Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Shafty golfowe do ironów i żelaz

Oferujemy najwyższej jakości shafty do ironów topowych producentów, zaprojektowane z myślą o optymalizacji swingu i maksymalizacji dystansu. Od stali po grafit, w flexach - stiff po regular - mamy wszystko. Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź idealne shafty do żelazka, które pasują do Twojego stylu, zwiększają wydajność i poprawiają wrażenia z gry w golfa.

Marki

Odpowiedni shaft do ironów ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia kontroli i dokładności podczas swingu golfowego. Nasz asortyment obejmuje zarówno opcje stalowe, jak i grafitowe, z których każda oferuje wyjątkowe korzyści. Shafty stalowe są znane ze swojej precyzji i stałej wydajności. Z drugiej strony, grafitowe shafty są lżejsze, co może potencjalnie zwiększyć prędkość zamachu i odległość. Niezależnie od tego czego poszukujesz w naszym sklepie golfowym znajdziesz shaft, kóry będzie pasować idealnie do Ciebie.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies