Project Description

rodzina wilson dynapower czyli powrot legendarnej serii

Wilson DYNAPOWER to jedna z najbardziej ikonicznych serii w historii golfa – znana wśród golfistów już od ponad wieku. Po latach nieobecności na rynku, powraca z nową energią, przywołując wspomnienia złotych czasów marki Wilson. Nowa odsłona kultowych produktów nie tylko oddaje hołd swojej historii, ale także wyznacza nowe standardy w branży, zaspokajając potrzeby współczesnych sportowców.

Reaktywacja marki DYNAPOWER po latach z pomocą sztucznej inteligencji

Reaktywacja Wilson Staff Dynapower to krok milowy w historii marki. Od ponad wieku Wilson Staff jest stałym elementem branży golfowej. W 2023 roku – 67 lat po pierwszej premierze – Wilson zdecydował się na przywrócenie kultowej serii przy wykorzystaniu najnowszych technologii, w tym sztucznej inteligencji (Dynapower AI), aby stworzyć produkty, które będą odpowiadały na potrzeby współczesnych golfistów. Dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji, nowa seria Dynapower wyróżnia się nie tylko jakością wykonania, ale także doskonałymi parametrami technicznymi. Wilson Staff Dynapower to przykład, jak tradycja może łączyć się z nowoczesnością, tworząc produkt idealnie dopasowany do potrzeb współczesnych graczy.
Proces reaktywacji serii Dynapower rozpoczął się od gruntownej analizy potrzeb rynku i oczekiwań golfistów. Wilson przeanalizował tysiące zamachów początkujących golfistów, aby stworzyć idealne rozwiązanie ograniczające chybienia. Irony oraz drivery z serii Dynapower mają za zadanie maksymalizować każde uderzenie na tee, aby uzyskać najbardziej precyzyjny i daleki strzał.

Legenda DYNAPOWER – jak moc marki Wilson wpływa na świadomość odbiorców?

Wilson to marka z ogromnym dziedzictwem, a legendarne kije golfowe Wilson Dynapower są tego najlepszym przykładem. Seria Dynapower była synonimem jakości od momentu swojego powstania. W latach 50. i 60. XX wieku Wilson Dynapower zdobył serca wielu zawodowych i amatorskich golfistów, co przełożyło się na liczne zwycięstwa w najważniejszych turniejach golfowych na świecie. W tamtym okresie seria ta wyróżniała się dynamiką i mocą. Tym dwom cechom seria zawdzięcza swoją nazwę.

kultowa seria kijów golfowych dynapower powróciła w 2023

Legendarna seria Dynapower – historia i dziedzictwo

Wilson Dynapower ma bogatą historię, która sięga połowy XX wieku. Pierwsze modele Dynapower wprowadzone na rynek były rewolucyjne pod względem technologii i wzornictwa. Były to czasy, kiedy golf zyskiwał na popularności, a Wilson stał się liderem. Wprowadzenie stalowych shaftów i technologii zwiększających wybaczalność uderzeń były tylko niektórymi z kroków milowych, które uczyniły Dynapower jednymi z najbardziej pożądanych kijów na rynku.
Dzięki swojej historii i nieustannemu dążeniu do doskonałości, Wilson Dynapower zbudował silną pozycję w świadomości odbiorców. Wielu golfistów kojarzy tę serię z najwyższą jakością i niezawodnością. Reaktywacja Wilson Staff Dynapower to nie tylko powrót do korzeni, ale także odpowiedź na potrzeby nowoczesnych graczy, którzy oczekują od swojego sprzętu czegoś więcej niż tylko dobrej gry.

Tytanowy czy karbonowy driver DYNAPOWER – zasadnicze różnice

W ofercie Wilson Dynapower znajdziesz dwa główne typy driverów: Kij golfowy Wilson Staff Dynapower Titanium Driver oraz Kij golfowy Wilson Staff Dynapower Carbon Driver. Oba modele mają swoje unikalne cechy, które odpowiadają różnym potrzebom golfistów. W dalszej części tekstu pomożemy Ci zdecydować czy wybrać tytanowy, czy karbonowy Dynapower driver. Różnice między nimi polegają głównie na konstrukcji i wydajności.

Tytanowy driver

Driver tytanowy z serii Dynapower to klasyka w nowoczesnym wydaniu. Zaprojektowany został dla graczy, którzy chcą zmaksymalizować dystans przy prostszym locie piłki.  Dzięki niskiemu i tylnemu położeniu środka ciężkości za sprawą 16-gramowego ciężarku umieszczonemu z tyłu, tytanowy driver zapewnia maksymalną stabilność i wybaczalność.  Strategiczne umieszczenie wagi z tyłu sprawia, że główka drivera zapewnia maksymalny MOI, a przy tym – wyższy kąt startu piłki golfowej. Charakteryzuje się również większą tolerancją na błędy, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla golfistów na każdym poziomie zaawansowania.

Karbonowy driver

Karbonowy driver to z kolei rozwiązanie, które zyskuje coraz większą popularność. Model Carbon to kij o neutralnym nastawieniu i niskiej rotacji. Lżejsza konstrukcja wykonana z włókna węglowego pozwala na bardziej precyzyjne uderzenia z zachowaniem niskiego współczynnika rotacji oraz neutralnej trajektorii piłki golfowej. Kij ten jest wyposażony w ciężarek o masie 12 g, który przesuwa środek ciężkości nisko i do przodu. Karbonowy driver jest bardziej elastyczny, co umożliwia lepszą kontrolę nad piłką i większą precyzję w uderzeniach.

Wybór odpowiedniego driviera

Wybór między tytanowym a karbonowym driverem zależy od indywidualnych preferencji golfisty. Tytanowy driver oferuje większą wytrzymałość i wybaczalność, co jest idealne dla graczy na każdym poziomie zaawansowania. Z kolei karbonowy driver zapewnia lepszą kontrolę i precyzję, co jest szczególnie ważne dla bardziej zaawansowanych golfistów szukających maksymalnej wydajności.

Fairway Woody i hybrydy DYNAPOWER – genialna relacja ceny do jakości

Wilson DYNAPOWER to nie tylko tytanowy oraz karbonowy driver, ale również Wilson Staff Fairway Woody oraz hybrydy, które cieszą się ogromnym uznaniem wśród golfistów. Fairway woody i hybrydy tej serii oferują znakomitą relację ceny do jakości, co czyni je atrakcyjnym wyborem dla szerokiego grona graczy.

Fairway Woody

Fairway Woody z serii Dynapower są zaprojektowane z myślą o maksymalnej wydajności. Dwunastogramowy ciężarek z tyłu zapewnia stabilną główkę o wysokim MOI, a to wpływa na większą wybaczalność i wyższe kąty startu. Dzięki tylnemu obciążeniu, Fairway Woody charakteryzują się dużą precyzją uderzeń oraz możliwością uzyskania dłuższych dystansów. Główka kija została zoptymalizowana pod kątem aerodynamiki, co pozwala na uzyskanie większej prędkości piłki.

Hybrydy

Hybrydy Dynapower to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy szukają uniwersalnych kijów. Obciążenie hybryd Dynapower ustawia środek ciężkości nisko i do tyłu, tworząc główkę kija o wysokim MOI, zapewniającą większą wybaczalność i wyższe kąty startu. Modele takie jak: Dynapower Rescue czy D9 Hybrid łączą w sobie cechy fairway woodów i ironów, oferując wszechstronność oraz łatwość użytkowania, pozostając przy tym przystępne cenowo.

Irony Wilson DYNAPOWER – legendarny model w nowym wydaniu z myślą o osiągach

Zestaw ironów golfowych to przykład, jak klasyczne wzory mogą zostać odświeżone. Irony z serii Dynapower zostały zaprojektowane z myślą o maksymalizacji osiągów, oferując jednocześnie doskonałą kontrolę i precyzję. Nowe irony Dynapower są wyposażone w technologie, które poprawiają stabilność i zwiększają moment bezwładności. Dzięki połączeniu idealnej grubości lica oraz wyważenia główki, zapewniają maksymalną prędkość piłki.

W projekcie wykorzystano wysokiej jakości materiały, takie jak stal nierdzewna i nowoczesne kompozyty co zapewnia nie tylko trwałość, ale także lepsze czucie piłki. Stalowy shaft oferuje większą kontrolę nad kijem, co przekłada się na lepsze wyniki na polu golfowym. Jednak zastosowanie konkretnych materiałów to tylko część sukcesu. W serii ironów Dynapower zastosowano także kilka kluczowych rozwiązań, jak np. Technologia Power Holes 3.0, aby zapewnić maksymalną prędkość piłki i odległość niezależnie od miejsca trafienia na licu.

Dzięki zaawansowanym technologiom i staranności wykonania, kije te oferują doskonałą kontrolę i precyzję. Bez względu na poziom zaawansowania, zestawy kijów Wilson Staff Dynapower będą doskonałym wyborem dla każdego golfisty.

Seria Wilson DYNAPOWER to powrót legendarnej marki, która zrewolucjonizowała świat golfa. Dzięki nowoczesnym technologiom i staranności wykonania, kije z tej serii oferują wszystko, czego potrzebują współcześni golfiści – od doskonałej precyzji po wytrzymałość i styl. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem klasycznych modeli, czy szukasz nowoczesnych rozwiązań, w ofercie Dynapower znajdziesz coś dla siebie. Bez względu na Twój poziom zaawansowania, zestawy kijów Wilson Staff Dynapower będą doskonałym wyborem, który pozwoli Ci cieszyć się grą i osiągać lepsze wyniki na polu golfowym.