Kije golfowe

Kije golfowe to kategoria obejmująca  kompletne zestawy, sety ironów a nawet pojedyncze kije dopasowane do Państwa umiejętności i potrzeb.
Dodatkowo dokonany podział na sprzęt męski, damski i juniorski ułatwi Państwu nawigację i znalezienie interesującej oferty.
Kije golfowe to najważniejszy dla każdego golfisty zakup. W torbie każdego gracza najczęściej znajdziemy: irony zwane żelazami, wedge, putter, rescue zwany hybrydą oraz woody, które dzielimy na drivery i fairway woody.
Marki kijów znajdujące się w ofercie naszej firmy to: Mizuno, Taylor Made, Callaway, Cobra, Honma, Ping, Titleist, Wilson Staff, Caledonia, Bettinardi.  Każda marka została przez nas sprawdzona pod kątem jakości materiałów, są to renomowane  marki pochodzące od największych i najbardziej cenionych na świecie producentów sprzętu golfowego.
 

 

Marki

Motocaddy M

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: (32) 215-73-21
Informacja o produktach: 517-578-140
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook