Taylor Made SIM2 Ti Fairway Wood

Cena netto: 1 462,60zł

Oszczędzasz: 100,00zł

Cena w punktach: 179900

1 899,00 1 799,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
SIM2 FW
Punkty:
7196 (warte 71.96 zł)
Producent:
Taylor Made
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Fairway Woody

Dostępne opcje

Najbardziej zaawansowane woody TaylorMade w tym sezonie oferują wszystkie technologie, jakie opracowano dla zwiększenia dystansu i poprawny odległości.
Po raz kolejny w woodach zastosowano Twist Face - lico o zmiennej krzywiznie, która pozwala na zachowanie większej powtarzalności kierunku.
Dodanie kultowej technologii V-Steel znacząco obniżyło środek ciężkości za pomocą 80-gramowego obciążnika - co dostarcza maksymalnych osiągów dla graczy o różnych parametrach swingu.

Ogromne możliwości regulacji kąta, lie oraz balansu kija w połączeniu z dużym wyborem shaftów czynią z woodów SIM2 idealne narzędzie w rękach golfistów pragnących poprawić swoje osiągi. Równocześnie zastosowanie Twist Face, V-Steel oraz szczeliny Speed Pocket gwarantuje dużą wybaczalność.

Technologia Twist Face
Sprawdzona w driverach z 2019 roku szturmem zdobyła rynek i serca golfistów poszukujących odrobiny więcej wybaczalności w swoich kijach. Dodanie zmiennej geometrii lica do nowych woodów sprawia, że uderzenia trafione poza idealnym środkiem mają większą szansę powrócić do właściwego kierunku.

Obciążnik V-Steel
Cała dolna część kija została osadzona na solidnej płycie metalowej, która znacząco przesuwa środek ciężkości. Dzięki niej uderzenia z dużo większą łatwością startują wyżej w powietrze.
Dodatkowym walorem płyty V-Steel jest to, że dzięki niej główka kija golfowego łatwiej przechodzi przez podłoże co przydaje się przy uderzeniach z trawy.
80 gramów wagi w dolnej części bliżej lica znacząco obniża takżę środek ciężkości gwarantując maksymalną prędkość początkową piłki w połączeniu z łatwością podniesienia jej w powietrze. Wszystko dla maksymalnych osiągów na polu golfowym.

Wielomateriałowa konstrukcja
W kijach SIM2 zastosowano sprawdzony w poprzednim modelu projekt główki z kilku rodzajów materiału. Jednym z nich jest włókno węglowe. Dzięki temu otrzymano niezwykłe zmniejszenie wagi przy jednoczesny zwiększeniu stabilności główki. Pozwala to na przesunięcie większej masy (czyli także środka ciężkości) do dolnej części główki. To daje bardziej efektywny transfer energii z główki do piłki, co skutkuje lepszymi prędkościami uderzenia i zwiększeniem odległości.

Tytanowe lico ZATECH
Całkowitą nowością w woodach SIM2 jest lico ze stopu tytanu ZATECH, najbardziej zaawansowanego materiału jaki zastosowano do tej pory w kijach TaylorMade. Jest on niezwykle wytrzymały przy jednoczesnej bardzo małej wadze. Dzięki niemu maksymalizacja transferu energii do piłki golfowej odbywa się także przy trafieniach poza środkiem lica.

Szczelina Tru-Slot Speed Pocket
Cecha charakterystyczna wszystkich woodów TaylorMade została jeszcze bardziej ulepszona w nowych kijach. Jest jeszcze bardziej sprężysta po zastosowaniu wkładki, dzięki czemu lico może oddawać jeszcze więcej energii uderzenia do piłki golfowej. Dodatkowym efektem jest poprawa wybaczalności, ponieważ lico nie traci aż tyle energii uderzenia - nawet jeśli nastąpiło ono poza środkiem głowki.

Kołnierz do regulacji
TaylorMade zastosował sprawdzony kołnierz do zmiany realnego kąta kija (loft) oraz lie angle. Pozwala on na zmianę loftu i lie angle w zakresie +/- 2 stopnie od nominalnych wartości - a do tego na uzyskanie aż 12 różnych kombinacji. Dzięki takiemu podejściu ilość opcji personalizacji każdego kija jest ogromna.

Shafty Mitsubishi Diamana FW Limited 75
Jako shafty fabryczne zastosowano w nowych woodach model Diamana Ltd 75 (R / S / X). Shaft ten cechuje dobra elastyczność środkowej sekcji, połączona z usztywnioną końcówką dla poprawienia kontroli.

Dostępne są także liczne opcje shaftów custom, także bez dopłaty. Aby w pełni skorzytać z możliwości nowych woodów, zapraszamy do wizyty w naszym Fitting Center, gdzie przy asyście specjalistów na radarze FlightScope dobierzesz idealną konfigurację Twojego kijów. Więcej informacji tutaj.

Specyfikacje

Kij Kąt Lie Poj. główki Długość SwingWeight Dostępność
3 Rocket 14.0o

58.5o

180cc 43.25 cala D4 tylko prawy
3 15.0o 58.5o 180cc 43.25 cala D4 prawy/lewy
5 19.0o 59.0o 155cc 42.25 cala D4 prawy/lewy


Sugerowana cena detaliczna: 429 EUR = 1899 PLN

Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu LojalnościowegoKlienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook