Ping G410 SFT Driver

Cena netto: 1 747,15zł

Cena w punktach: 214900

2 149,00

Dostępność:
2 - 5 dni
Model:
G410 SFT Driver
Punkty:
8596 (warte 85.96 zł)
Producent:
Ping
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Drivery

Dostępne opcje

Nowa seria driverów dopracowanych do technicznej perfekcji dzięki staraniom inżynierów Pinga.
Poprawiono kształt, czyniąc go jeszcze bardziej aerodynamicznym, poszerzono zakres regulacji loftu.
W wersji SFT ciężarek umieszczony obwodowo bliżej szyjki (hosel) sprawia, że łatwiej jest 'dokręcić' główkę i osiągnąć trajektorię draw lub skorygować slice'a.
Seria G410 SFT posiada mniejszy swingweight D1, dzięki czemu jest jeszcze lepsza dla graczy dysponujących niskimi i średnimi prędkościami swingu.

Ciężarek ustawiony na draw / anty-slice
W odróżnieniu od dwóch pozostałych modeli, w G410 SFT nie mamy możliwości regulowania ciężarka na obwodzie główki - jest on umieszczony na stałe w pozycji DRAW. Zabieg ten ma na celu odróżnienie tego modelu od reszty, bowiem główka SFT jest dzięki brakowi szyny regulującej też nieco lżejsza - co skutkuje obniżonym swingweightem do poziomu D1 i łatwiejszą tendencją do dokręcania główki w celu osiągnięcia draw lub redukcji slice.

Nowy kołnierz do regulacji loftu
Innowacją jest także nowy adapter, który pozwala na uzyskanie aż 8 różnych ustawień, zmieniających fabryczne kąty kija. Loft można zmieniać w zakresie +/-1.5 stopnia od fabrycznego. Natomiast dzięki dodatkowym trzem ustawieniom możemy także zmniejszyć lie angle na bardziej płaskie. Bardzo ważną cechę nowego adaptera stanowi też jego znacząco zredukowana waga. Lekki adapter w mniejszym stopniu doważa kluczowe obszary główki kija, czyniąc go bardziej podatnym na wszelkie inne, pożądane zmiany ustawień (np. regulowanie środka ciężkości). Dzięki temu wszystkie zabiegi inżynierów i nasze własne ustawienia są bardziej efektywne.

Wysokiej klasy kute lico
Flagową technologią, której Ping używa w swoich kijach golfowych jest opatentowany sposób obróbki lica. Wykuwane lico jest następnie poddawane specjalnemu procesowi cieplnemu, co sprawia, że pozostaje ono niezwykle cienkie i może w ten sposób przekazać więcej energii do piłki golfowej. Większe prędkości piłki gwarantują z kolei większe odległości.

Wewnętrzny szkielet Dragonfly
Cechą charakterystyczną woodów Ping jest od kilku sezonów wewnętrzny szkielet. Ping nazywa go Dragonfly (ang. ważna) utrzymując, że siatka usztywnionych elementów w górnej części kija pozwala zaoszczędzić ogólną wagę główki. Osiągnięte dzięki temu obniżenie środka ciężkości sprzyja zmniejszeniu rotacji wstecznej a w rezultacie większe odległości osiągane za pomocą kijów. Dodatkowo wpływa także pozytywnie na stabilizację główki poprzez dodanie wagi na jej krańce i zwiększenie jej wybaczalności przy trafieniu piłki poza idealnym środkiem.

Aerodynamiczna konstrukcja
Aby przepływ powietrza w trakcie swingu był jeszcze lepszy poprawione zostały charakterystyczne wypustki w górnej części główki (tzw. 'turbulators'). Konstrukcja bardziej wydajna aerodynamicznie daje szansę na przyspieszenie naszego swingu, a tym samym większe odległości uderzeń.

Szeroki wybór shaftów
Ping jest marką, która stawia zdecydowanie na club fitting i dopasowanie sprzętu do golfistów. Dlatego do wyboru w modelu G410 są aż cztery shafty podstawowe i niemal nielimitowana możliwość zamawiania kijów custom z dowolnym shaftem jaki istnieje na rynku (kwestia czasu dostawy i ewentualnej dopłaty jest ustalana indywidualnie).

Do podstawowych shaftów należą:

  • Alta CB Red 55: ultralekki shaft z przeciwwagą, sztandardowy shaft dla produktów Ping dający niesamowite czucie i stabilność, a dzieki 8 gramom więcej w górnej części, pozwalający nieco łatwiej rozpędzić główkę
  • Ping Tour 65 i 75: flagowe shafty Pinga, cechujące się niskim startem piłki i zmniejszeniem rotacji wstecznej
  • Evenflow Black 75: oryginalny shaft od Project X, zmniejsza spin oraz obniża start piłki
  • Tensei Orange 60: średni start piłki i niska rotacja

Poznaj dostępne opcje shaftów w kijach golfowych Ping.

Specyfikacja

Loft Regulacja Długość Średni lie angle Waga główki Rozmiar główki Swingweight
10.5° ±1.5° 45.75" 58.50° 204g 455cc D1

Sugerowana cena detaliczna: 499 EUR = 2149 PLN
 

Ping internet

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego


Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook