Ping G410 Driver Plus

Cena netto: 1 747,15zł

Cena w punktach: 214900

2 149,00

Dostępność:
2 - 5 dni
Model:
Ping G410 Driver
Punkty:
8596 (warte 85.96 zł)
Producent:
Ping
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Drivery

Dostępne opcje

Nowa seria driverów dopracowanych do technicznej perfekcji dzięki staraniom inżynierów Pinga.
Poprawiono kształt, czyniąc go jeszcze bardziej aerodynamicznym, poszerzono zakres regulacji loftu oraz dodano unikalną możliwość zmiany środka cięzkości na obwodzie główki dla zwiększenia efektu i wpływu na trajektorię draw/fade/neutral.
Seria G410 Plus jest propozycją dla golfistów, którzy szukają maksymalnych osiągów od swoich kijów.

Zmiana środka ciężkości

Po raz pierwszy w swoich driverach Ping zastosował obwodową zmianę środka cięzkości. Ciężarek umieszczony na krawędzi główki pozwala w szerokim zakresie zmienić wyważenie, aby zapewnić trajektorię draw, fade lub neutralną. Dzięki temu uderzenia są bardziej kontrolowalne i mamy możliwość wpływania na kształt lotu piłki golfowej. Dzięki temu, że ruchomy obciążnik znajduje się na krańcu główki, jego efektywność jest maksymalna.

Nowy kołnierz do regulacji loftu
Innowacją jest także nowy adapter, który pozwala na uzyskanie aż 8 różnych ustawień, zmieniających fabryczne kąty kija. Loft można zmieniać w zakresie +/-1.5 stopnia od fabrycznego. Natomiast dzięki dodatkowym trzem ustawieniom możemy także zmniejszyć lie angle na bardziej płaskie. Bardzo ważną cechę nowego adaptera stanowi też jego znacząco zredukowana waga. Lekki adapter w mniejszym stopniu doważa kluczowe obszary główki kija, czyniąc go bardziej podatnym na wszelkie inne, pożądane zmiany ustawień (np. regulowanie środka ciężkości). Dzięki temu wszystkie zabiegi inżynierów i nasze własne ustawienia są bardziej efektywne.

Wysokiej klasy kute lico
Flagową technologią, której Ping używa w swoich kijach golfowych jest opatentowany sposób obróbki lica. Wykuwane lico jest następnie poddawane specjalnemu procesowi cieplnemu, co sprawia, że pozostaje ono niezwykle cienkie i może w ten sposób przekazać więcej energii do piłki golfowej. Większe prędkości piłki gwarantują z kolei większe odległości.

Wewnętrzny szkielet Dragonfly
Cechą charakterystyczną woodów Ping jest od kilku sezonów wewnętrzny szkielet. Ping nazywa go Dragonfly (ang. ważna) utrzymując, że siatka usztywnionych elementów w górnej części kija pozwala zaoszczędzić ogólną wagę główki. Osiągnięte dzięki temu obniżenie środka ciężkości sprzyja zmniejszeniu rotacji wstecznej a w rezultacie większe odległości osiągane za pomocą kijów. Dodatkowo wpływa także pozytywnie na stabilizację główki poprzez dodanie wagi na jej krańce i zwiększenie jej wybaczalności przy trafieniu piłki poza idealnym środkiem.

Aerodynamiczna konstrukcja
Aby przepływ powietrza w trakcie swingu był jeszcze lepszy poprawione zostały charakterystyczne wypustki w górnej części główki (tzw. 'turbulators'). Konstrukcja bardziej wydajna aerodynamicznie daje szansę na przyspieszenie naszego swingu, a tym samym większe odległości uderzeń.

Szeroki wybór shaftów
Ping jest marką, która stawia zdecydowanie na club fitting i dopasowanie sprzętu do golfistów. Dlatego do wyboru w modelu G410 są aż cztery shafty podstawowe i niemal nielimitowana możliwość zamawiania kijów custom z dowolnym shaftem jaki istnieje na rynku (kwestia czasu dostawy i ewentualnej dopłaty jest ustalana indywidualnie).

Do podstawowych shaftów należą:

  • Alta CB Red 55: ultralekki shaft z przeciwwagą, sztandardowy shaft dla produktów Ping dający niesamowite czucie i stabilność, a dzieki 8 gramom więcej w górnej części, pozwalający nieco łatwiej rozpędzić główkę
  • Ping Tour 65 i 75: flagowe shafty Pinga, cechujące się niskim startem piłki i zmniejszeniem rotacji wstecznej
  • Evenflow Black 75: oryginalny shaft od Project X, zmniejsza spin oraz obniża start piłki
  • Tensei Orange 60: średni start piłki i niska rotacja

Poznaj dostępne opcje shaftów w kijach golfowych Ping.

Specyfikacja

Loft Regulacja Długość Średni lie angle Waga główki Rozmiar główki Swingweight
9.0° ±1.5° 45.75" 58.50° 206g 455cc D3
10.5° ±1.5° 45.75" 58.50° 206g 455cc D3
12.0° ±1.5° 45.75" 58.50° 206g 455cc D3

Sugerowana cena detaliczna: 499 EUR = 2149 PLN

Ping internet

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu LojalnościowegoKlienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook