" tylko prawa

Uwaga techniczna:
**wedge 45 stopni powstaje poprzez dogięcie w dół o 1 stopień wedge nominalnie 46 stopni
***wedge 50 i 52 powstają poprzez dogięcie w dół/górę o 1 stopień wedge nominalnie 51 stopni
Wedge mogą przy podginaniu nosić minimalne ślady od maszyny - nie wpływają one jednak w żadnym stopniu na grę.


Sugerowana cena detaliczna: 165 EUR = 710 PLN
 

Chcesz zamówić zestaw wg Twoich indywidualnych preferencji?
Kliknij i dowiedz się więcej o możliwościach
Custom Fittingu Mizuno

W kilka chwil dobierzesz kije idealne dla Ciebie.
Skorzystaj z naszej oferty bezpłatnego fittingu
w systemie Mizuno Swing DNA
.

 

Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: (32) 215-73-21
Informacja o produktach: 517-578-140
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook