Voice Caddie T2 zegarek GPS z analizą uderzeń

1 050,00 699,00

Cena sugerowana: 1050zł

Cena netto: 568,29zł

Oszczędzasz: 351,00zł

Cena w punktach: 69900

Dostępność:
W magazynie
Model:
VC T2
Producent:
Voice Caddie

Dostępne opcje

Zegarek z obiornikiem GPS, który łączy w sobie funkcje dotąd dostępne w kilku różnych rodzajach urządzeń.
Posiada bardzo precyzyjne możliwości pomiaru odległości do flagi, początku oraz końca greenu na danym dołku. Do tego automatycznie zlicza uderzenia za gracza oraz mierzy podstawowe parametry swingu.
Poza polem, dzięki dodatkowemu, darmowemu oprogramowaniu Course Manager, można zgrać swoje wynika na komputer i dokonać pełnej analizy swojej gry na ekranie.
Voice Caddie to także doskonały zegarek ogólnosportowy, posiadający tryb na rower oraz dla biegaczy.

Te wszystkie cechy sprawiają, że Voice Caddie T2 to idealny wybór dla golfistów, którzy chcą mieć wszystko co najlepsze w jednym urządzeniu - bez noszenia kilku różnych odbiorników, analizerów i tym podobnych gadżetów. Z VC T2 wszystkie pomiary dokonywane są za pomocą jednego zegarka na rękę, a rozszerzona analiza gry może być wyświetlona na dowolnym komputerze w domu czy biurze.

Pomiary odległości - dalmierz przez GPS
Podstawową funkcją Voice Caddie T2 jest satelitarne mapowanie odległości, jaka jest do pokonania na danym dołku. Urządzenie mierzy odległość do flagi oraz początku i końca danego greenu. Dzięki temu, golfista ma pełny obraz tego, jakim kijem powinien zagrać, aby dotrzeć tam, gdzie chce zamiast przebijać dołek lub lądować za krótko przed greenem.

Automatyczne wykrywanie pola
Zegarek automatycznie wykrywa, na jakim polu i dołku się znajdujemy.. W bazie jest ponad 40tys. pól z całego świata, w tym wszystkie 18-tki i główne 9-dołkowe pola z Polski. Jeśli chcesz wiedzieć, czy Twoje pole znajduje się na liście zmapowanych, skontaktuj się z obsługą sklepu.

Elektroniczna karta wyników
Dzięki czujnikom w korpusie, VC T2 automatycznie wykrywa moment uderzenia i zlicza uderzenia na dołku i w trakcie całej rundy. Oczywiście, gracz ma możliwość ręcznego wprowadzenia poprawek do wyniku. Dzięki tej funkcji VC T2 zastępuje wszelkie liczniki uderzeń (zarówno manualne, jak i elektroniczne).
Do tego po skończonej rundzie można zgrać wyniki na komputer i analizować swoją grę (więcej szczegółów poniżej).

Pomiar odległości uderzenia
Tryb pomiaru odległości uderzenia pozwala na przykład na dokładne zmierzenie drive'a. Wystarczy aktywować tryb zaraz po oddaniu uderzenia i zakończyć pomiar w momencie znalezienia się przy piłce. Mapowanie satelitarne obliczy odległość, jaką pokonała piłka.

Analiza swingu
Voice Caddie T2 posiada funkcję analizy tempa swingu. Ta właściwość jest dostępna z poziomu zegarka - bez potrzeby zgrywania danych na komputer. Oznacza to dostęp na bieżąco do takich statystyk jak: czas wykonywania backswingu, czas wykonywania downswingu oraz wyliczone jako stosunek tych dwóch czasów - tempo swingu.

Pełna analiza gry na polu
Bezpośrednio ze strony producenta Voice Caddie dostępna jest do pobrania aplikacja Course Manager. Po jej zainstalowaniu i podłączeniu zegarka do komputera otrzymujemy możliwość dokładnej analizy statystyk naszej gry. Podczas rundy, zegarek zapamiętuje nasze położenie, osiągane odległości, miejsca, w których się znaleźliśmy po poszczególnych strzałach itd. Potem wszystko można dokładnie wyświetlić i zanalizować na ekranie komputera, aby wyciągnąć wnioski, gdzie jeszcze można poprawić swoje wyniki, jaką strategię wybrać na następną rundę.

Tryb fitness/rowerowy
W tym trybie, po podaniu parametrów użytkownika, urządzenie mierzy dystans pokonany biegiem, marszem lub na rowerze (na podstawie danych o położeniu z satelity więc jest to perfekcyjny pomiar), aktualną prędkość oraz spalone kalorie.

Tryb zegarka
Voice Caddie T2 to także stylowy zegarek sportowy i do codziennego użytku. Pokazuje aktualną godzinę, datę oraz posiada funkcję stopera.

Jednostki pomiarów
VC T2 umożliwia wyświetlanie jednostek imperialnych jak i europejskich: odległości (metry lub jardy, kilometry lub mile), prędkości (km/h lub mph) oraz wagi (kilogramy lub lbs). Przełączenie między jednostkami z poziomu Opcji jest bardzo proste.

Zasilanie, ładowanie
Urządzenie posiada wbudowaną baterię litową, która wystarcza na 10-godzinne użytkowanie w trybie GPS lub ponad 6 tygodni bez ładowania w zwykłym trybie. Ładowanie odbywa się za pomocą dołączonego kabla USB.

Sugerowana cena detaliczna: 179 GBP = 1050 PLN

Wymiary
Wielkość 47,5mm×47,5mm×15,5mm
Waga 60g (w tym bateria)
Parametry techniczne
Złącze Micro USB 5 Pin
Rodzaj wyświetlacza LCD z podświetneniem, 1,06 cala średnicy
Rodzaj baterii Litowa do ładowania
Czas pracy baterii 10 godzin
Ilość wgranych pól ok. 40,000
Ilość przycisków 5
Parametry użytkowe
Opłaty dodatkowe Brak
Przegląd pola przed grą Nie
Dotykowe ustawianie odległości do dowolnego miejsca na dołku Nie
Automatyczne rozpoznawanie pola i dołka Tak
Dynamiczny zoom na green Nie
Ręczne ustawianie pozycji flagi Nie
Statystyki gry Licznik uderzeń, mapowanie pozycji na każdym dołku, tempo swingu, długość uderzenia
Elektroniczna karta wyników Tak
Dostęp do statystyk Tak, przez aplikację Course Manager, USB
Tryby powiększenia greenu 1
Pomiar długości uderzenia Tak
Pokazywanie odległości do przeszkód Nie

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

O sklepie Bogigolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów.

Kontakt

Zamówienia online: 512-339-383
Informacja o produktach: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook