Cena netto: 1 056,10zł

Oszczędzasz: 100,00zł

Cena w punktach: 129900

1 399,00 1 299,00

Dostępność:
do 14 dni
Model:
M-Craft V Putter
Punkty:
5196 (warte 51.96 zł)
Producent:
Mizuno Golf
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Puttery - kije do gry w golfa

Dostępne opcje

Nowe puttery Mizuno to niesamowity 'comeback' tej marki na rynek produktów o najwyższej jakości i bezkompromisowym podejściu do użytych materiałów i technik produkcji.
Wszystkie puttery M-Craft są wykonane w dokładnie tej samej technologii co słynne na całym świecie kute irony tej japońskiej marki - produkowane także w tym samym zakładzie w Hiroszimie.
Główki putterów, które są wykute z miękkiej stali węglowej 1025 gwarantują niewiarygodnie miękkie czucie i doskonałą kontrolę na greenie.
Dodatkowym smaczkiem jest zastosowanie regulowanych ciężarków - w zestawie otrzymujemy ich aż sześć - do zmiany balansu w każdym z kijów dla dostosowania puttera do naszej techniki i predyspozycji.

Kute w Hiroszimie
Mizuno od lat znane jest ze swojej ekskluzywnej fabryki, w której główki ironów/wedge'y wykuwane są w opatentowanym procesie Grain Flow Forging z jednego kawałka metalu miękkiej stali węglowej. Podobnie jest z główkami putterów M-Craft. Wykute są w dokładnie tym samym procesie co irony/wedge Mizuno, co gwarantuje niesamowite miękkie czucie przy kontakcie z piłką.

Najwyższa dbałość o precyzję
Proces produkcyjny jakim jest kucie metalu pozwala na osiągnięcie niesamowitej precyzji wykonania. Mizuno znane jest ze swojej dbałości o detale. W putterach Mizuno M-Craft wszystkie kąty główki są ustawiane z ogromną dokładnością co gwarantuje największą stabilność i powtarzalność na greenie.

Miękkie czucie
Dzięki żłobieniom lica miękka stal zyskuje jeszcze bardziej miękkie czucie przy kontakcie z piłką. Pozwala to też lepiej kontrolować rotację i toczenie się piłki po greenie.

Stabilność dzięki wadze główek
Każda z główek M-Craft waży 355gram. Jest to całkiem sporo jak na puttera (na pewno znacznie więcej niż w produkowanych masowo odlewach innych marek). Zapewnia to dużą stabilność uderzeń, dzięki czemu możemy trafić więcej puttów.

Zestaw odważników w pakiecie
Każdy z putterów M-Craft jest dostarczony ze standardowymi dwoma obciążnikami o wadze 8gram. Dodatkowo w zestawie otrzymujemy klucz do regulacji oraz cztery dodatkowe ciężarki, dzięki którym możemy zmienić balans i doważenie główek (2x 3gram i 2x 13gram). Taki zestaw zapewnia ogromną wszechstronność każdemu z putterów - co ważne, to co inne topowe marki dają za niemałą dopłatą, Mizuno daje w pakiecie!

Trzy rodzaje wykończenia
Każdy z trzech modeli, które Mizuno wypuściło na rynek dostępny jest także w trzech różnych kolorach wykończenia - chromowanym srebrnym, satynowym czarnym oraz błyszczącym niebieskim. Dzięki temu możesz wybrać putter dla Ciebie, aby był wyjątkowy i cieszył oko.

Rodzina putterów M-Craft
Seria M-Craft składa się obecnie z aż sześciu rodzajów główek. Oferują wiele rodzajów konstrukcji - od klasycznych, sprawdzonych kształtów przez mid-mallety aż po większą główkę typu mallet.

Model #5 jest średniego rozmiaru główką - tak zwanym mid-malletem. Przeniesienie środka ciężkości dalej od lica działa dla dodatkowej stabilizacji - podczas gdy w dalszym ciągu mamy do czynienia z dość kompantowo wyglądającą główką puttera. Przesunięcie shaftu w kierunku 'heel' w połączeniu z osadzeniem typu slant sprzyja mocnemu łukowi po którym odwodzona jest główka puttera podczas swingu.

Poznaj pozostałe modele kijów golfowych, które dołączyły do kolekcji w 2021 roku:


puttery mizuno m-craft kije golfowe

Specyfikacje

Model Długość (cal) Loft Lie Angle Offset
1 34.0" 4o 70o Full shaft
2 34.0" 4o 70o 3/4 shaft
3 34.0" 4o 70o 1/2 shaft
4 34.0" 4o 70o 1/2 shaft
5 34.0" 4o 70o 3/4 shaft
6 34.0" 4o 70o Full shaft

Shaft: Nippon Original.
Grip: Lamkin Deep Etched Full Blue cord.

Sugerowana cena detaliczna: 299 EUR = 1299 PLN

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego
Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u