Mizuno ST-180 Driver [WYPRZEDAŻ]

1 999,00 1 399,00

Cena sugerowana: 1999zł

Cena netto: 1 137,40zł

Oszczędzasz: 600,00zł

Cena w punktach: 139900

Dostępność:
W magazynie
Model:
ST-180 Driver
Producent:
Mizuno

Dostępne opcje

Najnowszy driver Mizuno po raz pierwszy oferuje zwiększającą sprężystość lica technologię Amplified Wave, stosowaną do tej pory jedynie w woodach.
Zoptymalizowany pod kątem osiągów - minimalizacji rotacji i osiągania jak największych odległości.
Dla maksymalnego transferu energii z główki do piłki, zastosowano unikalne KUTE, tytanowe lico SP700, co jest ewenementem wśród driverów na rynku.
Konstrukcja Waffle Crown zmniejsza ciężar górnej części główki, dzięki czemu masa jest bardziej skumulowana w dolnej części, co zapewnia zwiększoną stabilność i poprawia wybaczalność.

Dla nowych modeli woodów, Mizuno przygotowało najbardziej rozbudowaną w historii rodzinę shaftów - wszystkie dostępne bez dopłat, aby jedynym co wpływa na Twoją decyzję były osiągi kija.
Aby dowiedzieć się więcej na temat możlwiości fittingu, zapraszamy do naszego Fitting Center w Siemianowicach, które jest równocześnie autoryzowanym Mizuno Performance Center - jedynym w Polsce miejscu, gdzie dzięki zaawansowanej wiedzy i dostępowi do niezliczonych opcji custom będziesz mógł najlepiej dobrać i przetestować wszystkie kije.

Nastawienie na osiągi i wypakowanie nowego drivera technologiami rozwijanymi w ostatnich latach daje niesamowity efekt. Driver ST180 optymalizuje kąt początkowy i rotację piłki, dzięki czemu osiągane odległości są niesamowite. W kijach Mizuno nie może zabraknąć doskonałego czucia, które gwarantuje kute lico. W połączeniu z możliwością regulacji główki i dostępowi do wielu shaftów segmentu premium, można bez przeszkód dopasować  do siebie kij, który pozwoli na przeniesienie swojej długiej gry na zupełnie nowy poziom.

Optymalne osiągi
Już poprzednim driverem JPX900, który rozszedł się w nakładzie przekraczającym wyobrażenia, Mizuno udowodniło, że wejście tej marki do czołówki segmentu woodów jest faktem. Nowy driver został wyposażony we wszystkie dotąd rozwijane technologie - część z nich ulepszono lub pierwszy raz w historii zastosowano w driverze. Efektem jest kij, który po raz kolejny przewyższył oczekiwania twórców, nokautując konkurencję w testach przedsezonowych.

Amplified Wave Sole
Technologia ta została pierwotnie zaprojektowana dla woodów. Pofalowany spód główki, od którego wzięła się nazwa (ang. wave = fala) jest specjalnie zaprojektowany, aby przy kontakcie z piłką pracować, ściskając się i rozciągając. Dzięki temu ilość energii, którą główka przekazuje do piłki jest jeszcze większa, co ma oczywisty wpływ na wzrost odległości.

Obniżenie środka ciężkości
Bardzo ważną cechą dolnej, pofalowanej części główki jest też to, że taki jej kształt jest nieco cięższy, niż gdyby był zupełnie płaski. Jest to logiczne - pofalowana powierzchnia zawsze będzie miała nieco więcej 'metalu' niż zupełnie płaska - zatem waży więcej. Tym prostym zabiegiem, inżyinerowie Mizuno osiągnęli fenomelalny rezultat - większa ilość masy jest ulokowana w dolnej części główki, co wpływa pozytywnie na stabilność drivera i zwiększenie jego wybaczalności. Do tego jeszcze wygląda pięknie :)

Konstrukcja Waffle Crown
Dzięki zastosowaniu konstrukcji Waffle Crown, spód kija zapewnia także lepszy rozkład środka ciężkości. Jest on umieszczony niżej i bliżej lica, dzięki czemu kije gwarantują niższą, bardziej penetrującą trajektorię lotu z mniejszą wsteczną rotacją. Wszystko po to, aby nieco szybciej uderzającym golfistom dać dodatkowe metry odległości.

Kute lico SP700 Titanium
Wielowarstwowe lico to cecha najwyższej klasy woodów. Do tego tytanowa "twarz" nowego drivera powstaje w procesie wykuwania metalu, co zapewnia jej najbardziej harmoniczną strukturę z możliwych. W połączeniu ze zmieniającą się grubością lica, zachowanie energii uderzenia i jej transfer do piłki stoi na najwyższym poziomie. Dzięki temu osiągi nowego drivera są niesamowite, a odległość znacząco zwiększona. Do tego kute lico daje niesamowite czucie, które cechuje wszystkie kije Mizuno.

System Quick Switch
Możliwość zmiany loftu w driverze znana jest na rynku od co najmniej kilku lat. Mizuno dopracowało technologię Quick Swift, która umożliwia teraz ustawienie drivera w jednej z ośmiu pozycji w zakresie +/-2 stopnie (co jeden stopień, plus 3 ustawienia upright, co wpływa na poprawę rotacji bocznej - ułatwienie draw lub redukcję slice). Jako, że do wyboru są dwie główki drivera: 9.5 stopnia oraz 12,5 stopni - zakresy regulacji pozwolą na dostosowanie drivera dla każdego golfisty.

Dopracowany do perfekcji dźwięk
Dużym krokiem naprzód w konstrukcji tak zaawansowanego technologicznie drivera jest optymalizacja dźwięku przy trafieniu w piłkę. Konstrukcje tego typu od innych producentów często dają nieco inne odczucia dźwiękowe przy korzystaniu z różnych ustawień. Inżynierowie Mizuno zastosowali wewnętrzny system szkieletu, który optymalizuje dźwięk w każdym z ustawień drivera.

Ogromny wybór shaftów
Jako standard w nowym driverze zastowano shafty, które u większości innych producentów należą do modeli segmentu premium. Cała rodzina oryginalnych shaftów Mitsubishi Tensei daje zróżnicowane właściwości i pozwala na osiągnięcie optymalnego dopasowania kija. Do tego shafty custom (bez dopłat): Mitsubishi Kuro Kage oraz Bassara zwiększają te możliwości do nieprzeciętnego poziomu.
Dostępne shafty custom znajdziesz tutaj.

Club fitting na pierwszym miejscu
Mizuno jest marką, która w najwyższym stopniu stawia na dobór kijów na podstawie fittingu i testów. Stąd ogromna gama shaftów niestandardowych, dostępnych do testowania w jedynym w Polsce certyfikowanym Mizuno Performance Center - BogiGolf w Siemianowicach Śląskich (dowiedz się więcej tutaj).
U nas przetestujesz i dobierzesz ze specjalistami swoje kije do Twojej techniki, predyspozycji, budowy ciała itd.
Nie możesz przyjechać do Siemianowic - skontaktuj się z nami, a na pewno otrzymasz możliwość przetestowania nowych kijów.

Specyfikacje

Kąt nominalny Zakres regulacij Lie angle Długość Wielkość główki Dostępność
9.5o 7.5o - 11.5o 60.0o 45.00" 440cc Prawy/lewy
12.5o 10.5o - 14.5o 60.0o 44.00" 440cc Tylko prawy

Rodzina shaftów Mitsubishi Tensei

Model Flex Waga Trajektoria
CK Orange 50 Regular 55g Niska
CK Orange 50 Stiff 57g Niska
CK Blue 50 A-Flex 53g Średnia-niska
CK Blue 60 Regular 64g Średnia-niska
CK Blue 60 Stiff 67g Średnia-niska
CK Blue 70 Stiff 76g Średnia-niska
CK Blue 70 XStiff 78g Średnia-niska
CK White 70 Stiff 76g Niska
CK White 70 XStiff 80g Niska
Shafty custom dostępne na tej stronie.


Sugerowana cena detaliczna: 459 EUR = 1999 PLN


Chcesz zamówić zestaw wg Twoich indywidualnych preferencji?
Kliknij i dowiedz się więcej o możliwościach
Custom Fittingu Mizuno

Dobierz kije z nami w jedynym w Polsce autoryzowanym Mizuno Performance Centre.
Skorzystaj z naszej oferty bezpłatnego fittingu
w systemie Mizuno Swing DNA
.

 

Program Mizuno Players


Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Oficjalny film o driverze ST180
Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: (32) 215-73-21
Informacja o produktach: 517-578-140
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook