Mizuno ST-200X Driver

1 999,00

Cena netto: 1 625,20zł

Dostępność:
W magazynie
Model:
ST-200X Driver
Kategoria:

Dostępne opcje

Nowe kije golfowe Mizuno serii ST-200 stanowią ogromny krok naprzód dla tej marki w segmencie woodów.
Kilka ostatnich lat inżynierowie z Japonii starali się osiągnąć technologiczny i koncepcyjny poziom czołówki producentów na świecie - w modelu ST-200 udało się to z nawiązką.
Z dumą prezentujemy pierwszy 'globalny' i 'tourowy' model woodów Mizuno - dokładnie taki sam na całym świecie oraz na zawodowych Tourach, aby wszyscy golfiści mogli cieszyć się tą samą bezkompromisową jakością Mizuno.

Zbudowany dla średnich i niskich prędkości swingu
Wprowadzając po raz pierwszy na rynek trzeci model z nowej serii inżynierowie Mizuno poszli z duchem czasu - większość topowych marek wypuszcza serie dla golfistów i golfistek dysponujących bardziej 'ludzkimi' prędkościami swingu. Bardzo lekki shaft prosto z Japonii (zbudowany specjalnie dla tego modelu) waży zaledwie 39g i pozwala bez wysiłku rozpędzić driver do większej prędkości. Główka została nieco 'odchudzona' wagowo co pozwoliło lepiej wykorzystać dodatkowy ciężarek bliżej szyjki dla nadania uderzeniom trajektorii typu draw (lub korekty slice'a).

Tour Ready - World Ready
Chwytliwe hasło reklamujące nowe woody Mizuno trafia w sedno. Po raz pierwszy w historii (co dla niektórych może być zaskakujące) na całym świecie pojawił się jeden i ten sam model woodów. Nie ma żadnej edycji 'Japan Only' ani specjalnych produktów na rynek europejski czy amerykański - wszystkie woody są dokładnie te same na półkach w sklepach na całym świecie, jak i na zawodowych Tourach gdzie coraz więcej golfistów sięga po nie do swoich toreb.

17% mocniejsze lico
Nowe woody zyskały unikalne lico z zaawansowanego materiału jakim jest stop tytanu Forged SAT Beta 2041. Jest on o 17% mocniejszy niż tradycyjnie wykorzystywany tytan 6-4, dzięki czemu lico może być cieńsze i przekazywać większą energię do piłki podczas trafienia.

Środek ciężkości bliżej heel
Zastosowanie zmiennej struktury górnej części wykonanej z włókna węglowego oraz przeprojektowanie szczeliny Wave Sole w połączeniu z dodatkowym ciężarkiem bliżej szyjki umożliwiło przeniesienie środka ciężkości w stronę heel. Ułatwia to domykanie główki, co promuje tendecję draw / korektę slice'a. Dodatkowym atutem serii ST-200X jest łatwość podniesienia piłki wyżej przy starcie - dzieki temu dużo łatwiej graczom ze średnimi lub niższymi prędkościami uderzenia jest osiągnąć bardzo dobre odległości.

Nowa szczelina Wave Sole
Technologia ta została przeprojektowana w stosunku do poprzednich generacji kijów Mizuno, aby zaoszczędzić wagę główki. Pofalowany spód główki, od którego wzięła się nazwa (ang. wave = fala) jest specjalnie zaprojektowany, aby przy kontakcie z piłką pracować, ściskając się i rozciągając. Dzięki temu ilość energii, którą główka przekazuje do piłki jest jeszcze większa, co ma oczywisty wpływ na wzrost odległości.

Wyjątkowa stabilizacja
Dodatkowy ciężarek o wadze 11.6g w tylnej części znacząco podnosi moment bezwładności (MOI) co zwiększa wybaczalność kija przy trafieniach poza środkiem lica.

Doskonały dzwięk przy trafieniu
Dzięki zastosowaniu zmiennej geometrii lica odgłos przy kontakcie z piłką jest dopracowany do perfekcji, będąc przyjemnym dodatkiem do całości kijów.

Agresywny wygląd
Kształty nowego drivera zdecydowanie wskazują na jego charakter. To ważne, bo jeśli wkładamy do swojej torby nowy kij to powinien on także cieszyć oko. Czarna główka z wyraznie zaznaczonym włóknem węglowym w górnej części oraz wyraziste kształty dolnej części z technologią Wave dają wręcz poczucie, że kij ST-200 stworzony jest dla osiągów.

System Quick Switch
Możliwość zmiany loftu w driverze znana jest na rynku od co najmniej kilku lat. Mizuno dopracowało technologię Quick Swift, która umożliwia teraz ustawienie drivera w jednej z ośmiu pozycji w zakresie +/-2 stopnie (co jeden stopień, plus 3 ustawienia upright, co wpływa na poprawę rotacji bocznej - ułatwienie draw lub redukcję slice). Jako, że do wyboru są dwie główki drivera: 9.5 stopnia oraz 12,5 stopni - zakresy regulacji pozwolą na dostosowanie drivera dla każdego golfisty.

Model Loft
(zakres regulacji)
Lie angle
(zakres regulacji)
Długość (cale) Dostępność
ST200X 10.5 8.5o-  12.5o 59o - 62o 45.75 tylko prawy

Ogromny wybór shaftów
Jako standard w nowym driverze ST-200X zastowano pochodzący wprost z Japonii shaft Japan Spec Fusion 39g o wyjątkowo niskiej wadze i profilu wspierającym trajektorię draw i podnoszenie piłki w górę. Dostępne są także wszystkie shafty z oferty Mizuno, które u innych producentów należą do modeli segmentu premium Mitsubishi Diamana Ltd oraz Fujikura Atmos. Co warte podkreślenia, Mizuno zawsze używa shaftów fabrycznych - nigdy nie montuje do swoich kijów serii 'specjalnych' (czyt. o lekko zmienionej specyfikacji). To wielki plus, gdyż wybierając driver Mizuno zawsze masz pewność, że w Twoje ręce trafia produkt najwyższej jakości - zarówno główka, jak i użyte komponenty - i nie jest to wytwór produkcji masowej, jak w przypadku niektórych innych marek.
Dostępne shafty custom znajdziesz tutaj.

Club fitting na pierwszym miejscu
Mizuno jest marką, która w najwyższym stopniu stawia na dobór kijów na podstawie fittingu i testów. Stąd ogromna gama shaftów niestandardowych, dostępnych do testowania w jedynym w Polsce certyfikowanym Mizuno Performance Center - BogiGolf w Siemianowicach Śląskich (dowiedz się więcej tutaj).
U nas przetestujesz i dobierzesz ze specjalistami swoje kije do Twojej techniki, predyspozycji, budowy ciała itd.
Nie możesz przyjechać do Siemianowic - skontaktuj się z nami, a na pewno otrzymasz możliwość przetestowania nowych kijów.

Sugerowana cena detaliczna: 459 EUR = 1999 PLN


Chcesz zamówić zestaw wg Twoich indywidualnych preferencji?
Kliknij i dowiedz się więcej o możliwościach
Custom Fittingu Mizuno

Dobierz kije z nami w jedynym w Polsce autoryzowanym Mizuno Performance Centre.
Skorzystaj z naszej oferty bezpłatnego fittingu
w systemie Mizuno Swing DNA
.

 

Program Mizuno Players


Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf


 

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook