Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Sklep BogiGolf w Warszawie SHOP | FITTING | PERFORMANCE CENTER

 

Z dumą otworzyliśmy dla Państwa nasze drugie Fitting Center.

Największy tego typu obiekt w Polsce, zlokalizowany na symulatorach Konstancin Golf,
otwiera przed Państwem zupełnie nowe możliwości doboru sprzętu golfowego.

Sklep Golfowy Warszawa BogiGolf

Adres:
BogiGolf WARSAW
symulatory golfowe Konstancin Golf
ul. Świetlicowa 7/9
Konstancin-Jeziorna pod Warszawą


Prosimy o indywidualny kontakt pod numerem 509247368 jeśli są Państwo zainteresowani fittingiem kijów golfowych.
 

Telefon:

Nigdzie w stolicy nie ma miejsca łączącego aż tylu możliwości testowania najnowszych kijów,
fittingu za pomocą najnowocześniejszych technologii pod okiem certyfikowanych specjalistów oraz treningu pod okiem PGA Pro.

Jako profesjonalny i odpowiedzialny sprzedawca wierzymy, że club fitting to podstawa przyjemności z gry w golfa i poprawy swoich wyników.
Jest to też najlepsza metoda na wybranie właściwego sprzętu dla swoich umiejętności, techniki i możliwości fizycznych.
Kupowanie kijów 'z półki', bez testowania, z samego tylko polecenia sprzedawcy odchodzi dziś do przeszłości – tak w Polsce, jak i na świecie.

Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa na miejscu niezliczone opcje główek, shaftów i gripów. W BogiGolf Warsaw skorzystać można z fittingu Mizuno, Callaway, TaylorMade, Cobra, Ping, Titleist oraz Benross. Jesteśmy dumni, że wybór marek kijów golfowych w naszym indoorowym studio fittingu należy do największych w stolicy.

 

   
       


Dajemy naszym klientom możliwość pracy z najlepszej klasy komponentami na rynku - mamy w ofercie najbardziej rozpoznawalne marki shaftów golfowych:

Graphite Design shafts Accra shafts Fujikura shafts True Temper shafts Project X shafts KBS Shafts Nippon Shafts Aerotech shafts

 

 

Sprzętem golfowym zajmujemy się od 2004 roku i jesteśmy w tym zakresie prawdziwymi specjalistami.

Wierzymy, że dobrze dobrane kije golfowe poprawiają wyniki oraz podnoszą przyjemność z gry -
i to niezależnie od poziomu golfisty - od amatora do zawodowca.

Club fitting to dziś standard obsługi - zobacz dlaczego jest tak ważny:
www.bogigolf.com.pl/custom_fitting_prawdy_i_mity

 

Optymalizacja kijów golfowych – czyli fitting wersja 3.0

W ostatnim czasie dużą inspiracją było dla nas szkolenie z tzw. performance club fitting – co luźno przetłumaczymy jako optymalizacja kijów golfowych. Dlaczego optymalizacja to nie to samo co fitting, można by pewnie zapytać. Nie chodzi o jakieś wielkie rozwodzenie się nad znaczeniem i kwestiami językowymi. Nie chodzi nawet o to, że dzisiaj ‘fitting’ znaczy często bardzo wiele albo bardzo mało – zależy kto i do czego używa tego pojęcia aby reklamować swoje usługi. Chodzi o coś znacznie bardziej zaawansowanego.

Doświadczenia z ostatnich lat, zwieńczone fachową wiedzą przekazaną podczas wspomnianego szkolenia, sprawiły, że utrwaliliśmy w sobie przekonanie iż tak naprawdę marka czy model kijów golfowych jakie używamy ma drugorzędne znaczenie. Brzmi to trochę jak herezja – co więc ma najważniejsze znaczenie? Naszym zdaniem, cała branża golfowa bardzo w ostatnich latach się ‘spłaszczyła’ jeśli chodzi o kwestie sprzętowe i technologiczne. Modele kijów znajdujące się w jednym segmencie od poszczególnych producentów mają niemal takie same osiągi – to, że w testach pierwszy driver od dziesiątego różni się W ŚREDNIEJ o 3m (słownie: trzema metrami) chyba mówi samo za siebie! I to nie w testach robotów – tylko w testach na tysiącach uderzeń wykonywanych przez prawdziwych golfistów o różnych umiejętnościach. (dla dociekliwych – chodzi na przykład o test Most Wanted Driver 2019 na MyGolfSpy - w następnych latach było podobnie). Skoro zatem osiągi poszczególnych główek są tylko minimalnie różne to na znaczeniu zyskuje znacznie dobrze dopasowany i zoptymalizowany (to będzie słowo klucz na najbliższe lata) sprzęt.

Tu zaczyna się właśnie rola i znaczenie profesjonalnej obsługi i eksperckiej wiedzy doświadczonych specjalistów (a nie tylko podawania shaftów w nadziei, że coś zadziała). O samej optymalizacji i doborze kijów golfowych pisaliśmy wieloktornie czy to na blogu czy w innych specjalistycznych portalach czy czasopismach. Co jednak warto zapamiętać i odnieść do swoich oczekiwań przede wszystkim fakt, że aby coś optymalizować – trzeba to mierzyć. Mierzyć jednak nie skutki – a przyczyny swoich osiągów. Najprostszym przykładem jest odległość, którą wielu początkujących i niedoświadczonych specjalistów strasznie się egzaltuje nie pytając z czego wynikają różnice w osiągach u swojego klienta, z którym właśnie pracują nad poprawą gry driverem. A wynikają one, przy dzisiejszych mocno zatartych różnicach technologicznych, z kilku(nastu) czynników, które dopiero złożone razem w jeden kij dają OPTYMALNY rezultat (żeby nie wymieniać całej litanii – choćby waga i długość shaftu od strony sprzętowej / prędkość początkowa piłki od strony parametrów mierzalnych – mają znaczenie dla finalnego rezultatu jakim jest odległość uderzenia). Więc mierzenie przyczyn i wyciąganie właściwych wniosków - a nie patrzenie na same skutki – to podstawa optymalizacji kijów golfowych i podstawa pracy profesjonalnego fittera.

 BogiGolf Warsaw to doskonale wyposażone centrum doboru kijów golfowych i profesjonalnego fittingu.
Można u nas zrobić zakupy, wybierając spośród tysięcy produktów z oferty sklepu po cenach online.

Jednak za naszym pomysłem kryje się coś więcej niż zwykły punkt sprzedaży.
Chcemy stworzyć miejsce dla ludzi z pasją. Miejsce, gdzie golfiści i golfistki oprócz zakupów
będą mogli spotkać się na dobrej kawie, w doskonałym towarzystwie odpocząć chwilę od codziennego zgiełku.

 

BogiGolf Warsaw
Symulatory Konstancin GGolf
Świetlicowa 7-9
Konstancin-Jeziorna pod Warszawą


Prosimy o indywidualny kontakt pod numerem 509247368 jeśli są Państwo zainteresowani fittingiem kijów golfowych.

 

 


BogiGolf Warsaw
BogiGolf Warsaw sklep golfowy
Sklep golfowy BogiGolf w Warszawie

Sklep golfowy Warszawa
Kije golfowe sklep Warszawa
Sklep z akcesoriami golfowymi Warszawa

 

Odbiór produktów zakupionych w sklepie internetowym w Warszawie

Sklep golfowy BogiGolf w Warszawie to miejsce ściśle powiązane z naszym sklepem internetowym. Oznacza to, że znajdą Państwo w nim dokładnie te same produkty w tych samych, doskonałych cenach co online. Z uwagi na bardzo dużą ofertę sprzętu golfowego istnieje także możliwość zamówienia dowolnego produktu z naszej strony z odbiorem osobistym na miejscu w Warszawie. Jest to ogromna wygoda dla wszystkich golfistów i golfistek ze stolicy, ponieważ nasz sklep zlokalizowany jest niedaleko centrum, skąd można łatwo dotrzeć z każdego miejsca w mieście.

Zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym BogiGolf, gdzie można wybrać spośród tysięcy produktów golfowych, a także odwiedzenia naszego punktu stacjonarnego, gdzie większość z tego sprzętu jest wystawiona lub dostępna na zamówienie.

 

Co znajdą Państwo w BogiGolf Warsaw?

BogiGolf WARSAW jest największym i najlepiej wyposażonym indoorowym studiem fittingowym w Polsce.

Na 400 metrach kwadratowych powierzchni, oprócz sklepu, znajdą Państwo:

 • - trzy symulatory golfowe
 • - dwa putting greeny do treningu i fittowania putterów
 • - chipping area do trenowania krótkich uderzeń
 • - bunkier do treningu i testowania wedge'y
 • - radary Flightscope / Trackman
 • - system SAM Putt Lab do fittingu putterów
 • - system Swing DNA do fittingu ironów

Tak dużego i bogato wyposażonego centrum fittingowego, połączonego do tego ze sklepem, nie znajdą Państwo w żadnym innym miejscu w Warszawie - a nawet i całej Polsce. Zapraszamy do naszego unikalnego miejsca wszystkich z Państwa, którzy chcą grać sprzętem golfowym idealnie dopasowanym do swojego swingu, techniki i predyspozycji fizycznych. Jesteśmy w tym zakresie prawdziwymi specjalistami.

Fitting kijów golfowych w Warszawie

Naszą specjalnością jest zaawansowany fitting kijów, prowadzony przez specjalistę w tej dziedzinę, certyfikowanego fittera Michała Bajerskiego. Dzięki posiadanej ogromnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie oferować usługi w zakresie doboru kijów golfowych na najwyższym poziomie w Warszawie - a także całej Polsce.

Za pomocą zaawansowanych urządzeń pomiarowych oraz ogromnej ilości kijów testowych z wymienialnymi końcówkami jesteśmy w stanie dobrać dla Państwa wszystkie rodzaje kijów golfowych:

 • - drivery
 • - woody/hybrydy
 • - irony
 • - wedge
 • - puttery

Dobór kijów golfowych odbywa się za pomocą radaru Flightscope oraz Trackman, które pokazują ogromną ilość danych, mimo, że uderzamy piłkę golfową w trybie symulatora golfowego - czyli wewnątrz, w ekran. Brak innych golfistów dookoła (jak na normalnym driving range) pozwala się skupić na samym swingu i swojej grze, bez bycia rozpraszanym przez otoczenie. Jest to ogromna zaleta wszystkich profesjonalnych studio fittingowych na świecie. Przy użyciu najnowszej technologii i ogromnej wiedzy staramy się zawsze wybrać najbardziej optymalną konfigurację Państwa zestawu golfowego.

Fitting Kijów BogiGolf Warsaw
Kije golfowe Warszawa
Kije golfowe w sklepie golfowym w Warszawie

Sklep golf Warszawa
Golfowe centrum treningowe Warszawa

 

 


Zachęcamy do rezerwacji dogodnego terminu w studio fittingu BogiGolf Warsaw.

Z uwagi na zaangażowanie naszych specjalistów w kilku różnych ośrodkach trenigowych i fittingowych - terminy ustalane są indywidualnie z klientami.

 


 

Rezerwacji dogodnego dla Państwa terminu można dokonywać:

 • - telefonicznie, pod numerem 509-247-368
 • - mailowo na adres sklep@bogigolf.com.pl

Adres:
BogiGolf Warsaw
symulatory Konstancin Golf
ul. Świetlicowa 7-9
Konstancin-Jeziorna pod Warszawą


 

 

 

 

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies