Scotty Cameron Phantom X 11 Putter (2021) kij do golfa

Cena netto: 1 625,20zł

Oszczędzasz: 100,00zł

Cena w punktach: 199900

2 099,00 1 999,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
Phantom X 11 Putter (2021)
Punkty:
7996 (warte 79.96 zł)
Producent:
Scotty Cameron
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Puttery - kije do gry w golfa

Dostępne opcje

Zupełnie nowa, innowacyjna i futurystyczna seria putterów od Scottiego Camerona.
Kije zaprojektowano przy współudziale zawodowych golfistów oraz wykorzystując najbardziej zaawansowane materiały dostępne na rynku, aby osiągnąć mistrzostwo i najwyższe osiągi wspomagające nas na greenie.
Nowatorski kształt to efekt dopracowania i połączenia optymalnego rozkładu masy z systemem celowania, który wspiera nas przy adresowaniu piłki i wykonywaniu uderzenia.

Najwyższa technologia dla poprawy osiągów
Cała seria Phantom X to zaawansowane materiały i dopracowane technologie dla wsparcia krótkiej gry. Każdy z modeli posiada miękkie lico z aluminium, które jest zintegrowane z cięższym korpusem ze stali nierdzewnej. Takie połączenie gwarantuje nie tylko bardzo miękkie czucie piłki na greenie i idealny dzwięk przy kontakcie.
Stal nierdzewna jako materiał znacznie cięższy niż aluminium zmienia także rozkład masy samej główki, co podnosi jej bezwładność, wyrażoną współczynnikiem MOI. Dzięki temu główki są bardziej stabilne i wybaczają błędy, np. trafienie piłki poza środkiem lica.

Kształt ułatwiający celowanie
Główki putterów Phantom X są kwintesencją serii mallet od Scottiego Camerona. Nowatorski system celowania, z kontrastującymi elementami z jaśniejszego i ciemniejszego metalu wspierają linie w zielonkawym kolorze, które prowadzą nasz wzrok śladem, którym powinna podążyć za moment piłka golfowa wprost do dołka. Przy projektowaniu systemu celowniczego wykorzystano efekt kontrastu, który pozwala naszym oczom skupić się wyłącznie na linii piłka-dołek, a główce puttera pozwolić jedynie wykonać swoje zadanie w jak najbardziej efektywny i powtarzalny sposób.

Nowy grip Pistolero Plus
Do nowej serii zaprojektowano specjalną wariację popularnego modelu Pistolero. Jest nieco mniej zwiężony i nieco grubszy niż podstawowy wariant. Zapewnia doskonałe czucie, dosłownie integrując nasze dłonie z shaftem, przenosząc na nie feeling z lica. W wersji custom (na zamówienie) dostępne są wszystkie gripy oferowane przez Scotty Camerona. W przypadku chęci zamówienia puttera z niestandardowym gripem, prosimy o wcześniejszy kontakt z nasza obsługą.

Doskonałe czucie
Każde lico puttera Phantom X wykonane jest z najwyższej klasy lotniczego aluminium 6061 oraz dodatkowo wykończone na obrabiarkach CNC. Dopracowany wzór na licu w połączeniu z użyciem miękkiego materiału gwarantuje solidne czucie i bardzo dobrą kontrolę piłki golfowej na greenie.

Model Phantom X 11
Putter z najwyższym współczynnikiem MOI w rodzinie Phantom X. Wysunięte bardzo daleko poza obręb główki skrzydełka ze stali nierdzewnej zapewniają maksymalną stabilizację. Środek jest podniesiony i tworzy jedną powierzchnię z krawędzią lica. Równoległe linie razem z systemem kropek ułatwiają ustawienie się do uderzenia. Shaft pojedynczo zgięty w środkowej sekcji promuje odwodzenie główki po linii prostej.

Rodzina Phantom X
Nowa linia składa się z aż 9 zróżnicowanych putterów, których wspólną cechą jest to, że posiadają nowoczesny kształt główki typu blade. Różnią się sposobem osadzenia shaftu do główki, wyważeniem oraz elementami wykończenia. Wszystkie są najwyższej klasy kijami golfowymi dla graczy, którzy cenią sobie zaawansowane technologie oraz najlepsze osiągi wspomagające nas na greenie.
Ważnym rozróżnieniem jest profil zgięcia shaftu - niektóre modele występują z shaftem nisko zgiętym (Low Single Bend), a inne ze zgiętym w środkowej sekcji (Mid Single Bend). Ma to znaczenie dla wyboru odpowiedniego puttera dla naszego stylu odwodzenia główki. Generalnie, im niżej zgięty shaft - tym bardziej putter sprzyja prowadzeniu główki po łuku. Prosty shaft oraz wersja zgięta w środkowej sekcji dąży raczej do prostego prowadzenia główki lub lekkiego łuku. Aby uzyskać więcej profesjonalnych informacji na temat doboru puttera, polecamy skontaktować się z naszą obsługą.

Scotty Cameron Phantom X


Specyfikacje

MODEL LOFT LIE RĘKA DŁUGOŚCI OSADZENIE TOE HANG OFFSET GRIP
PHANTOM X 5 3.5° 70° tylko prawy 33", 34", 35" Mid Single Bend Minimum Full Shaft Pistolero Plus
PHANTOM X 5.5 3.5° 70° tylko prawy 33", 34", 35" Low Single Bend Prawie Minimum Full Shaft Pistolero Plus
PHANTOM X 6 3.5° 70° tylko prawy 33", 34", 35" Mid Single Bend Minimum Full Shaft Pistolero Plus
PHANTOM X 6STR 3.5° 70° tylko prawy 33", 34", 35" Prosty Shaft Minimum Brak Pistolero Plus
PHANTOM X 7 3.5° 70° prawy/lewy 33", 34", 35" Mid Single Bend Minimum Full Shaft Pistolero Plus
PHANTOM X 7.5 3.5° 70° prawy/lewy 33", 34", 35" Low Single Bend Prawie Minimum Full Shaft Pistolero Plus
PHANTOM X 8 3.5° 70° tylko prawy 33", 34", 35" Mid Single Bend Minimum Full Shaft Pistolero Plus
PHANTOM X 8.5 3.5° 70° tylko prawy 33", 34", 35" Low Single Bend Prawie Minimum Full Shaft Pistolero Plus
PHANTOM X 12 3.5° 70° tylko prawy 33", 34", 35" Mid Single Bend Minimum Full Shaft Pistolero Plus

 

Stability Putters
Stability shaft

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u