Taylor Made TP Patina Ardmore 1 Putter

Cena netto: 812,20zł

Oszczędzasz: 400,00zł

Cena w punktach: 99900

1 399,00 999,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
Taylor Made TP Patina Ardmore 1
Punkty:
3996 (warte 39.96 zł)
Producent:
Taylor Made
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Puttery - kije do gry w golfa

Dostępne opcje

Dopracowana do perfekcji nowa seria putterów TP Patina oferuje wszystko, czego możemy oczekiwać od nowoczesnego puttera: doskonały wygląd oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne zwiększające wybaczalność i stabilność na greenie.
Sprawdzone lico Pure Roll zostało pogrubione i przykręcone stabilizującymi śrubami - dzięki temu poprawiono czucie puttera.
Wygląd TP Patina to połączenie klasycznego niklowo-miedzianego wykończenia, które będzie się starzeć z czasem dla unikalnego wyglądu każdego puttera.
Dopełnieniem dla nowej linii jest wprowadzona możliwość regulacji wyważenia putterów za pomocą wykręcanych ciężarków.

TP Patina Ardmore 1
Model Ardmore 1 posiada osadzenie shaftu typu single bend, które daje doskonałą widoczność na dużą główkę - nic nie przesłania widoku na lico oraz wyrazne linie celownicze. Wyważenie Face Balanced sprawia, że kij najbardziej sprzyja graczom odwodzącym główkę po linii prostej przy puttowaniu. Dwie czarne, równoległe linie celownicze wyznaczają kierunek - a kropka umieszczona centralnie zaraz nad licem pozwala na łatwiejsze ustawienie piłki na środku główki.

Duża bezwładność dzięki ciężarkom
Wszystkie puttery serii TP Patina zostały wyposażone w ruchome ciężarki w eleganckim miedzianym wykończeniu. Nie tylko doskonale wyglądają i dodają stylu na polu golfowym. Przede wszystkim za ich pomocą można zmieniać balans główki, otrzumując idealne wyważenie i czucie uderzenia. Jednak nawet bez dokupowania dodatkowego zestawu ciężarków, dwa podstawowe obciążniki spełniają swoją zasadniczą rolę - stabilizują główkę puttera. Szczególnie przy puttach trafionych nieidealnym środkiem lica, kij zachowuje linię uderzenia.

Możliwość regulacji wyważenia
Po raz pierwszy TaylorMade wprowadza zestawy regulowanych ciężarków o zróżnicowanej masie, dzięki którym będzie można realnie zmienić wyważenie putterów. Dostępne w wagach: 2.5g, 5g, 7.5g, 10g, 15g, 20g.
Zestawy obciążników można nabyć jako akcesoria dodatkowe. Ciężarki dostępne od pazdziernika 2019.

Lico Pure Roll pogrubione o 5mm
Sprawdzona technologia Pure Roll została zastosowana w nowej odsłonie putterów TP. Lico wyposażone w rowki umieszczone pod kątem 45 stopni, które wypełniono miękkim polymerem. Jest ono teraz grubsze o 5mm, dzięki czemu czucie jest dużo bardziej solidne. Pure Roll realnie przyspiesza przejście piłki do równomiernego toczenia po greenie, bez podskakiwania. Dzięki temu piłka dużo lepiej zachowuje linię uderzenia i nie zmienia kierunku podskakując po trawie.

Pure Roll Tech

Śruby przykręcające lico
Po raz pierwszy zastosowano w serii TP Patina śruby, za pomocą których lico przykręcone jest do szkieletu główki. Takie rozwiązanie, zamiast klejenia lica, daje dużo bardziej jednolitą strukturę i brak mikro-bąbelków powietrza między licem a szkieletem. Wszystko to wpływa pozytywnie na czucie i miękkość przy kontakcie z piłką.

Grip SuperStroke Pistol GTR 1.0
W ostatnim czasie bardzo wielu zawodowców przeszło w swoich putterach na gripy SuperStroke i inne modele, które posiadają profil prosty, nie zwężający się ku dołowi. Taka konstrukcja gripu blokuje nieco nadgarstki, dzięki czemu przy puttowaniu redukuje się efekt 'wahadła' nadgarstkami - a całe uderzenie wykonuje się za pomocą płynnego ruchu ramion.
Do tego w nowych putterach użyto zupełnie nowego modelu SuperStroke Pistol GT. Jego konstrukcja w górnej części przypomina klasyczne gripy do putterów - nie jest zupełnie płaska, a zagina się w stronę golfisty. Jeszcze bardziej stabilizuje to ręce przy puttowaniu.

SuperStroke grip

 

Shaft KBS CT Tour
Wielu producentów poświęca niewiele uwagi shaftom, jakie montowane są do ich putterów. TaylorMade zastosował solidny shaft KBS CT Tour - bez schodków aby czucie było jak najbardziej jednolite. Shaftów tego typu używa wielu zawodowych golfistów (niekiedy dosłownie są to te same shafty co w ironach), skąd inżynierowie Taylora wzięli ten koncept.

KBS CT Tour Shaft

Rodzina TP Patina Putters
Nowa rodzina putterów TP posiada niesamowicie eleganckie wykończenie w kolorze czarnego niklu. Spód oraz krawędzie główek są nieco jaśniejsze, wychodzi spod nich miedz. TP Patina, jak można wywnioskować z nazwy, będzie się 'starzeć' wraz z upływem czasu, nadając każdej główce unikalny wygląd, aby każdy kij był jedyny w swoim rodzaju. Wybór klasycznych modeli TaylorMade sprawia, że jest to idealny wybór dla golfistow, którzy cenią sobie ponadczasowy design. Poniżej ich prezentacja oraz dane techniczne poszczególnych modeli.

TP Patina Putter

Sugerowana cena detaliczna: 299 EUR = 1399 PLN

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook