Titleist TS3 Hybrid [DEMO]

WYPRZEDANO

Dostępność:
Brak produktu
Model:
TS3 Rescue
Kategoria:
Rodzaj:

Zostały ostatnie kije golfowe demo:

  • 21 stopni
  • 19 stopni

Stan dobry (dwa sezony w użytku jako demówki).
Do kija dołączony jest zupełnie nowy headcover.
Shafty do wyboru z oferty BogiGolf Fitting Center - przed zamówieniem prosimy o kontakt celem ustalenia modelu shaftu (niektóre shafty mogą być z dopłatą).

Na życzenie prześlemy więcej zdjęć.


Dopracowane technologicznie hybrydy, które pozwalają na zwiększenie osiągów poprzez system regulacji loft/lie oraz zmianę swingweight.
Zapewniają jeszcze wyższy kąt początkowy piłki, połączony z wybaczalnością i doskonałą kontrolą.
Doskonały wybór dla wszystkich, którzy potrzebują precyzji do długiej gry i maksyalnych możliwości dostosowania kija do swojego stylu gry.

Seria TS3 posiada nieco bardziej kompaktową główkę, idealną dla graczy poszukujących doskonałej kontroli i posiadających swing trochę bardziej stromy, podobny jak w ironach.

Nowy poziom regulacji w hybrydach
Hybrydy TS3 zapewniają zupełnie nowy wymiar regulacji w dwóch kluczowych aspektach. Znana od lat i sprawdzona technologia SureFit Hosel umożliwia niezależną regulację loftu i lie dla optymalnej kontroli wysokości lotu piłki i tendencji draw/fade/prosto. Dodany do tego modelu po raz pierwszy system Magnetic SureFit umożliwia z kolej zmianę wyważenia główki i możliwości nadawania jej tendencji do draw.

Ulepszone lico dla większej prędkości piłki
Cała seria TS (od Titleist Speed) bazuje na zwiększeniu prędkości początkowej jaką otrzymuje piłka po kontakcie z główką kija. Nie inaczej jest w przypadku hybryd TS dodanych niemal rok po premierze pierwszych driverów. Cienkie lico gwarantuje doskonałe osiągi w połączeniu z optymalnym wyważeniem.

System regulacji SureFit
Hybrydy TS można ustawiać w zakresie od +2 stopni do -1 stopnia w stosunku do nominalnej wartości loftu główki. W połączeniu z możliwością zmiany lie (co wpływa na trajektorię na osi prawo-lewo), daje to ogromne możliwości dostosownia kija do własnych predyspozycji.

Ogromny wybór główek
W modelu TS3 producent przygotował aż 4 różne wersje główek - każda nominalnie różna od siebie o tylko 2 stopnie. Tak małe luki pomiędzy poszczególnymi kijami pozwalają na jeszcze lepszy i dokładniejszy dobór idealnego zestawu dla siebie oraz wzajemne uzupełnianie się kijów.

Wymienne shafty
Łącznik główki umożliwia wybór różnych modeli shaftów. Kije Titleist można dzięki temu kupić z shaftami o bardzo różnych własciwościach, aby najlepiej dostosować je do swoich umiejętności.
Ogromny wybór shaftów dostępnych bez dopłat powoduje, że właściwy fitting i dostosowanie kijów do swoich preferencji jest niezwykle istotne.

Aby dowiedzieć się więcej na temat możliwości regulacji w hybrydach TS, wyboru najlepszej opcji loftu oraz dostępnych shaftów i ich wpływu na grę, skontaktuj się z naszą profesjonalną obsługą lub odwiedź nas w Fitting Center w Siemianowicach.


Specyfikacje

Kąt Ręka Lie Długość męska Długość damska
17o RH 57.0o 41.0 cali 40.0 cali
19o RH/LH 57.5o 40.5 cala 39.5 cala
21o RH/LH 58.0o 40.0 cali 39.0 cali
23o RH/LH 58.5o 39.5 cala 38.5 cala
25o RH/LH 59.0o 39.0 cali 38.0 cali


Dostępne shafty

Model Waga Twardości Trajektoria lotu
Project X Even Flow White 90 HY 88g / 90g S / X niska-średnia
Project X HZRDUS Smoke Black 80 HY 79.5g / 81g / 83g R / S / X średnia
MCA Tensei AV Blue 70HY 63.5g / 66.5g / 69.5g R / S / X średnia-wysoka
MCA Kuro Kage Black Dual Core 60HY 52g / 55g / 58g A / R/ S wysoka
MCA Kuro Kage Black Dual Core 50HY 46g L wysoka


Sugerowana cena detaliczna: 299 EUR = 1299 PLN


Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

Tagi:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u