Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Titleist

Dlaczego sklep golfowy Bogigolf ma w ofercie sprzęt firmy Titleist? Ile jest firm produkujących akcesoria golfowe? Chcącemu wypróbować tylko kije do gry w golfa wszystkich marek nie starczy na to życia. Dlatego warto wybierać sprzęt od najlepszych. Czołowe firmy, do których należy Titleist mają zespoły projektantów wyznaczające trendy. Najlepszą recenzję jaką mogą dostać akcesoria do gry w golfa są opinie profesjonalnych i początkujących graczy. Warto jest je śledzić. Dobrze jest również zwrócić uwagę jak często w serwisach testujących piłeczki i kije do gry w golfa wymieniana jest jakaś marka. Titleist jest pod tym względem liderem od wielu lat.

 

Historia firmy sięga roku 1930. Wówczas to Phil Young, prywatnie zapalony golfista amator a zawodowo właściciel firmy produkującej precyzyjnie formowane wyroby z gumy, grał w golfa z swoim przyjacielem - szefem działu rentgenowskiego w lokalnym szpitalu. Obu panów putt zaskoczył na tyle, że pojechali do szpitala, prześwietlili piłkę i zobaczyli, iż jej rdzeń był w rzeczywistości poza środkiem. Obecnie Titleist Golf Ball składa się z chemików, fizyków, matematyków, informatyków, inżynierów i techników, a także specjalistów PGA Professionals i fachowców w zakresie zarządzania murawami. Titleist jest właścicielem największego w branży portfela własności intelektualnej w zakresie konstrukcji piłek golfowych, obejmującego ponad 1600 patentów. Ile to jest? Jeżeli patent opisany jest tylko na jednej kartce papieru a ona ma grubość 0,1 mm to ułożone jedna na drugiej dadzą stos o wysokości 16 cm. Jeden tom encyklopedii wiedzy na temat piłeczki do gry w golfa. Marka golfowa, o której wiedzą wszyscy. Założona w 1932 roku  przez Philipa E. Younga w Fairhaven w stanie Massachusetts, USA. To właśnie od niej pochodzą slogany reklamowe "The #1 ball in golf" oraz "Serious clubs for serious golfers". Najsłynniejsza piłka dla zawodowych graczy to oczywiście Titleist ProV1. W ofercie producenta można znaleźć serię putterów sygnowanych logiem Scotty Camerona jak również: kije golfowe serii TSx, najnowsze irony T100, T200, T300, wedge Vokey's, torby golfowe serii Players i Club, piłki Prov1, Toursoft, Velocity. Należy pamiętać, że spod szyldu organizacji wychodzą piłki Pinnacle. Titleist to również cały segment ubrań oraz akcesoriów golfowych. Kupując produkty marki Titleist, dostają Państwo gwarancję najwyższej jakości, za którą poszli tacy golfiści jak: Justin Thomas, Tim Clark, Luke Donald czy Scott Piercy. Zastosowane technologie (Active Recoil Channel, Loading Zone) pozwalają osiągać lepsze i dalsze rezultaty. Ttileist to przede wszystkim czucie piłki oraz maksymalna jej kontrola.

Kije do gry w golfa marki Titleist dla profesjonalnych i początkujących graczy

Co wyróżnia kije do gry w golfa marki Titleist? Jest to dbałość o szczegóły, walka o mikrony i miligramy przy zachowaniu eleganckiego wyglądu. O ile w przypadku początkujących graczy wynik partii czasami zależy od przypadku, o tyle zawodnicy o powtarzalnym uderzeniu muszą mieć kije do gry w golfa dopasowane dla swoje techniki i swingu. Wystarczy sobie wyobrazić dwóch zawodników o identycznym hp, stylu gry, ale jeden z nich będzie używał lepszego sprzętu. Dlatego kije do gry w golfa marki Titleist polecane są dla profesjonalnych graczy. Filozofia firmy polega na uzyskiwaniu przewagi nad innymi dostawcami sprzętu dzięki innowacjom technicznym. Kije Titleist TSi2 mają lico wykonane z ATI 425 Titanium. Jest to materiał bardzo twardy a jego obróbka jest trudna.

Titleist zastosował go jako pierwszy co pozwoliło:

 1. wykonać lico o zmniejszonej grubości i wadze,
 2. uzyskiwać większe prędkości początkowe piłki golfowej nawet po uderzeniu jej poza środkiem lica.
Czy tak wyszukane kije do gry w golfa jak Titleist nadają się dla początkujących graczy? Dobór sprzętu ma na celu poprawę wyników. Czy jeśli gracz, będzie miał kije do gry w golfa, które: 
 1. są niesamowicie wybaczalne,
 2. ślizgają się po podłożu jak irony profesjonalnych graczy,
 3. mają cięższe shafty w coraz krótszych kijach (aby poprawić stabilność przy krótszej grze), lżejsze shafty w dłuższych kijach (co daje wyższą trajektorię lotu piłki),

może uzyskać lepsze wyniki niezależnie od zaawansowania?

Titleist czapka golfowa i akcesoria do gry w golfa markowe sprzęt od najlepszych

Osoba, która użytkuje nie tylko markowe  akcesoria do gry w golfa Titleist, ale również ma je od najlepszych producentów uzyskuje:
 1. możliwość korzystania z ułatwiających życie funkcjonalności, które one dają,
 2. wizerunek profesjonalisty, który wśród przebogatej oferty dostępnej na rynku umie wypatrzeć najlepsze artykuły.

Czym może wyróżniać się czapka golfowa? Okazuje się, że czapka golfowa Titleist ma opatentowany (!) przez Titleista magnes na daszku, do którego można przypiąć marker. Drobiazg a szalenie wygodny i ułatwiający oznaczanie piłki podczas stresu towarzyszącego oficjalnej rundzie na polu golfowym. Noszenie rękawiczki przez kilka godzin w upalnej pogodzie może nie być przyjemne, ale nie jeśli została zaprojektowana przez Titleist. Ma ona bowiem wstawki CoolMax oraz wycięcia i otwory w rękawiczce, które:

 1. zwiększają oddychalność skóry,
 2. poprawiają dopasowanie rękawiczki do dłoni,
 3. dają niesamowity komfort podczas gry w gorące dni.

Profesjonalne piłeczki do gry w golfa marki Titleist - PROV1 w sklepie Bogigolf

Historia marki Titleist zaczęła się od wadliwej piłeczki do gry w golfa. Obecnie produkowane piłki golfowe Titleist zostały tak skonstruowane, że każdy z modeli ma określone właściwości. Weźmy na przykład piłki golfowe Titleist Pro V1. Wyróżniają je:

 1. duży dystans połączony z powtarzalnym lotem piłki,
 2. znikomy spin przy grze długiej,
 3. penetrująca trajektoria lotu,
 4. dobra kontrola przy krótkiej grze,
 5. odczucie bardzo dużej miękkości.

Jeżeli zależy nam na tym, aby model różnił się od Titleist Pro V1 wysoką trajektorią, to należy wybrać piłeczki do gry w golfa Pro V1X. Niesamowite jest to, że „walka o mikrony i miligramy” nie jest tylko dobrze brzmiącym sloganem reklamowym. Ona ma miejsce naprawdę. Dobór piłki może pomóc poprawić wyniki gry.

Titleist Torba Golfowa Premium najlepszy wybór dla każdego golfisty

Titleist stawia sobie za cel wyposażenie golfisty „od A do Z”, proponując klientom wysikiej jakości torby golfowe Titleist na przykład torby Premium  w wersji Stand Bag jak i midsize Staff Cart Bag. Torba golfowa Stand Bag, jak przystało na sprzęt do noszenia na plecach, waży zaledwie 2,9 kg. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wozić ją na wózku. Redukcja wagi nie odbyła się kosztem funkcjonalności. Torba golfowa Titleist Premium Stand Bag:

 1. ma siedem przegród na kije,
 2. zawiera wszystkie kieszenie dobrej wielkości, zwłaszcza kieszeń na piłki,
 3. technologia StaDry sprawia, że kieszeń jest całkowicie wodoodporna,
 4. konstrukcja jest kompatybilna z najnowszymi wózkami elektrycznymi,
 5. ma solidne i szeroko rozstawione nogi.
 6. Nade wszystko - wygląda świetnie.

Torba do golfa Titleist Premium Midsize Staff Cart Bag jest nico większa i przeznaczona do wożenia na wózku. Ma szeroki pasek do założenia na ramię i świetnie wyważone uchwyty ułatwiające wkładanie i wyjmowanie torby z bagażnika samochodu. Titleist Premium Stand Bag:

 1. ma sześć przegród na kije,
 2. zawiera 11 kieszeni idealnej wielkości,
 3. umożliwia zamknięcie rzeczy wartościowych w kieszonce z zamkiem magnetycznym,
 4. wewnętrzne obicie z miękkiego materiału jest bardzo wytrzymałe i świetnie chroni kije podczas transportu,
 5. konstrukcja jest kompatybilna z najnowszymi wózkami elektrycznymi,
 6. ma sztywne uchwyty ułatwiające manewrowanie torbą,
 7. jest w perfekcyjnie dobranych kolorach Titleist.

Dlaczego torba Golfowa Titleist Premium to najlepszy wybór dla każdego golfisty? Przemawiają za tym: funkcjonalny projekt, jakość materiałów i wykonania. Trudno jest dyskutować o gustach. Zobacz ją w sklepie golfowym Bogigolf a będziesz pod wrażeniem widocznej wszędzie staranności, solidności i dbałości o detale.

 

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies