Taylor Made Spider S navy Putter

Cena netto: 1 137,40zł

1 399,00

Dostępność:
Brak produktu
Model:
Spider S navy Putter
Kategoria:

Dostępne opcje

Nowy putter z serii Spider został zaprojektowany, aby dostarczać jeszcze większą stabilność i precyzję uderzeń.
Wykorzystanie zaawansowanych materiałów takich jak aluminium i wolfram, pozwoliło inżynierom TaylorMade osiągnąć bardzo dużą bezwładność - a co za tym idzie wybaczalność.

Wycięta maszynowo główka + wolframowy obciążnik
Wszystkie główki putterów Spider S powstają w zaawansowanym procesie, wycinane z metalu - stopu aluminium 6061. W tej serii zastosowano dodatkowe strategicznie ulokowane wstawki z ciężkiego metalu jakim jest wolfram. Służą one przeniesieniu środka ciężkości w miejsce, które bardziej sprzyja podniesieniu wybaczalności i stabilizacji puttera - na kraniec główki. Dodatkowe wstawki na dole, zaraz przy licu działają analigicznie jak ciężarek w tym samym miejscu w driverze - redukują 'podskakiwanie' piłki w powietrzu i przyspieszają proste toczenie do celu.

Wysokie MOI
Współczynnik bezwładności na poziomie ponad 6000 plasuje Spider S na czele wszystkich putterów TaylorMade w tej kategorii. Wysoki MOI ma niebagatelny wpływ na stabilność puttera, szczególnie przy trafieniu piłki poza środkiem lica.

Lico Pure Roll
Sprawdzona technologia Pure Roll została oczywiście zastosowana w najwyższej klasy putterach Spider Tour. Nowe lico zostało wyposażone w umieszczone pod kątem 45 stopni rowki, które wypełniono miękkim polymerem. Daje to niesamowite czucie uderzenia a także przyspiesza przejście piłki do równomiernego toczenia po greenie, bez podskakiwania. Dzięki temu piłka dużo lepiej zachowuje linię uderzenia i nie zmienia kierunku podskakując po trawie.
W wersji Tour Red zastosowano nieco bardziej miękki wkład niż w pozostałych modelach.

Wysokiej klasy shaft KBS
Producenci coraz bardziej zwracają uwagę na shafty w putterach - dlatego TaylorMade zdecydował o użyciu wysokiej klasy shaftu KBS, który zaprojektowano specjalnie dla redukcji wibracji i stabilizacji całego kija przy uderzeniu. Dodatkowo niesamowicie wgląda w wersji czarnej, jaka jest podstawową wersją tego modelu.TAylorMade Spider SOsadzenie Double Bend
W prezentowanej wersji zastosowano osadzenie typu double bend, które dzięki podwójnemu wygięciu zmienia nieco balans główki. Jest ona wtedy wyważona bardziej na środek lica dzięki czemu mniej kręci się wokół własnej osi. Taki typ osadzenia sprzyja osobom odwodzącym puttera po linii zbliżonej do prostej lub minimalnym łuku.

Grip SuperStroke GTR 1.0
W ostatnim czasie bardzo wielu zawodowców przeszło w swoich putterach na gripy SuperStroke i inne modele, które posiadają profil prosty, nie zwężający się ku dołowi. Taka konstrukcja gripu blokuje nieco nadgarstki, dzięki czemu przy puttowaniu redukuje się efekt 'wahadła' nadgarstkami - a całe uderzenie wykonuje się za pomocą płynnego ruchu ramion.
Do tego w nowych putterach użyto zupełnie nowego modelu SuperStroke Pistol GT. Jego konstrukcja w górnej części przypomina klasyczne gripy do putterów - nie jest zupełnie płaska, a zagina się w stronę golfisty. Jeszcze bardziej stabilizuje to ręce przy puttowaniu.

Rodzina Spider S
Seria Spider S trafiła na rynek w 2020 w dwóch wersjach, różniących się kolorystyką główek.

Spider S Collection

 

MODEL Ręka Toe Hang Offset Długość Waga główki
(zależna od długości)
LOFT LIE
Spider S Navy Prawa/lewa Face Balanced Full Shaft 33", 34", 35" 378g, 357g, 350g 70°
Spider S Chalk Prawa/lewa Face Balanced Full Shaft 33", 34", 35" 378g, 357g, 350g 70°

Sugerowana cena detaliczna: 349 EUR = 1499 PLN

Stability Putters
Stability shaft

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u