Taylor Made Spider X Copper/White Single Bend Putter

WYPRZEDANO

Dostępność:
Brak produktu
Model:
Taylor Made Spider X Copper/White Single Bend Putter
Kategoria:
Rodzaj:

Najnowsza odsłona putterów nr 1 na Tourze zapewnia jeszcze większą stabilność oraz pomaga w ustawieniu się w linii do dołka.
Rozkład masy w ramach główki został wsparty poprzez osadzenie ciężarków na krańcach oraz zastosowanie carbonowej sekcji środkowej w połączeniu z cięższym szkieletem.
Dla doskonałego czucia zastosowano poprawioną technologię Pure Roll, która oprócz optymalizacji toczenia dostarcza także jeszcze lepszy dzwięk i czucie przy kontakcie z piłką golfową.

Filozofia X
Nazwa puttera Spider X wzięła się częściowo z charakterystycznego skrzyżowania dwóch rodzajów materiału w dolnej części główki. Carbon (włókno węglowe, ważące 15gram) na środku oraz ciężka rama na zewnątrz (320gram) sprawiają, że główka jest niezwykle stabilna i posiada ogromną bezwładność.

Optyczny system celowania
Pracując nad nowym modelem puttera, TaylorMade zatrudnił specjalistów od optyki. Dzięki temu powstał system True Path (ang. prawdziwa ścieżka), który wykorzystując zjawiska optyczne pomaga łatwiej ustawić się do uderzenia, a także daje dobre skupienie podczas wykonywania swingu putterem.

Lico Pure Roll
Sprawdzona technologia Pure Roll została oczywiście zastosowana w najwyższej klasy putterach Spider Tour. Nowe lico zostało wyposażone w umieszczone pod kątem 45 stopni rowki, które wypełniono miękkim polymerem. Daje to niesamowite czucie uderzenia a także przyspiesza przejście piłki do równomiernego toczenia po greenie, bez podskakiwania. Dzięki temu piłka dużo lepiej zachowuje linię uderzenia i nie zmienia kierunku podskakując po trawie.
Wkładka o grubości 5mm została ulepszona, aby dawać jeszcze lepsze wrażenia dzwiękowe i lepsze czucie piłki.

Osadzenie Double Bend
W prezentowanej wersji zastosowano osadzenie typu double bend, które dzięki podwójnemu wygięciu zmienia nieco balans główki. Jest ona wtedy wyważona bardziej na środek lica dzięki czemu mniej kręci się wokół własnej osi. Taki typ osadzenia sprzyja osobom odwodzącym puttera po linii zbliżonej do prostej lub minimalnym łuku.

Grip SuperStroke GTR 1.0
W ostatnim czasie bardzo wielu zawodowców przeszło w swoich putterach na gripy SuperStroke i inne modele, które posiadają profil prosty, nie zwężający się ku dołowi. Taka konstrukcja gripu blokuje nieco nadgarstki, dzięki czemu przy puttowaniu redukuje się efekt 'wahadła' nadgarstkami - a całe uderzenie wykonuje się za pomocą płynnego ruchu ramion.
Do tego w nowych putterach użyto zupełnie nowego modelu SuperStroke Pistol GT. Jego konstrukcja w górnej części przypomina klasyczne gripy do putterów - nie jest zupełnie płaska, a zagina się w stronę golfisty. Jeszcze bardziej stabilizuje to ręce przy puttowaniu.

Rodzina Spider X
Seria Spider X trafiła na rynek w 2019 w pięciu wersjach, różniących się osadzeniem shaftu a także kolorystyką główek. Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze najlepszej opcji dla Ciebie - skontaktuj się z naszą obsługą lub odwiedź BogiGolf Fitting Center.

Spider X Collection

Spider X Collection

MODEL Ręka Toe Hang Offset Długość Waga główki LOFT LIE
Spider X Copper Sightline Slant Prawa/lewa 30° 3/4 Shaft 33", 34", 35" 355g 70°
Spider X Copper/White Slant Prawa/lewa 30° 3/4 Shaft 33", 34", 35" 355g 70°
Spider X Copper/White Single Bend Prawa/lewa Face Balanced Full Shaft 33", 34", 35" 350g 70°
Spider X Navy Sightline Slant Prawa/lewa 30° 3/4 Shaft 33", 34", 35" 355g 70°
Spider X Navy/White Slant Prawa/lewa 30° 3/4 Shaft 33", 34", 35" 355g 70°

Sugerowana cena detaliczna: 349 EUR = 1499 PLN

Stability Putters
Stability shaft

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u