Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Golfowe lustra treningowe

Lustra treningowe do golfa to przydatny element wyposażenia każdego golfisty i golfistki, którzy chcą pracować nad poprawnym ustawieniem się do uderzenia. Najczęściej wykorzystywane są przy treningu którkiej gry i puttowania, gdzie precyzja ustawienia i egzekucji uderzenia jest kluczowym elementem sukcesu. Wykonane z wytrzymałych materiałów są bardzo odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia kijem golfowym i dlatego można z nich korzystać także do pełnej siły uderzeń. Różne rozmiary pozwolą dopasować trening golfowy do naszych potrzeb i możliwości. Z akcesoriami golfowymi tego rodzaju można trenować zarówno na driving range, akademii jak i we własnym ogródku.

Marki

Golfowe lustra treningowe

Treningowe lustra golfowe to bardzo przydatne akcesoria golfowe, które pozwalają na ćwiczenia gry krótkiej oraz puttowania. W tych aspektach gry niezwykle istotnym elementem jest precyzja. Lustro do treningu golfa pozwala na dopracowanie właśnie tych kwestii. Szeroka oferta Bogigolf zawiera golfowe lustra najlepszych marek.

Lustra do treningu puttowania – szeroka oferta dla miłośników golfa

Lustro do treningu puttowania to dość proste, a zarazem niezwykle przydatne urządzenie, które pozwoli nam spojrzeć na puttowanie pod innym kątem, przyjrzeć się własnym ruchom, ułożeniu ramion gracza oraz główki kija golfowego. Dzięki temu możemy skorygować błędnie obraną postawę i dopracować grę krótką do perfekcji. Odbity obraz pokazuje także kierunek uderzenia. Jednocześnie gracz może sprawdzić powtarzalność swojej postawy. Lustro sprawia, że trening puttowania staje się dużo bardziej efektywny.

Poza lustrem warto wyposażyć się w taki sprzęt jak maty golfowe treningowe, z których można korzystać przez cały rok, grając zarówno na zewnątrz, jak i w indoor.

Golfowe lustro do treningu – najlepsze marki na rynku golfowym

Jeśli szukamy akcesoriów pozwalających doskonalić nasze puttowanie – lustro do treningu gry w golfa będzie świetnym rozwiązaniem. W sklepie Bogigolf znajdziemy lustra putting najlepszych marek golfowych na świecie. Tour Mirror oraz Mini Tour Mirror to propozycje znakomitej firmy Longridge. Tour Mirror to typowy przyrząd do treningu puttingu, który odbija obraz, pokazując ułożenie kija i kierunek uderzenia, a linie narysowane na lustrze pozwalają prowadzić kij po linii prostej. Mini Tour jest z kolei zmniejszoną wersją tego lustra. Marką, na którą również warto zwrócić uwagę, wybierając akcesoria treningowe, jest z pewnością Pure2 Improve i ich propozycja 21-calowego lustra treningowego Putting Mirror 21inch należącego do największych tego typu golfowych przyrządów treningowych.

PuttOUT lustra do ćwiczeń i treningu puttowania to kolejne wysokiej klasy urządzenia treningowe. Ten model lustra jest wzbogacony o dodatkowe akcesoria, tj. magnetyczne ograniczniki w postaci belek, które możemy umieścić w dowolnym miejscu lustra. Element ten poszerza możliwości treningowe. Ograniczników tych możemy użyć jako minibramki wyznaczającej proste uderzenia przy kontakcie z piłką. Można je zastosować także jako tylny ogranicznik przy bardzo krótkich uderzeniach. Ponadto do zestawu dołączona jest również bramka treningowa wyposażona w magnetyczne podstawki, którą możemy używać jako dodatkowy ogranicznik.

Dlaczego warto zdecydować się na lustro do puttowania?

Przede wszystkim dlatego, że trening czyni mistrza. To ponadczasowe przysłowie ma przełożenie na rzeczywistość i sprawdza się niemal w każdej dyscyplinie sportowej, również w golfie. Golf jest sportem, w którym każdy wykonywany przez gracza ruch ma znaczenie. Tutaj liczy się perfekcja, którą trudno osiągnąć bez ćwiczeń. Ambicja gracza jest więc jednym z powodów, dla którego warto zdecydować się na lustro do ćwiczeń i treningów golfowych. Innym powodem jest to, że jeśli mamy ochotę na taki mały golfowy relaks przy puttowaniu, niekoniecznie musimy od razu wybierać się na pole golfowe. Akcesoria treningowe pozwalają na trening w zaciszu własnego domu czy ogrodu. Warto wspomnieć, że golfowe lustro do treningu jest wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, a przez to odporne na uszkodzenia. Możemy swobodnie wykonywać kolejne uderzenie bez obaw, że nasze lustro pęknie – wszak jest zaprojektowane z myślą o tej właśnie wytrzymałości.

Warto wyposażyć się także w piłki golfowe treningowe, odpowiednio zaprojektowane ułatwiają treningi indoor i przygotowanie do rozgrywek na polu golfowym.

Lustra treningowe – wygodny trening indoor

Golfowe lustra treningowe pozwalają na trening w zaciszu własnego domu. Taka możliwość przydaje się nie tylko w czasach pandemii, choć nie sposób nie wspomnieć o tym udogodnieniu. Gdy nie mamy możliwości pojechać na pole golfowe – czy to z powodu choroby, czy kwarantanny, czy też brak nam czasu, trening indoor z zastosowaniem lustra do puttowania jest świetnym rozwiązaniem. Być może wróciliśmy późno do domu, jest wieczór i wypad na pole golfowe czy nawet driving range nie wchodzi w grę. Rozkładamy nasze lustro treningowe w zaciszu własnego domu i możemy cieszyć się relaksem podczas treningu puttowania w każdym czasie.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies