Titleist TS1 Driver

2 399,00 2 299,00

Cena sugerowana: 2399zł

Cena netto: 1 869,11zł

Oszczędzasz: 100,00zł

Cena w punktach: 229900

Dostępność:
W magazynie
Model:
TS1 Driver
Punkty:
9196 (warte 91.96 zł)
Producent:
Titleist

Dostępne opcje

Nowy model w rodzinie TS (Titleist Speed) - driver TS1 zoptymalizowany został dla jak najmniejszej wagi w celu maksymalnej poprawy osiągów dla graczy z niskimi i średnimi prędkościami swingu.
Zarówno główka (ważąca tylko 275gram) jak i rekomendowane drivera shafty posiadają zmniejszony ciężar, dzięki czemu znacznie łatwiej rozpędzić je podczas swingu do wyższych prędkości.

Szkielet Speed Chasis
Nowe główki zostały dosłownie rozebrane i stworzone od podstaw. Wszystkie modele TS powstały z jednym głównym celem: zwiększeniem prędkości piłki, a przez to osiąganych odległości. Wszystkie aspekty tych woodów zmierzają właśnie do realizacji tak postawionego zadania.

Model TS1
Ze wszystkich główek rodziny TS, model 1 jest najlżejszym driverem - zarówno jeśli chodzi o główkę (tylko 275gram) jak i wybór shaftów. Oba modele rekomendowanych shaftów ważą bardzo mało (nawe 35 gram) co ułatwia rozpędzenie kija do większej prędkości i zyskanie dzięki temu dystansu. Ciężarek w tylnej części ułatwia uniesienie piłki z wyższym kątem początkowym.

Ultralekka górna część z tytanu
Podczas gdy większość producentów eksperymentuje z carbonem, Titleist postanowił użyć do górnej części nowych woodów stop tytanowy. Dzięki temu oprócz redukcji wagi uzyskano także niesamowitą stabilizację główki przy kontakcie z piłką (tytan to jeden z najlżejszych metali w stosunku do swojej ogromnej wytrzymałości).

Opływowy kształt
Przeprojektowaniu uległ także kształt główek, które stały się dużo bardziej aerodynamiczne. Daje to szansę na wygenerowanie nieco większej prędkości uderzenia, a co za tym idzie - większej odległości.

Cienkie lico
Zgodnie z obowiązującymi trendami, lico zostało dopracowane w szczegółach - posiada zmienną grubość, aby w kluczowych miejscach zapewniać optymalną kombinację wybaczalności oraz sprężystości.

Kołnierz SureFit Hosel
Dzięki możliwości niezależnego kształtowania realnego kąta główki oraz lie angle, drivery Titleista posiadają aż 16 ustawień, z których można wybrać optymalną dla siebie. Zmiana loftu/lie powoduje, że każdy może dostosować trajektorię lotu piłki do swoich umiejętnosci i preferencji. Dodatkowo zmiana ustawień powoduje zmiany w wartości rotacji a także daje możliwość uderzania bardziej draw lub fade.

Shafty premium w standardzie
Jak co roku, Titleist stawia na wysoką jakość shaftów. W standardzie znajdziemy oryginalne i dostępne w normalnej sprzedaży, a nie robione na zlecenie marki, jak robią to niektórzy z konkurentów.
Do serii TS1 rekomendowane są ultralekkie shafty Fujikura Air Speeder oraz Mitsubishi Fubuki MV. Wszystkie o wadze nie przekraczającej 35-45 gram, co czyni z TS1 jeden z najlżejszych modeli na rynku.

  • Fujikura Air Speeder: Ladies (35g) / Senior (40g) / Regular (40g) / Stiff (40g)
  • Mitsubishi Fubuki MV: Ladies (39g) / Senior (45g) / Regular (45g) / Stiff (45g)

Fitting na pierwszym miejscu
Titleist to marka premium, która do współpracy zaprasza tylko najlepszych i najbardziej doświadczonych sprzedawców i club fitterów. Jesteśmy dumni, że posiadamy w swojej ofercie zestawy do główek i shaftów do woodów Titleist TS i możemy zaprosić Państwa na profesjonalny fitting. Zgodnie z polityką Titleista polecamy kupowanie kijów po konsultacji z naszą obsługą lub wizytę w naszym fitting center.

Specyfikacje

Kąt nominalny Lie angle
(standardowe)
Długość shaftu Wielkość główki Dostępność
9.5o 58.5o 45.75" 460cc tylko prawy
10.5o 58.5o 45.75" 460cc prawy / lewy
12.5o 58.5o 45.75" 460cc tylko prawy

Sugerowana cena detaliczna: 549 EUR = 2399 PLN

Jeśli chcą Państwo zamówić shaft spoza listy standardowych, prosimy o wypełnienie opcji "Custom Fitting" i podanie modelu oraz twardości, którą chcecie Państwo zamówić.

Link do spisu wszystkich shaftów (wersja angielska): Titleist Shaft Guide

Od razu po otrzymaniu zamówienia poinformujemy Państwa o czasie oczekiwania na wybraną wersję.


Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Tagi:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 517-869-014
Informacja o produktach: 517-578-140
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook