Titleist TSi1 Driver kij golfowy

Cena netto: 2 031,71zł

Oszczędzasz: 200,00zł

Cena w punktach: 249900

2 699,00 2 499,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
TSi1 Driver
Punkty:
9996 (warte 99.96 zł)
Producent:
Titleist
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Drivery

Dostępne opcje

Nowy model w rodzinie TSi (Titleist Speed) - driver TSi1 zoptymalizowany został dla jak najmniejszej wagi w celu maksymalnej poprawy osiągów dla graczy z niskimi i średnimi prędkościami swingu.
Zarówno główka jak i rekomendowane drivera shafty posiadają zmniejszony ciężar, dzięki czemu znacznie łatwiej rozpędzić je podczas swingu do wyższych prędkości.

Szereg innowacji technologicznych nie tylko zwiększa osiągi - co w dzisiejszych czasach jest dla producentów coraz trudniejsze - także poprawia ogólną wybaczalność i parametry lotu piłki przy trafieniach różnymi częściami lica.
Podejście Titleista nieco odróżnia się od innych producentów - polega na tworzeniu stałej przewagi nad innymi dzięki solidnym innowacjom technologicznym, na przykład licu z nowego materiału ATI 425 Titanium. Dzięki temu nowa seria woodów oferuje doskonałe osiągi, ale także znacząco wspiera graczy na każdym poziomie gry.

Model TSi1
Ze wszystkich główek rodziny TSi, model 1 jest najlżejszym driverem - zarówno jeśli chodzi o główkę (tylko 275gram) jak i wybór shaftów. Oba modele rekomendowanych shaftów ważą bardzo mało (nawe 35 gram) co ułatwia rozpędzenie kija do większej prędkości i zyskanie dzięki temu dystansu. Ciężarek w tylnej części ułatwia uniesienie piłki z wyższym kątem początkowym.

Nowe lico - nowe możliwości
Użycie nowych stopów do produkcji lica w driverze nie jest łatwe. Materiał tak twardy jak stop ATI 425 Titanium jest bardzo ciężki w obróbce - dlatego jeszcze żaden producent nie zastosował tego tworzywa w swoich wyrobach. Titleist jako pierwszy użył tego stopu wytwarzanego przez jedną odlewnię na świecie, w Pittsburgu. Dzięki zastosowaniu tak twardego i wytrzymałego udało się osiągnąć lico o zmniejszonej, zmiennej grubości, co przekłada się na większe prędkości początkowe piłki golfowej - także przy trafieniu poza środkiem lica.

Dopracowany aerodynamicznie kształt
Nowe główki były optymalizowane pod kątem aerodynamiki, dzięki czemu opory powietrza są zmniejszone o 15% w stosunku do poprzedniej serii TS. Jednocześnie Titleist jest wierny swojej filozofii i projektując nowy kształt nie chciał go na siłę 'udziwnić' - główka TSi jest w dalszym ciągu klasycznym kształtem jaki kochają golfiści na całym świecie.

Stabilność w każdym wymiarze
W ostatnich latach wśród specjalistów od sprzętu i fittingu 'złotym Grallem' był termin MOI (moment bezwładności). Im większy - tym teoretycznie lepiej, ponieważ główka kija golfowego będzie stabilniejsza przy trafieniach poza środkiem geometrycznym na licu. Oczywiście jest to prawdą - jednak Titleist dodał jeszcze jeden wymiar do tak zwanej wybaczalności woodów. Dzięki odpowiednio umieszczonemu środkowi ciężkości oraz specjalnemu kształtowi lica - oprócz tego, że uderzenia nie tracą kierunku jeśli trafimy nie-idealnie środkiem, to uzyskujemy także ciągle optymalną rotację i prędkość piłki. To wszystko składa się na kompletny w każdym calu kij golfowy, który wspiera nasze osiągi maksymalne, a także zmniejsza skutki nieudanych strzałów.

System ciężarków SureFit Weight
Do drivera TSi można dokupić system wymiennych ciężarków, dzięki którym zmienimy swingweight (wagę dynamiczną) kija. Nawet jeśli nie chcą Państwo dokupywać całego zestawu - to podczas sesji fittingowej nasza doświadczona ekipa dobierze dla Państwa konkretny ciężarek i taki zamówi jako standardowy.

Kołnierz SureFit Hosel
Dzięki możliwości niezależnego kształtowania realnego kąta główki oraz lie angle, drivery Titleista posiadają aż 16 ustawień, z których można wybrać optymalną dla siebie. Zmiana loftu/lie powoduje, że każdy może dostosować trajektorię lotu piłki do swoich umiejętnosci i preferencji. Dodatkowo zmiana ustawień powoduje zmiany w wartości rotacji a także daje możliwość uderzania bardziej draw lub fade.

Ultralekkie shafty premium w standardzie
Jak co roku, Titleist stawia na wysoką jakość shaftów. W standardzie znajdziemy oryginalne i dostępne w normalnej sprzedaży, a nie robione na zlecenie marki, jak robią to niektórzy z konkurentów.
Do serii TSi1 rekomendowane są ultralekkie shafty Aldila Ascent. Wszystkie o wadze nie przekraczającej 35-45 gram, co czyni z TSi1 jeden z najlżejszych modeli na rynku.

  • Aldila Ascent: Ladies (35g) / Senior (40g) / Regular (40g)

Fitting na pierwszym miejscu
Titleist to marka premium, która do współpracy zaprasza tylko najlepszych i najbardziej doświadczonych sprzedawców i club fitterów. Jesteśmy dumni, że posiadamy w swojej ofercie zestawy do główek i shaftów do woodów Titleist TSi i możemy zaprosić Państwa na profesjonalny fitting. Zgodnie z polityką Titleista polecamy kupowanie kijów po konsultacji z naszą obsługą lub wizytę w naszym fitting center.

Specyfikacje

Kąt nominalny Lie angle
(standardowe)
Długość shaftu Wielkość główki Dostępność
9o 59o 45.75" 460cc tylko prawy
10o 59o 45.75" 460cc prawy / lewy
12o 59o 45.75" 460cc tylko prawy

Sugerowana cena detaliczna: 599 EUR = 2599 PLN

Jeśli chcą Państwo zamówić shaft spoza listy standardowych, prosimy o wypełnienie opcji "Custom Fitting" i podanie modelu oraz twardości, którą chcecie Państwo zamówić.

Link do spisu wszystkich shaftów (wersja angielska): Titleist Shaft Guide

Od razu po otrzymaniu zamówienia poinformujemy Państwa o czasie oczekiwania na wybraną wersję.


Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Tagi:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u