Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Taylor Made Kije golfowe

TaylorMade Golf Company to amerykańska firma produkująca sprzęt sportowy z siedzibą w Carlsbad w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Firma koncentruje się na rynku sprzętu golfowego, produkując kije golfowe, piłki i odzież. TaylorMade Golf jest obecnie spółką  KPS Capital Partners po zakupie od Adidasa w październiku 2017 r. Flagowa technologia Twist Face zrewolucjonizowała w ostatnich latach drivery, woody i hybrydy tej golfowej marki. Wykorzystuje zmienione kąty lica zaprojektowane w celu zredukowania tendencji golfistów w przypadku nieudanych strzałów na górze i dole główki kija golfowego dla stworzenia prostszych uderzeń.

Technologie w kijach golfowych TaylorMade

SPEED INJECTED ™
Technologia Speed Injected ™ zapewnie inteligentnie zoptymalizowany współczynnik COR w tej części lica, w którą piłką golfową zazwyczaj trafiają golfiści.
Poprawia to prędkość piłki, co sprawia że główki są skalibrowane do granic progu dozwolonego ograniczeniami reguł golfa.

TECHNOLOGIA ZMIENNEJ TRAJEKTORII
Zapewnia regulację i możliwości personalizacji w celu optymalizacji trajektorii lotu piłki dla każdego golfisty, od amatora po zawodowego gracza. Możemy zmienić szereg parametrów - od kąta lica, domknięcia główki i środka ciężkości.

Konstrukcja wielomateriałowa z karbonem, tytanem i stalą. Tworzy projekt główki, w którym ciężar jest precyzyjnie umieszczony, co zapewnia bardzo niskie CG i wysokie MOI.

KONSTRUKCJA V STEEL ™
Spodnia część główek woodów zaprojektowana została przez inżynierów TaylorMade, aby poprawić interakcję z podłożem poprzez zmniejszenie tarcia. Zapewnia to dodatkową wszechstronność podczas gry z trudnych pozycji .

ULTRA-WYTRZYMAŁE STALOWE LICO
Niezwykle wytrzymała stal stop maraging C300 zapewnia mocniejszą, szybszą powierzchnię lica, umożliwiając niesamowite osiągi. Cieńsze lico jest znacznie bardziej wytrzymałe co przekłada się na większe prędkości piłki golfowej i odległości.

SPEED POCKET ™
Flagowa technologia TaylorMade tworzy zwiększoną elastyczność dolnej części lica kija. Została zaprojektowaną z myślą o dodatkowej szybkości piłki i wybaczaniu w przypadku nieudanych trafień nisko na licu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę produktów i sprzętu golfowe, między innymi kije golfowe, piłki golfowe, torby golfowe i liczne akcesoria treningowe niezbędne w trakcie przygotowania do gry, jak i w czasie rundy golfowej.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies