Odyssey TEN S Putter kij golfowy (2 modele)

Cena netto: 1 178,05zł

Oszczędzasz: 200,00zł

Cena w punktach: 144900

1 649,00 1 449,00

Dostępność:
do 14 dni
Model:
TEN S Putter
Punkty:
5796 (warte 57.96 zł)
Producent:
Odyssey
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Puttery - kije do gry w golfa

Dostępne opcje

Kształt putterów Odyssey Ten został zaprojektowany z dużym naciskiem na celowanie (alignment) i wysokie MOI (moment bezwładności), które zapewniają graczom pewność i powtarzalność na greenie. Dwa ciężarki umieszczone z tyłu główki kija, niwelują efekt uderzenia poza środkiem lica kija.

W tych dwóch kwestiach, puttery Ten, oferują diametralną poprawę. Ich wyjątkowy system celowania, shaft Stroke Lab (z kilku materiałów) oraz technologia Mikrohinge Star (mikro zagięcia lica puttera) zdecydowanie poprawiają toczenie piłki na greenie (piłka zaczyna się toczyć o wiele wcześniej). Nie bez znaczenia jest również specjalnie opracowany kształt główki puttera. Został on poprawiony – jest smuklejszy, bardziej wybaczalny a dodatkowo można wybierać spośród dwóch systemów celowania – Lined lub Triple Track (trzy linie).

Putter wyposażony jest w shaft Stroke Lab, który wykonany jest z kilku materiałów. Nowy shaft jest 7 g lżejszy, sztywniejszy i bardziej stabilny tak, aby poprawić Twoje tempo oraz powtarzalność puttów.

Lined, Double bend

Model Ten „double bend” to model o wyważeniu główki kija tzw. face balanced. Przeznaczony jest dla graczy, którzy prowadzą główkę kija po linii prostej “piłka-cel”, bez “otwierania” i “zamykania” łopatki kija. Lined to minimalistyczny system celowania – jedna linia, pozwalająca na ustawnie główki kija równo wzdłuż linii puttowania.

Lined, S

Model Ten „S” to model o wyważeniu główki kija tzw. toe hang. Przeznaczony jest dal graczy, którzy prowadzą główkę kija po łuku, z delikatną rotacją główki kija. Lined to minimalistyczny system celowania – jedna linia, pozwalająca na ustawnie główki kija równo wzdłuż linii puttowania.

Triple Track, Double bend

Model Ten „double bend” to model o wyważeniu główki kija tzw. face balanced. Przeznaczony jest dla graczy, którzy prowadzą główkę kija po linii prostej “piłka-cel”, bez “otwierania” i “zamykania” łopatki kija. Tripe Track to system celowania Odyssey, który w połączeniu z piłkami ERC daje „przedłużenie” systemu puttowania z główki kija na piłkę, jeszcze bardziej ułatwiając sposób celowania.

Triple Track, S

Model Ten „S” to model o wyważeniu główki kija tzw. toe hang. Przeznaczony jest dal graczy, którzy prowadzą główkę kija po łuku, z delikatną rotacją główki kija. Tripe Track to system celowania Odyssey, który w połączeniu z piłkami ERC daje „przedłużenie” systemu puttowania z główki kija na piłkę, jeszcze bardziej ułatwiając sposób celowania.

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u