Mizuno ST-190 Driver

1 999,00 1 299,00

Cena sugerowana: 1999zł

Cena netto: 1 056,10zł

Oszczędzasz: 700,00zł

Cena w punktach: 129900

Dostępność:
W magazynie
Model:
ST-190 Driver
Producent:
Mizuno

Dostępne opcje

Seria Mizuno ST-190 przenosi woody tej marki na zupełnie nowy poziom.
Dopracowywana od kilku sezonów technologia Wave (dosłownie fala, która znajduje się zaraz za licem) została wsparta przez włókno węglowe w górnej części.
W połączeniu z ultranowoczesnym licem tytanowym SP700 Ti z nową technologią CORTECH, driver został zoptymalizowany pod kątem zmniejszenia spinu i zwiększenia prędkości początkowej piłki - obie te rzeczy gwarantują niesamowite osiągi i odległości.

Woody ST-190 trafiły już do pierwszych toreb zawodników z czołówki PGA (m.in. Keitha Mitchell, Markus Fraser a także wracający do formy po kontuzji Luke Donald). Świadczy to o wielkim postępie, jakie dokonał się w segmencie woodów Mizuno - marki, które zdecydowanie dotąd kojarzona była głównie z niesamowitymi ironami i wedge'ami.

Włókno węglowe
Po raz pierwszy w swoich woodach Mizuno zastosowało górną część z włókna węglowego. Zmniejszona waga góry główki umożliwiła przeniesienie kilku kluczowych gramów na spód, aby działały dla zmniejszenia rotacji i optymalizacji kąta początkowego (launch angle). To niezwykle ważna innowacja, która sprawia, że nowe ST-190 są w pełni nowoczesną konstrukcją o niesamowitych osiągach.

Kute lico SP700 Titanium z technologią CORTECH
Wykorzystanie stopów tytanu do produkcji to cecha najbardziej zaawansowanych technologicznie woodów. W poprzednim modelu ST-180 Mizuno użyło jednego z najbardziej wytrzymałych stopów tytanu SP700 Ti. Teraz, został on jeszcze dodatkowo wsparty technologią CORTECH, dzięki której lico może być jeszcze cieńsze, co zapewnia lepszy transfer energii. Użycie najlepszych materiałów i udoskonalony proces produkcyjny, z którego Mizuno jest od lat znane, zapewnia doskonałe osiągi nowym woodom.

Amplified Wave Sole
Technologia ta została pierwotnie zaprojektowana dla woodów. Pofalowany spód główki, od którego wzięła się nazwa (ang. wave = fala) jest specjalnie zaprojektowany, aby przy kontakcie z piłką pracować, ściskając się i rozciągając. Dzięki temu ilość energii, którą główka przekazuje do piłki jest jeszcze większa, co ma oczywisty wpływ na wzrost odległości.

Niski spin plus stablizacja
Podczas, gdy technologia Wave odpowiada za obniżenie rotacji piłki (spin), umieszczony w tylnej części główki ciężarek zapewnia większą stabilność (moment bezwładności) przy uderzeniach trafionych poza środkiem lica. Dzięki temu nawet mniej udane uderzenia nie tracą tyle energii, odległości i kierunku.

Agresywny wygląd
Kształty nowego drivera zdecydowanie wskazują na jego charakter. To ważne, bo jeśli wkładamy do swojej torby nowy kij to powinien on także cieszyć oko. Czarna główka z wyraznie zaznaczonym włóknem węglowym w górnej części oraz wyraziste kształty dolnej części z technologią Wave dają wręcz poczucie, że kij ST-190 stworzony jest dla osiągów.

System Quick Switch
Możliwość zmiany loftu w driverze znana jest na rynku od co najmniej kilku lat. Mizuno dopracowało technologię Quick Swift, która umożliwia teraz ustawienie drivera w jednej z ośmiu pozycji w zakresie +/-2 stopnie (co jeden stopień, plus 3 ustawienia upright, co wpływa na poprawę rotacji bocznej - ułatwienie draw lub redukcję slice). Jako, że do wyboru są dwie główki drivera: 9.5 stopnia oraz 12,5 stopni - zakresy regulacji pozwolą na dostosowanie drivera dla każdego golfisty.

Ogromny wybór shaftów
Jako standard w nowym driverze zastowano shafty, które u większości innych producentów należą do modeli segmentu premium. Sprawdzone w poprzednim modelu rodziny Mitsubishi Tensei i Kuro Kage, zostały dodatkowo wzbogacone o całą serię shaftów Fujikura Atmos (Tour Black, Blue i Red) - jednych z najbardziej 'gorących' shaftów na tourze. Co warte podkreślenia, Mizuno zawsze używa shaftów fabrycznych - nigdy nie montuje do swoich kijów serii 'specjalnych' (czyt. o lekko zmienionej specyfikacji). To wielki plus, gdyż wybierając driver Mizuno zawsze masz pewność, że w Twoje ręce trafia produkt najwyższej jakości - zarówno główka, jak i użyte komponenty - i nie jest to wytwór produkcji masowej, jak w przypadku niektórych innych marek.
Dostępne shafty custom znajdziesz tutaj.

Club fitting na pierwszym miejscu
Mizuno jest marką, która w najwyższym stopniu stawia na dobór kijów na podstawie fittingu i testów. Stąd ogromna gama shaftów niestandardowych, dostępnych do testowania w jedynym w Polsce certyfikowanym Mizuno Performance Center - BogiGolf w Siemianowicach Śląskich (dowiedz się więcej tutaj).
U nas przetestujesz i dobierzesz ze specjalistami swoje kije do Twojej techniki, predyspozycji, budowy ciała itd.
Nie możesz przyjechać do Siemianowic - skontaktuj się z nami, a na pewno otrzymasz możliwość przetestowania nowych kijów.

Sugerowana cena detaliczna: 459 EUR = 1999 PLN


Chcesz zamówić zestaw wg Twoich indywidualnych preferencji?
Kliknij i dowiedz się więcej o możliwościach
Custom Fittingu Mizuno

Dobierz kije z nami w jedynym w Polsce autoryzowanym Mizuno Performance Centre.
Skorzystaj z naszej oferty bezpłatnego fittingu
w systemie Mizuno Swing DNA
.

 

Program Mizuno Players


Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 517-869-014
Informacja o produktach: 517-578-140
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook