Taylor Made Spider Tour Platinum Double Bend Putter

1 225,00 799,00

Cena sugerowana: 1225zł

Cena netto: 649,59zł

Oszczędzasz: 426,00zł

Cena w punktach: 79900

Dostępność:
W magazynie
Model:
Spider Tour Platinum Putter
Producent:
Taylor Made

Dostępne opcje

Kolejna odsłona flagowych putterów TaylorMade z maksymalnie dużą główką i zwiększoną bezwładnością.
Sprawdzone lica z systemem Pure Roll dają niesamowite czucie każdego uderzenia.
Nowy system celowniczy z wyraźną, pojedynczą linią ułatwia umieszczenie piłki w dołku.
Kije serii Spider Tour są idealnym wyborem dla golfistów, którzy chcą osiągnąć powtarzalność i poprawić swoje wyniki na greenie dzięki technologii.

Duża bezwładność
Cechą szczególną putterów Spider jest od lat główka z dużym współczynnikiem bezwładności (MOI). Dzięki odpowiedniemu rozłożeniu masy, putter zyskuje dodatkową stabilność i odporność na skręcanie podczas puttowania. Dzięki temu lepiej trzyma kierunek i wybacza nie do końca udane uderzenia.

Lico Pure Roll
Sprawdzona technologia Pure Roll została oczywiście zastosowana w najwyższej klasy putterach Spider Tour. Nowe lico zostało wyposażone w umieszczone pod kątem 45 stopni rowki, które wypełniono miękkim polymerem. Daje to niesamowite czucie uderzenia a także przyspiesza przejście piłki do równomiernego toczenia po greenie, bez podskakiwania. Dzięki temu piłka dużo lepiej zachowuje linię uderzenia i nie zmienia kierunku podskakując po trawie.

Linia celownicza
W nowym putterze użyto jednej, wyraźnej linii celowniczej, która nie rozprasza gracza podczas celowania, wskazując jednocześnie kierunek.

Osadzenie Double Bent
W wersji Tour Platinum putter posiada shaft podwójnie zgięty i jest zbalansowany na lico. Dzięki temu idealnie zachowuje prostą linię przy odwodzeniu, co sprzyja graczom, którzy puttują właśnie taką techniką.

Grip SuperStroke Pistol GT 2.0
W ostatnim czasie bardzo wielu zawodowców przeszło w swoich putterach na gripy SuperStroke i inne modele, które posiadają profil prosty, nie zwężający się ku dołowi. Taka konstrukcja gripu blokuje nieco nadgarstki, dzięki czemu przy puttowaniu redukuje się efekt 'wahadła' nadgarstkami - a całe uderzenie wykonuje się za pomocą płynnego ruchu ramion.
Do tego w nowych putterach użyto zupełnie nowego modelu SuperStroke Pistol GT. Jego konstrukcja w górnej części przypomina klasyczne gripy do putterów - nie jest zupełnie płaska, a zagina się w stronę golfisty. Jeszcze bardziej stabilizuje to ręce przy puttowaniu.

Dostępne wersje
Puttery Spider Tour Platinum dostępne są w wersji 34 cale i 35 cali. Dostępna wersja prawa i lewa.

Sugerowana cena detaliczna: 279 EUR = 1225 PLN

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

O sklepie Bogigolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 517-869-014
Informacja o produktach: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook