Titleist TSi4 Driver kij do golfa

Cena netto: 2 031,71zł

Oszczędzasz: 200,00zł

Cena w punktach: 249900

2 699,00 2 499,00

Dostępność:
do 14 dni
Model:
Titleist TSi4 Driver
Punkty:
9996 (warte 99.96 zł)
Producent:
Titleist
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Drivery

Dostępne opcje

Najnowszy model z rodziny Titleist Speed - TSi4 Driver jest zoptymalizowany dla obniżenia back spinu i zwiększenia odległości u golfistów dysponujących bardzo szybkim swingiem.
Środek ciężkości został umieszczony wyjątkowo blisko lica, co zmniejsza kąt początkowy oraz minimalizuje rotację piłki. Wszystko dla optymalnych osiągów z tee.
Dodatkowo główka modelu TSi4 ma pojemność 425cc - jest więc mniejsza niż większość dostępnych na rynku, co sprawia, że ciężarek umieszczony w przedniej części działa jeszcze bardziej efektywnie.

Model TSi4
Jeśli poszukujesz możliwości zmniejszenia wstecznej rotacji piłki, to model TSi4 jest zaprojektowany dla Ciebie. Dzięki bardziej kompaktowej główce oraz ciężarkowi umieszczonemu blisko lica w dolnej części, kij ten działa na rzecz minimalizowania rotacji i podnoszenia dystansu golfistom, którzy dysponują dużymi prędkościami swingu. Wybór dostępnych shaftów wspiera nas w tym celu, gdyż dla drivera TSi4 przewidziano także sporą rodzinę minimalizujących rotację modeli.

Nowe lico - nowe możliwości
Użycie nowych stopów do produkcji lica w driverze nie jest łatwe. Materiał tak twardy jak stop ATI 425 Titanium jest bardzo ciężki w obróbce - dlatego jeszcze żaden producent nie zastosował tego tworzywa w swoich wyrobach. Titleist jako pierwszy użył tego stopu wytwarzanego przez jedną odlewnię na świecie, w Pittsburgu. Dzięki zastosowaniu tak twardego i wytrzymałego udało się osiągnąć lico o zmniejszonej, zmiennej grubości, co przekłada się na większe prędkości początkowe piłki golfowej - także przy trafieniu poza środkiem lica.

Dopracowany aerodynamicznie kształt
Nowe główki były optymalizowane pod kątem aerodynamiki, dzięki czemu opory powietrza są zmniejszone o 15% w stosunku do poprzedniej serii TS. Jednocześnie Titleist jest wierny swojej filozofii i projektując nowy kształt nie chciał go na siłę 'udziwnić' - główka TSi jest w dalszym ciągu klasycznym kształtem jaki kochają golfiści na całym świecie.

Stabilność w każdym wymiarze
W ostatnich latach wśród specjalistów od sprzętu i fittingu 'złotym Grallem' był termin MOI (moment bezwładności). Im większy - tym teoretycznie lepiej, ponieważ główka kija golfowego będzie stabilniejsza przy trafieniach poza środkiem geometrycznym na licu. Oczywiście jest to prawdą - jednak Titleist dodał jeszcze jeden wymiar do tak zwanej wybaczalności woodów. Dzięki odpowiednio umieszczonemu środkowi ciężkości oraz specjalnemu kształtowi lica - oprócz tego, że uderzenia nie tracą kierunku jeśli trafimy nie-idealnie środkiem, to uzyskujemy także ciągle optymalną rotację i prędkość piłki. To wszystko składa się na kompletny w każdym calu kij golfowy, który wspiera nasze osiągi maksymalne, a także zmniejsza skutki nieudanych strzałów.

System ciężarków SureFit Weight
Do drivera TSi można dokupić system wymiennych ciężarków, dzięki którym zmienimy swingweight (wagę dynamiczną) kija. Nawet jeśli nie chcą Państwo dokupywać całego zestawu - to podczas sesji fittingowej nasza doświadczona ekipa dobierze dla Państwa konkretny ciężarek i taki zamówi jako standardowy.

Kołnierz SureFit Hosel
Dzięki możliwości niezależnego kształtowania realnego kąta główki oraz lie angle, drivery Titleista posiadają aż 16 ustawień, z których można wybrać optymalną dla siebie. Zmiana loftu/lie powoduje, że każdy może dostosować trajektorię lotu piłki do swoich umiejętnosci i preferencji. Dodatkowo zmiana ustawień powoduje zmiany w wartości rotacji a także daje możliwość uderzania bardziej draw lub fade.

Shafty premium w standardzie
Titleist zawsze stawiał na najwyższą jakość używanych komponentów. W tym roku poszli o krok ddalej oferując dwie opcje kija:

  • standardową, z shaftami wysokiej klasy Mitsubishi oraz ProjectX
  • premium, gdzie zastosowano jedne z najlepszych na świecie shaftów Graphite Design

W standardzie znajdziemy aż cztery podstawowe shafty - wszystkie oryginalne i dostępne w normalnej sprzedaży, a nie robione na zlecenie marki, jak robią to niektórzy z konkurentów.

Shafty Mitsubishi Kuro Kage i Tensei wyposażone są w technologię SFW (Straight Flight Weighting), dzięki czemu są bardzo stabilne przy uderzeniach, które trafiamy z tendencją do fade (zmniejszają ten efekt). Shafty HZRDUS od ProjectX są propozycjami dla szybciej uderzających graczy, którzy oczekują maksymalnej stabilności i optymalizacji osiągów.

W wersji STANDARD do wyboru mamy:

  • HZRDUS Smoke Yellow 70: shaft oferujący zbalansowane osiągi i zwiększoną stabilność
  • Mitsubishi Tensei White RAW AV 65 i 75: najcięższy i promujący najniższą trajektorię i spin - daje maksymalną stabilizację przy dużych prędkościach swingu golfowego

PREMIUM shafty Graphite Design dostępne są za dopłatą:

  • Tour AD DI w wersji 5, 6, 7, 8 to kultowa (pomarańczowa) linia shaftów dająca średnio-wysoki launch i redukująca spin
  • Tour AD IZ w wersji 5, 6, 7, 8 to nowe dziecko Graphite Desing oferujące nieco sztywniejszy profil i większą redukcję spinu
  • Tour AD XC w wersji 5, 6, 7, 8 jest najnowszym modelem w rodzinie Graphite Design i oferuje najniższy spin i najsztywniejszy profil ze wszystkich

Co najważniejsze - większość z shaftów Graphite Design możecie Państwo przetestować (nie tylko wybrać z katalogu, jak w przypadku innych 'fitting center' w Polsce) ponieważ jesteśmy autoryzowanym partnerem Graphite Design w naszym kraju.

SPECYFIKACJE SHAFTÓW DO KIJÓW GOLFOWYCH TITLEIST TSI DOSTĘPNE TUTAJ

Shafty do kijów golfowych Graphite design

Fitting na pierwszym miejscu
Titleist to marka premium, która do współpracy zaprasza tylko najlepszych i najbardziej doświadczonych sprzedawców i club fitterów. Jesteśmy dumni, że posiadamy w swojej ofercie zestawy do główek i shaftów do woodów Titleist TS i możemy zaprosić Państwa na profesjonalny fitting. Zgodnie z polityką Titleista polecamy kupowanie kijów po konsultacji z naszą obsługą lub wizytę w naszym fitting center.

Zapraszamy na profesjonalny fitting i optymalizację kijów golfowych.

Specyfikacje

Kąt nominalny Lie angle Długość shaftu Wielkość główki Dostępność
8o 58.5o 45.50" 430cc Tylko prawy
9.0o 58.5o 45.50" 430cc Prawy / lewy
10.0o 58.5o 45.50" 430cc Tylko prawy

HZRDUS Smoke Yellow 60

Model Flex Waga (g) Torque Launch
60 Stiff 64 3.5o niski
60 X-Stiff 64 3.5o niski

Tensei AV White Raw

Model Flex Waga (g) Torque Launch
65 Stiff 66 3.5o niski
65 X-Stiff 69 3.4o niski
75 Stiff 75 3.1o niski
75 X-Stiff 77 3.0o niski
 

Premium Tour AD DI


Model Flex Waga (g) Torque Launch
5 Regular 55 4.7o średni/wysoki
5 Stiff 57 4.4o średni/wysoki
6 Stiff 65 3.3o średni
6 X-Stiff 67 3.3o średni
7 Stiff 73 3.2o średni
7 X-Stiff 75 3.1o średni
8 Stiff 83 3.0o niski/średni
8 X-Stiff 85 2.9o niski/średni
 

Premium Tour AD IZ


Model Flex Waga (g) Torque Launch
5 Regular 54 4.5o średni/wysoki
5 Stiff 56 4.4o średni/wysoki
6 Stiff 63 3.2o średni
6 X-Stiff 65 3.2o średni
7 Stiff 72 3.1o średni
7 X-Stiff 74 3.1o średni
8 Stiff 82 2.9o średni
8 X-Stiff 85 2.9o średni
 

Premium Tour AD XC


Model Flex Waga (g) Torque Launch
5 Regular 54 4.2o średni/wysoki
5 Stiff 56 4.2o średni/wysoki
6 Stiff 64 3.2o średni
6 X-Stiff 65 3.2o średni
7 Stiff 73 3.0o niski/średni
7 X-Stiff 75 3.0o niski/średni
8 Stiff 83 2.8o niski/średni
8 X-Stiff 83 2.8o niski/średni
 

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego
Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u